İçeriğe Yönlendir

Volkswagen 1.6 Otomatik Touran Bilgisi Olan

Ali Uymaz

Recommended Posts

Ali Uymaz

arac 175000 de benzinli  1.6 motor otomatik   ilan numarasi  453551038 enistem düşünüyor bu arabanın artısi eksisi nedir bu modeli tavsiye edermisiniz kronik arizalari var midir acaba piyasasi hakkinda bilgisi olan var midir veya onerebileceginiz bu segmentte tavsiyeleriniz  asagiya ilan aciklamasini kopyaladim Teşekkürler 

ARAÇ SERVİS BAKIMLI OLUP SERVİSİN DIŞINDA HİÇ BİRŞEY YAPILMAMIŞTIR ARAÇTA YÜZEYSEL 2.5 PARÇA BOYA BULUNMAKTADIR ARAÇ NAVİGASYONLU USB Lİ CD ÇALAR OTOMATİK TRİPTONİK VİTES SANRUF CRUS KONTROL OLARAK ÇOK ÖZELİKLİ BİR ARAÇTIR HATASIZ KUSURSUZ VE ÇALIŞMAYAN HİÇ BİR AKSAMI YOKTUR ALICISINA ŞİMDİDEN HAYIRLI OLSUN

Yorum bağlantısı
Murat Atagenç

Performansı düşük olur, çok yakar. Bunlar problem değilse sizin için bakıp alınır tabi.

Piyasası neredeyse hiç olmayan bir araç olduğunu unutmayın pazarlık ederken..

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ali Uymaz
2 dakika önce, Murat Atagenç yazdı:

Performansı düşük olur, çok yakar. Bunlar problem değilse sizin için bakıp alınır tabi.

Teşekkür ederim 

Yorum bağlantısı
Ali Gök

40 binlira yazılmış 2004 model touran. samimi söylüyorum 25 ten fazla vermem

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ali Uymaz
Şimdi, Ali Gök yazdı:

Teşekkür ederim

Yorum bağlantısı
Murat Atagenç
1 dakika önce, Ali Gök yazdı:

22 bine toros satıldığı duyduk. 25e kimse vermez o arabayı. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Gök
(düzenlendi)
7 dakika önce, Murat Atagenç yazdı:

22 bine toros satıldığı duyduk. 25e kimse vermez o arabayı. 

benim gözümdeki değeri 25 . torosa kim 22 vermişsse o onun sorunu. toplasınız kaç tane bulursunuzki Türkiyede. satılıkta belkide 2 ay bekler sonra 30 lu rakamlarda olur ilanı 

tarihinde Ali Gök tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Murat Atagenç

Düşünce başka gerçekler başka.

Adana'da galerideymiş, 25 teklif etmeyi dene istersen :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Gök
(düzenlendi)

adanada galeriyse pek hayırlımı olur o iş bilmem . tarsusluyum bende adana mersin denince gözüm korkuyor nedense hiçmi hayırlı bi iş için haberlere çıkmaz bi memleket yahu :biggrin:

konuyu dağıtmıyim de  verilecek bütçe az değil.  farklı alternatifler mutlaka bulunur. yazılanlar doğruysa araç fena değil ama gerçekse tabi adana + galeri diyince  pek inandırıcı gelmiyor bana genelde

tarihinde Ali Gök tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz

Hitler motorsa lpg ile binilir, elbette performans beklenmemeli. Geniş ferah yolculuk yapılır. Bu fiyat verilir mi, bence verilmez. Daha lpg takıp işletmesi var. Benzinde hem yakar hem gitmez, en azından lpgde yakmadan gitmez.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ali Uymaz
6 dakika önce, Köksal Yılmaz yazdı:

Hitler motorsa lpg ile binilir, elbette performans beklenmemeli. Geniş ferah yolculuk yapılır. Bu fiyat verilir mi, bence verilmez. Daha lpg takıp işletmesi var. Benzinde hem yakar hem gitmez, en azından lpgde yakmadan gitmez.

Teşekkür ederim

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Harun Kocaçalışkan

Babamda benzer klasmanda 2004 212.000 km'de opel meriva var. 30 bin tl istiyor. 25'ten yukarı veren yok.

Bu araba için 40 bin tl çok fazla bence. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ali Uymaz
2 dakika önce, Harun Kocaçalışkan yazdı:

Babamda benzer klasmanda 2004 212.000 km'de opel meriva var. 30 bin tl istiyor. 25'ten yukarı veren yok.

Tesekkur ederim 

Yorum bağlantısı
Recep Demirci

2. el fiyatları genel artış gösterdiği için aynı paralellikte piyasası olmayan model fiyatlarıda artışta. Fiesta ve Fusion ilanlarını inceleyin Focuslarla yarışıyor neredeyse.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Uymaz
58 dakika önce, Murat Atagenç yazdı:

52 dakika önce, Ali Gök yazdı:

31 dakika önce, Köksal Yılmaz yazdı:

15 dakika önce, Harun Kocaçalışkan yazdı:

11 dakika önce, Recep Demirci yazdı:

2. el fiyatları genel artış gösterdiği için aynı paralellikte piyasası olmayan model fiyatlarıda artışta. Fiesta ve Fusion ilanlarını inceleyin Focuslarla yarışıyor neredeyse.

Değerli yorumlariniz sayesinde enistemi vazgecirebildim cok tesekkur ederim sagolun :-)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Murat Öngür

100. bini geçmiş ww dsg alınıyorsa zenginsin demektir :) , öyle derler işi bilenler :)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen

DGS değilde tam otomatikdir bu modeller sanırım. C max daha mantıklı bir tercih olur. Bu arada Meriva aynı klasman değil, küçük kalır.

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Mustafa Arıkan
(düzenlendi)

FSI değilse güzel. Ancak herkesin dediği gibi 40.000 etmez, verilmez. Bu aracın ederi 2005 Golf V kıvamında olmalı. Belki 1-2 daha düşük. Çünkü LPG uyumlu Golf 5'i bugün satayım derseniz aynı gün gider. Bu aracın piyasası da yok. 

Araç genel olarak güzel. LPG ile uyumlu mutlu mesut binilir. 1.6 atmosferiklerde DSG pek problem çıkarmaz. Tork fakiri. (DSG olduğundan emin değilim, olmayabilirde.)

Kronik problem olarak Golf 5 1.6'lar ile aynıdır. Yarısından fazlası ortak zaten Golf 5 ile. 

tarihinde Mustafa Arıkan tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mert Yeldan

Dsg değil Aisin marka 6 ileri. Motor sorunsuz ama performanssız. Kolay kolay sorun çıkarmaz. Kronik olarak boğaz kelebeği temizlemek gerekir 30 bin km de bir. Bir de külbütör contası LPG ısı kaynaklı yıpranır ama çok bir miktar değildir.
İçi geniş yol tutuş muazzam, C-Max ile kıyas kabul etmez şekilde sessiz yalıtımlıdır.
40 lira çok 34 35 idealdir.
O tip araç bakılıyorsa ben olsam Altea ya da Toledo alırdım. Hem de 1.9 TDI olanı

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ali Uymaz
2 saat önce, Murat Öngür yazdı:

100. bini geçmiş ww dsg alınıyorsa zenginsin demektir :) , öyle derler işi bilenler :)

2 saat önce, Ahmet İhsan Akşen yazdı:

DGS değilde tam otomatikdir bu modeller sanırım. C max daha mantıklı bir tercih olur. Bu arada Meriva aynı klasman değil, küçük kalır.

2 saat önce, Mustafa Arıkan yazdı:

FSI değilse güzel. Ancak herkesin dediği gibi 40.000 etmez, verilmez. Bu aracın ederi 2005 Golf V kıvamında olmalı. Belki 1-2 daha düşük. Çünkü LPG uyumlu Golf 5'i bugün satayım derseniz aynı gün gider. Bu aracın piyasası da yok. 

Araç genel olarak güzel. LPG ile uyumlu mutlu mesut binilir. 1.6 atmosferiklerde DSG pek problem çıkarmaz. Tork fakiri. (DSG olduğundan emin değilim, olmayabilirde.)

Kronik problem olarak Golf 5 1.6'lar ile aynıdır. Yarısından fazlası ortak zaten Golf 5 ile. 

2 saat önce, Mert Yeldan yazdı:

Dsg değil Aisin marka 6 ileri. Motor sorunsuz ama performanssız. Kolay kolay sorun çıkarmaz. Kronik olarak boğaz kelebeği temizlemek gerekir 30 bin km de bir. Bir de külbütör contası LPG ısı kaynaklı yıpranır ama çok bir miktar değildir.
İçi geniş yol tutuş muazzam, C-Max ile kıyas kabul etmez şekilde sessiz yalıtımlıdır.
40 lira çok 34 35 idealdir.
O tip araç bakılıyorsa ben olsam Altea ya da Toledo alırdım. Hem de 1.9 TDI olanı

Cok tesekkurler bende touran a karsiyim enisteme de ilettim

sizin yazilari da yollayinca oda vaz gecti  gibi

son sahibi olursun abi cok yakar az kacarmis seklinde ilettim bende ford sever olarak c max a kaydirmaya çalışıyorum tekrardan çok Teşekkürler sagolun 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...