İçeriğe Yönlendir

12V Akülü ve Kumandalı Araç Arıyoruz Bizim Ufaklığa

Celal Maraşlıoğlu

Recommended Posts

Celal Maraşlıoğlu

Bizim ufaklık 3 yaşına doğru hızla ilerliyor 12 voltluk ve kumandalı bir araç arıyoruz tavsiye edebileceğiniz ya da evde az kullanılmış boyasız değişeni olmayan bir araç bulabilirsek çok sevinirim ?

Yorum bağlantısı
Tuna İşgören

Selamlar ,

12volt biraz hızlı gelebilir 3 yaş icin.. benim ufaklikta 3 yaşına yaklaştı pilsanin 6voltluk traktörü ve mercedes kumandalı arabasi var 6volt tam kararında 12 alicaktim ama baya süratli gidiyor 

Yorum bağlantısı
Emrah Taşpınar

Evde kullanacaksaniz 6 volt ideal fakat disarda 12 ideal tabi alanin serbestligide onemli , oglum 2.5 yasinda alis 502 turbo modelini kullaniyor 12 volt gayet makul ve saglam bir arac , mart ayinda aldim ilk zamanlar zorlandi biraz cozemedi fakat suan gayet guzel kullanabiliyor kumandaya extra ucret verneye gerek yok bence , kumandali olunca cocuk baska yone siz başka yone cevirince direksiyon motoru bozulabilir aklima gelen bunlar 

Yorum bağlantısı
Haluk Şentürk

Bizde pilsan roket atv var.12 volt İkinci çocuğum da onunla büyüyor. Hatta 12 yaşındaki abisi hala biniyor. Çok sağlam ve güçlü. Beni bile taşıyor. Aküsünü bu yıl değiştim. İlk günkü gibi oldu. Avantajı ,çocuklar büyüse de rahatça yıllarca binebilirler. Otomobil gibi olanlar zamanla küçük gelir

Yorum bağlantısı
Celal Maraşlıoğlu

Genellikle site içerisinde ve çiftlikte kullanacak 6v biraz büyüdükten sonra hız olarak çocuğa sıkıcı geliyor denilmekte yapılan yorumlarda 12 v akü fiyatı ortalama rakamı nedir haluk bey

Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen

12v olanlar çift ileri vites, ilk aşamada 2. vitesi iptal edebiliyorsunuz sıkıntı olmaz, esas mesele evde koyacak yer bulmak :)

Yorum bağlantısı
Haluk Şentürk
Genellikle site içerisinde ve çiftlikte kullanacak 6v biraz büyüdükten sonra hız olarak çocuğa sıkıcı geliyor denilmekte yapılan yorumlarda 12 v akü fiyatı ortalama rakamı nedir haluk bey

pilsan orjinal akü 120 lira civarı. Ben hb dan yiğit akü aldım ,12 volt 12 amper 70 lira. Fazlasıyla iş görüyor. Kışın yatacağı için en fazla iki bilemedin üç yaz binebilir.ben kışları da aküyü başka bir iş için kullandım. Üç yaz sıkıntısız kullandık.
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

almayın.

pilsan pedallı alın. bizde her ikisi de vardı. ciddi olarak akülü almayın diyorum.

http://urun.n11.com/pedalli-araclar/pilsan-herby-pedalli-araba-kirmizi-P166079024?cid=604001&gclid=CjwKEAjws-LKBRDCk9v6_cnBgjISJAADkzXekPehnQOdeDuyishWD2fn49gyeqzCZDRzHtu49InOZRoClmrw_wcB&gclsrc=aw.ds

bunu oyuncakçılar kar marjı düşük diye (100 liraya alıp 200e satmadıkları için) satmıyorlar oysa tüm çocukların bunu kullanması lazım. bagaja kolay giriyor takıldığında çocuk içinde ayağa kalkıp düzeltiyor daha hızlı gidebiliyor. drift yapabiiyor. obez olmuyor. faydaları saymakla bitmez. 

ayrıca bunu avm gibi yerlere götürebiliyorsunuz kimse kızmıyor.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu
(düzenlendi)
17 saat önce, Celal Maraşlıoğlu yazdı:

Bizim ufaklık 3 yaşına doğru hızla ilerliyor 12 voltluk ve kumandalı bir araç arıyoruz tavsiye edebileceğiniz ya da evde az kullanılmış boyasız değişeni olmayan bir araç bulabilirsek çok sevinirim ?

İstanbulda olsa idiniz fatihin motorunu onerirdim ama kayseri kargo fazla tutar böyle bir şeyde düşüne bilirsiniz 

Sahibinden ilan no 287392037 

Üç yaşında iken almıştım şimdi 7 yaşında artık bisiklete bindiği için kullanmıyor bende satıp normal 2 tekerli modelini almayı düşünüyorum 

tarihinde Mehmet Kazancıoğlu tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Celal Maraşlıoğlu
2 saat önce, Mehmet Göktürk yazdı:

almayın.

pilsan pedallı alın. bizde her ikisi de vardı. ciddi olarak akülü almayın diyorum.

http://urun.n11.com/pedalli-araclar/pilsan-herby-pedalli-araba-kirmizi-P166079024?cid=604001&gclid=CjwKEAjws-LKBRDCk9v6_cnBgjISJAADkzXekPehnQOdeDuyishWD2fn49gyeqzCZDRzHtu49InOZRoClmrw_wcB&gclsrc=aw.ds

bunu oyuncakçılar kar marjı düşük diye (100 liraya alıp 200e satmadıkları için) satmıyorlar oysa tüm çocukların bunu kullanması lazım. bagaja kolay giriyor takıldığında çocuk içinde ayağa kalkıp düzeltiyor daha hızlı gidebiliyor. drift yapabiiyor. obez olmuyor. faydaları saymakla bitmez. 

ayrıca bunu avm gibi yerlere götürebiliyorsunuz kimse kızmıyor.

Mehmet bey teşekkür ederim dedesi ilk torun olduğu için heves etti illa alacam diyor pedallı 2 tane var onun için mecbur alınacak dede öyle istiyor ?

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

profesör hoca zararlı..çocuğu hımbıl yapar diyor deyin.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Celal Maraşlıoğlu

7 temmuzda bim markete geliyor inceleyip bilgilendirebilirseniz çok sevinirim 12 volt sanırım 2 adet 6volt yazıyor ama

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

gerçekten alacaksanız tek teker tahrikli olmasın. 

1WD olmasın yani. 2WD olsun.

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Akülü Araba

• 2 adet 6V motor

• 1 adet 7 Ah batarya

Bim de yazan özellik bu.. ne demek oluyor ? 2 adet 6v motor var ama akü ?

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
4 dakika önce, Ayhan Onaran yazdı:

Akülü Araba

• 2 adet 6V motor

• 1 adet 7 Ah batarya

Bim de yazan özellik bu.. ne demek oluyor ? 2 adet 6v motor var ama akü ?

Yanı 7 amper daha koyabilirsin diyor :)

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Fiyat pek cazip değil o zaman.. alıcı olanlar iyi araştırsınlar.

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
14 dakika önce, Mehmet Ozyurek yazdı:

Yanı 7 amper daha koyabilirsin diyor :)

Abi yanlış anlamış olabilir misin? 2 adet 6v motoru tek bir akü destekliyor demek istiyor.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
49 dakika önce, Sani Gerşon yazdı:

Abi yanlış anlamış olabilir misin? 2 adet 6v motoru tek bir akü destekliyor demek istiyor.

Elbette.. Senin gibi bakınca öyle diyor.. :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Yani toplamda 12 volt motora barındırdığı akü yeterli mi ? Piyasa da 12 volt akülü denilen araçlarda mı 7 amper ?

Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu

amperin burada önemi 12 v veya 6 volt olması ile alakalı değil kullanım süresi ile alakalı. fatihin motorunda 6 v 4,5 amper akü var ilk zamanlar yaklaşık 20 dakika kadar kullanabiliyordu. 6 volt 12 amper akü takıp bu süreyi yaklaşık 1 saate çıkarabiliyoruz. 

6 volt iki tekerden tahrikli araçların hızları yavaştır, tek teker tahrikli olanlar gibi 12 volt olanlara göre. sadece engele veya sete takılırsa patinaja düşmez. alınacaksa ve çocuğun yaşı müsait ise 12 volt olanından alınmalı. onlar daha hızlı ve iki kademeli oluyor. buda hızını 6 volt gibi yavaşlatabiliyorsunuz. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...