İçeriğe Yönlendir

C Max 2 - Araç İçi Aydınlatma

Cemil Kaynak

Recommended Posts

Cemil Kaynak
(düzenlendi)

Arkadaşlar merhaba;

Aracım 2011 model Titanyum X Paket Ecoboost geçen hafta sonu aracımı bakıma Kent Oto ya götürdüm oksijen sensörü yenilendi

Bilgisayara bağlanıp hata kodu varmı diye de kontrol ettiler. Çıkan hatalar silindi.

Servistem çıktım aracım gayet normaldi. Akşam oldu araç iç aydınlatması (kapı açıcakları-kapı cepleri-bardaklık-ayak aydınlatma ve tavan kısmında 2 tane ince şerit) bu bölümlerde kırmızı led ler aydınlatma olarak yanmaya başladı. 1,5 yıldır aracı kullanıyorum. Bu ışıklar yanmıyordu hatta oralarda led aydınlatma olduğunu bile görmedim.

Daha öncede bilgisayara bağlanmıştı fakat ilk defa yetkili serviste bilgisayara bağlandı bu kısımlarda kırmızı ışıklar yanmaya başladı. Sizin araçlarınızda da böyle ışık aydınlatması mevcut mu?

tarihinde İnan Çınar tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Emre Sutay

Ayni model araçtan bende de mevcut, o aydinlatmalar çalışıyor, istenmedigi zaman direksiyondaki sol kısim oklu kisimda menuden kapatabiliyorsunuz.
Akü değişimi vs durumunda resetlenip kapanıyor, tekrar açmak gerekiyor. Servisteki arkadaşlar bilgisayara bağlayinca ordan açmış olabilirler.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Eren Gökmen

Süpriz özellik cikmis resmen :) kullanma kilavuzunu okumak lazim aslinda

Yorum bağlantısı
Emre Sutay

Bir de sogutmali torpido ciksa bu sicaklarda makbule gececek [emoji16]

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
1 saat önce, Emre Sutay yazdı:

Bir de sogutmali torpido ciksa bu sicaklarda makbule gececek emoji16.png

İstesen yaparsın sen onu :)

Yorum bağlantısı
Emre Sutay

İstesen yaparsın sen onu [emoji4]

Bu ara arabayı yıkama fırsatını zor buluyorum [emoji5]
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...