İçeriğe Yönlendir

Mondeo 2 - Subap Sesi

İbrahim Gözoğlu

Recommended Posts

İbrahim Gözoğlu
(düzenlendi)

s.aleykum. 98 mondi kullanıcısıyım. aracimda tabiri caizze şıkırtı şeklinde ses var. gaz verdikçe ses artmaktan ziyade ses aralığı sıklaşiyor. kısacası bunun maliyeti ne tutar bilgi veren olursa memnun olurum . 

tarihinde İbrahim Gözoğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Koray Demir

Subap sesi olduğuna emin misiniz teşhis nasıl konuldu konpresyon ölçümü yapıldı mı? LPG enjektörleri de şıkırdar.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
İbrahim Gözoğlu
On 04.07.2017 at 10:17, Derviş Dursun yazdı:

Yağ olarak ne kullanıyorsun? 5w30 mu?

bir kez deneme amaçlı 10 40 koydum iki bin km kullanabildim ses daha fazla oldu gibi geldi. 5 30 dan şaşmiyorum yani derviş.  mobil ya da motocraft tercih ediyorum. 

On 04.07.2017 at 10:19, Koray Demir yazdı:

Subap sesi olduğuna emin misiniz teşhis nasıl konuldu konpresyon ölçümü yapıldı mı? LPG enjektörleri de şıkırdar.

o denli ilgilenecek bir usta ve aynı zamanda ayıracak  vakit bulamadım henüz ama lpg sesi değil ondan eminim.

On 04.07.2017 at 12:24, Uğur Kaya yazdı:

manifold da yapıyor aynı sesi 

emme mi egzos mu ?? 

Yorum bağlantısı
Uğur Kaya
8 saat önce, İbrahim Gözoğlu yazdı:

bir kez deneme amaçlı 10 40 koydum iki bin km kullanabildim ses daha fazla oldu gibi geldi. 5 30 dan şaşmiyorum yani derviş.  mobil ya da motocraft tercih ediyorum. 

o denli ilgilenecek bir usta ve aynı zamanda ayıracak  vakit bulamadım henüz ama lpg sesi değil ondan eminim.

emme mi egzos mu ?? 

emme hocam kelebekler tam işlevini görmeyince ses yapıyor

Yorum bağlantısı
İbrahim Gözoğlu
On 04.07.2017 at 10:17, Derviş Dursun yazdı:

Yağ olarak ne kullanıyorsun? 5w30 mu?

On 04.07.2017 at 10:19, Koray Demir yazdı:

On 04.07.2017 at 12:24, Uğur Kaya yazdı:

manifold da yapıyor aynı sesi 

emme mi egzos mu ?? 

baskı bakata degisiminde ustam emme manifoldun dolmuş gel bi ara temizleyelim demişti ama ben benzinli arabada ne alaka deyip gülüp gecmistim. alakası olabilir mi bilmiyorum 

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
selim selimpğlu

Aynı ses şu an bendede var bazen kesiliyor ama çoğunlukla yapıyor.Neler yaptın, sorun duzeldi mi? Yazarsan çok sevinirim...

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...