İçeriğe Yönlendir

Mondeo Mk3 - Şase Yerine Motordan Aracı Kaldırdılar

Ozer Oz

Recommended Posts

Selçuk Bakış
1 dakika önce, Ozer Oz yazdı:

genel olarak bakarsak fiyat nasıl sizce ... yetkili servis daha karlı olurmuş gibi geldi bana ? 

Mondeo parça fiyatlarına hakim değilim, sizi yanıltmış olmayım ama bana normal gibi geldi.

Yorum bağlantısı
Kemal Mert

Fiyat normal. Bsg piyasadaki en çabuk deforme olan yedek parça firması. Ama kullanın. Sıkıntı olmaz sadece kısa surede tekrar taktirirsiniz. Keşke parçaları dışardan siz alıp taktirsaydiniz. Sağlık olsun.

Yorum bağlantısı
29 dakika önce, Kemal Mert yazdı:

Fiyat normal. Bsg piyasadaki en çabuk deforme olan yedek parça firması. Ama kullanın. Sıkıntı olmaz sadece kısa surede tekrar taktirirsiniz. Keşke parçaları dışardan siz alıp taktirsaydiniz. Sağlık olsun.

haklısınız sanırım araştırdıgım kadarıyla bsg çok iyi değilmiş ,  mecbur kullanacağız taktırdığımız için   fren eskisine göre daha kötü tutuyor ve daha yumuşak yani nerdeyse kökleyince yavaşlıyor 60 70  gibi hızlarda  acaba oradadamı  bir hata yaptılar diye düşünüyorum şimdi 

ben en azından fren pedalının yumuşaklığı gider sertleşir dokundugun anda yavaşlamaya tutmaya başlar diye düşünüyordum şimdi daha kötü 

peugeot 207 kullanmıştım fren pedalı çok iyiydi hem sert  hemde dokunur dokunmaz tutuyordu aracı  köklemeye felan gerek kalmıyordu öyle olur diye düşünmüştüm fren bakımından sonra 

Yorum bağlantısı
Önder Özcan
(düzenlendi)

Öbür konuya da yazdım, hem diskler hem balatalar değişmiş. 50-60 km kullanmadan alışmaz. Biraz kullanın zınk diye tutacak hale gelmesi lazım. 1-2 gün sabır ve dikkat.

1-2 güne düzelmezse o zaman tekrar kontrol.

tarihinde Önder Özcan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ozan Coşkunserçe

SAnırım Diskleri tornalattınız. Ben tornadan verim alamamıştım. İlk uzun yolda tekrar yamulmuştu. Çare yeni TRW disklerle değişim.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...