İçeriğe Yönlendir

Mondeo 4 - 2.0 TDCi Klima Açıkken Aşırı Hararet Sorunu

Omur Karacaoglan

Recommended Posts

Omur Karacaoglan
(düzenlendi)

Merhabalar

Aracim 2008 mondeo 2.0 tdci titanium otomatik vites

Trafikte dur kalk esnasinda hararet 100 e dogru yukseliyor bazen klimayi otomatik kapatiyor 100 dereceyi gecip gecmedigini cesaret edemedigimden denemedim ? ama klimayi kapattigimda hararet normal seviyeye iniyor bu konuda yardimci olabilirmisiniz.

Aracin triger seti dahil agir bakimlari yeni yapildi devirdaim degisti

Su seviyesi max da hararet 100 e geldiginde su seviyesi degismiyor 

tarihinde Recep Selim Kaya tarafından düzenlendi
Metin biçimlendirme, varsayılan ayarlara getirildi.
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Devirdaim ve fanlara acil baktırın. bu şekilde yakarsınız motoru

Yorum bağlantısı
Omur Karacaoglan

Devirdaim in degistigini soyledi agir bakimi yapan ustalar fanlar da calisiyo cihaz a baglayip tur attilar aracla ama hic bir ariza da gostermiyor 

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Yalçın Kartal

Benzeri bir sorun bende var araç çalışır çalışmaz fan dusuk devirde dönmeye başlıyor, klimayı açınca normal olarak hizlaniyor, kapattığımda tekrar normal hale dönmüyor, bazen kendi kendine fani kapatıyor,  devirdim değişti, fan gurubu komple değişti, termostat değişti, klima musuru değişti, 2 ayrı beyinci kontrol etti kimse beyinde birşey bulamadı, hararet yapmadığı için bu şekilde binmeye devam ediyorum, ama sorunuda çözemiyorum. 

Sıkıntılı bir durum maalesef 

Yorum bağlantısı
Serkan Toker

14 saat önce, Yalçın Kartal yazdı:

Benzeri bir sorun bende var araç çalışır çalışmaz fan dusuk devirde dönmeye başlıyor, klimayı açınca normal olarak hizlaniyor, kapattığımda tekrar normal hale dönmüyor, bazen kendi kendine fani kapatıyor,  devirdim değişti, fan gurubu komple değişti, termostat değişti, klima musuru değişti, 2 ayrı beyinci kontrol etti kimse beyinde birşey bulamadı, hararet yapmadığı için bu şekilde binmeye devam ediyorum, ama sorunuda çözemiyorum. 

Sıkıntılı bir durum maalesef 

Fanın üzerinde iki çıkışı olan fan beyni var ona baktılar mı

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...