İçeriğe Yönlendir

Mercedes Benz - Vito Kombi 1600cc

Ahmet Ekici

Recommended Posts

Ahmet Ekici
(düzenlendi)

Herkese iyi günler. Malumunuz forum ile custom'u aldıktan sonra tanışıp, foruma ilk customu getirmiştim. Şimdi de custom'u satıp, forumun yeni üyesi Mercedes Benz Vito 111 cdi 1.6 - 114 bg'lik üyesini aldım, tanıştırayım. An itibariyle kendisi 9 günlüktür. 1.6 lt, 114 bg, Euro 6 motora sahip. Metalik gümüş grisi, 4+1 koltuklu kombi modeli, otomatik far, rüzgar savrulma asistanı, yorgunluk asistanı mevcut. Bununla idare edin, müsait olunca diğer fotoğraflarınıda ekleyeceğim.

19510597_10155795549700101_8766105629982

tarihinde Ahmet Ekici tarafından düzenlendi
  • Beğen 11
Yorum bağlantısı
Ramazan Turan

Hayırlı olsun Ahmet kardeşim, güle güle kullanın... 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Emre Cetin

Hayırlı olsun iyi günlerde kullanın , rüzgar savrulma asistanı nasıl bir şey merak ettim .

Yorum bağlantısı
Özgen Acar

Hayırlı olsun ben de merak ettim rüzgar savrulma asistanını

Yorum bağlantısı
Okan Tansel

ooo may gat . Kardeşim kazasız belasız güzel tercih hayırlı olsun. :nazar::nazar:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ahmet Ekici
13 saat önce, Emre Cetin yazdı:

Hayırlı olsun iyi günlerde kullanın , rüzgar savrulma asistanı nasıl bir şey merak ettim .

7N7oaa.jpg

Herkese teşekkür ederim. Daha iyileri sizlerin olsun. Kazasız, belasız sürüşler.

Yorum bağlantısı
Evren Erakçora

Şerit takiple beraber çalışıyor galiba, direksiyon düzken şeritten çıktığını anlıyor, fren yapıyor

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
H.Cenk Bayrakçı

Hayırlı olsun, kazasız belasız güle güle kullanın.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ahmet Ekici
6 saat önce, Evren Erakçora yazdı:

Şerit takiple beraber çalışıyor galiba, direksiyon düzken şeritten çıktığını anlıyor, fren yapıyor

Evren hocam araçta şerit takip asistanı bulunmuyor.

Tekrar teşekkür ederim hepinize.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Evren Erakçora
Evren hocam araçta şerit takip asistanı bulunmuyor.

Tekrar teşekkür ederim hepinize.

Gavurluk olsun diye mı koymadılar acaba, yoksa başta türlü bir sistemle mı çalışıyor
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Gavurluk olsun diye mı koymadılar acaba, yoksa başta türlü bir sistemle mı çalışıyor

Direksiyon komut almadığı halde yana kaymayı görüp fren uyguluyor-dur sistem. Şerit takip yok ise
Yorum bağlantısı
Evren Erakçora

Galiba. ESP den alıyormuş bilgi, yanal ivmeyi algılıyor galiba ona göre fren yapıyor

Yorum bağlantısı
Adnan Çakır

Hayırlı olsun, şöyle önden yandan foto yok mu?

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...