İçeriğe Yönlendir

Araç Tavsiye

Mehmet Çelebi

Recommended Posts

Mehmet Çelebi

Selam arkadaşlar arkadaşım için araba bakıyoruz ortalama bütçe 40 45 arası 2005 passat, 2007 2008 mondeo mk4, toyota avensis 2011 model, bunlar benzinli ve düz vites arkadaş çok kullanan biri değil senede en fazla 5000 km yapar ben mondeo dedim ama sizin tavsiyeniz nedir 

Yorum bağlantısı
İsmail Avcı

2005-9 volvo s 40 [emoji106] .ben de ariyorum

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Metin Akbal

Anladigim kadariyla kapida olsa yeter hesabina benim onerim yeni yenidir o yuzden Avensis olurdu.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Derviş Dursun

Abi senede 5000 km için tabiki mondeo derim. Azıcık binecekse hakkıyla binsin arabaya.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Cem Dilmen

Normal şartlarda bence de mondeo ama maden o kadar az kullanılacak yeni yenidir. Hem de sorunsuz olması bakımından temiz bir Avensis daha iyi olabilir...

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Mehmet Çelebi

Volvonun içini pek beğenmiyor daha önce s60 demiştim eledi, avensis yeni olarak mantıklı,  istediği 3 4 sene sonra rahat satabileceği bir araç avensis pek piyasası yok bildiğim kadarıyla

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ferhat Yavuz

mantık olarak avensis işini fazlasıyla görür.Ben mondeo aldım ama temiz avensis bulamadığım için mondeodan yana kullandım şasnımı.ikiside çok kaliteli araçlar 2 elde sıkıntı olacağını sanmam.wv grubu araçlara bi ısınamadım gitti tek dertleri müşteriyi denk getirmek gibi geliyor.

Yorum bağlantısı
Tuncay Çataloğlu

kardeşime geçen hafta 57.000 e  2012 avensis aldık. bende araç bakıyorum 35 bin civarı. 40-45 e avensis bulunuyorsa (2011) şartları zorlarım.

Yorum bağlantısı
Ali Gök

fazla arabaya binmeyen biri genelde pek ilgili de olmaz ufak tefek şeylerinden de pek anlamaz. yeni olsun sorun çıkarmasın zaten az binio ondada uğraşmasın sanayiyle derim ben

Yorum bağlantısı
Mehmet Çelebi

Tavsiyeleriniz için teşekkürler bi tamircinin bu arabalar sana gelmez bakımı ağır olur demesi ile ibre honda civic oldu 

:(

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...