İçeriğe Yönlendir

Dacia da imzalandı. The kaza !

Okan Tansel

Recommended Posts

Önder Özcan
50 dakika önce, Hayrettin Bahadir yazdı:

Ne yani, Transiti verip Doblo mu alayım?

Sen çok yannış yerden bakmışsın olaya  :D

Çarpan değil, çarpılan araç Doplo olsaymış kötü olabilirmiş. 01.20 den az izlesene :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hayrettin Bahadir
6 dakika önce, Önder Özcan yazdı:

Sen çok yannış yerden bakmışsın olaya  :D

Çarpan değil, çarpılan araç Doplo olsaymış kötü olabilirmiş. 01.20 den az izlesene :)

Test videosunda Doblo'ya daha hızlı çarpıyorlar sanırım. Transit Dacia'ya ışıklarda hareket ediyor ve daha 1. vites devrini bile tamamlamadan çarpıyor. Eğer Doblo'ya vurduğu süratle  vursaydı şu anda başka şeyler konuşuyor olabildik.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Önder Özcan
4 dakika önce, Hayrettin Bahadir yazdı:

Test videosunda Doblo'ya daha hızlı çarpıyorlar sanırım. Transit Dacia'ya ışıklarda hareket ediyor ve daha 1. vites devrini bile tamamlamadan çarpıyor. Eğer Doblo'ya vurduğu süratle  vursaydı şu anda başka şeyler konuşuyor olabildik.

Allahtan o süratte vurmamış.

Senin kuzen nasıl? Kemeri takılı mıymış?

Yorum bağlantısı
Hayrettin Bahadir
4 dakika önce, Önder Özcan yazdı:

Allahtan o süratte vurmamış.

Senin kuzen nasıl? Kemeri takılı mıymış?

Onda bir sorun, o zaten nizami kullanır her zaman.

Yorum bağlantısı
Uğur Göçer

Bununla Geçmiş olsun Allah bir daha göstermesin

SM-G930F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Osman Bilgin

Allah esirgesin..
ilk fotoları görünce küçük bir tıklama sandım, ilk aklıma gelen "yumurtalara noldu acaba" idi :=) ama tıklamanın ötesindeymiş, Allah korusun..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Okan Tansel

Çok teşekkür ederim dostlarım.ALLAH razı olsun.

Aslında görsel hasar çok gibi lakin sadece kapılar değişiyor başka bişi yok şuan . Vuran transit çok süratli değimiş zaten anladığım. bir tık demiş aslında görseli dehşeti fena görünüyorda işin aslı öle değil .lakin 50 ve ya 60 km hızla olaydı fena olurmuş gibi geliyor .ALLAH hepimizi beterinden sakınsın .

8 saat önce, Uğur Çimen yazdı:

Okan abi çok geçmiş olsun.İnşallah bu sonuncu olur abi.:)

Eyvallah kardeşim teşekkür ederim .Alıştık artık çarpışan oto misali huhaaaaaaaaaaaa

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Cavit Çırakoğlu

Geçmiş olsun. Allah daha iyi arabalarda tıklatmalar(!) nasip etsin.:)

Yorum bağlantısı
Okan Tansel
3 saat önce, Cavit Çırakoğlu yazdı:

Geçmiş olsun. Allah daha iyi arabalarda tıklatmalar(!) nasip etsin.:)

Abi teşekkür ederim. Tıklatmadan daha iyi olsa omamı.

Yorum bağlantısı
Okan Tansel
2 saat önce, Emre Öğüt yazdı:

Okan abi geçmiş olsun

Eyvallah kardeşim.

1 saat önce, Evren Barış Özbek yazdı:

Geçmiş olsun.

Teşekkür ederim abi.

Yorum bağlantısı
Serkan Ünsalan

Geçmiş olsun abi

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum bağlantısı
Cavit Çırakoğlu
19 saat önce, Okan Tansel yazdı:

Abi teşekkür ederim. Tıklatmadan daha iyi olsa omamı.

Daha iyi olur mutlaka da, şöyle bir şey önereyim sıfır araç alma mümkünse hafif tıklatmalı sıfıra yakın araçlar bulup al. Bu stresi de yaşamamış olursun. Şaka bir yana Allah kaza bela vermesin.:))

Yorum bağlantısı
Okan Tansel
2 saat önce, Cavit Çırakoğlu yazdı:

Daha iyi olur mutlaka da, şöyle bir şey önereyim sıfır araç alma mümkünse hafif tıklatmalı sıfıra yakın araçlar bulup al. Bu stresi de yaşamamış olursun. Şaka bir yana Allah kaza bela vermesin.:))

Abi valla o kadar çok baktımki yok alamıyom. tabi imkan el verdince, sıfıra birkere bulaştımmı ikinci el tanıdık ,bildik olmadıktan sonra o kadar zorluyorki insanı. piskolejik olarak.e ikinci elde birde yığınla tilki var sorma.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz
Bir saat önce, Okan Tansel yazdı:

Abi valla o kadar çok baktımki yok alamıyom. tabi imkan el verdince, sıfıra birkere bulaştımmı ikinci el tanıdık ,bildik olmadıktan sonra o kadar zorluyorki insanı. piskolejik olarak.e ikinci elde birde yığınla tilki var sorma.

Abi tekrar geçmiş olsun, bu kaza vesilesi ile dacianın en çok eleştirilen güvenlik konusunda fikrinde olumlu-olumsuz bir değişme oldu mu?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Okan Tansel
Bir saat önce, Köksal Yılmaz yazdı:

Abi tekrar geçmiş olsun, bu kaza vesilesi ile dacianın en çok eleştirilen güvenlik konusunda fikrinde olumlu-olumsuz bir değişme oldu mu?

Kardeşim Karşı taraftaki oluşan hasar listesi şöyle yazayım yorumla : ön tampon ,tampon demiri,far,ön panjur hasarı var ve vuran araç Ford transit.

:D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hayrettin Bahadir
Bir saat önce, Köksal Yılmaz yazdı:

Benim Transit'in de ön panjuru (Plastik) kırıldı o kazada. Zerre kadar güvenim kalmadı artık, Ford benim için bitmiştir. Hele hele Transit komple bitti gözümde.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz
47 dakika önce, Okan Tansel yazdı:

Kardeşim Karşı taraftaki oluşan hasar listesi şöyle yazayım yorumla : ön tampon ,tampon demiri,far,ön panjur hasarı var ve vuran araç Ford transit.

:D

42 dakika önce, Hayrettin Bahadir yazdı:

Benim Transit'in de ön panjuru (Plastik) kırıldı o kazada. Zerre kadar güvenim kalmadı artık, Ford benim için bitmiştir. Hele hele Transit komple bitti gözümde.

Okan abi transit çok alınmış bu işe :D

Allah kazadan beladan korusun herkesi :flowers:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Okan Tansel
(düzenlendi)
2 saat önce, Hayrettin Bahadir yazdı:

Zatlukmu Abi. :D

7 dakika önce, Mert Gülkokan yazdı:

Okan abi geçmiş olsun...
Dediğim gibi aracı satmayı planlarsan önce benim haberim olsun :)

Mertim Satıcam .Hatta yerine gelecek aracıda opsiyonladım bayi takas fiyatını sölerim istersen kafana yatarsa oraya verceme sana veririm.

tarihinde Okan Tansel tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Hayrettin Bahadir
5 dakika önce, Okan Tansel yazdı:

Zatlukmu Abi. :D

Mertim Satıcam .Hatta yerine gelecek aracıda opsiyonladım bayi takas fiyatını sölerim istersen kafana yatarsa oraya verceme sana veririm.

Dacia ile takas yapalım :p

Yorum bağlantısı
Önder Özcan
2 saat önce, Hayrettin Bahadir yazdı:

Daçyanın 2 kapısı mı değişiyodu? (görünen) :biggrin:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...