İçeriğe Yönlendir

Connect - Akü Takviye Yapmak Sorun Olur mu?

Muhammed Furkan Yılmaz

Recommended Posts

Muhammed Furkan Yılmaz

2009 connectim sebepsiz bir yere çalışmadı sabah marş 1 dönderdi gitti,takviye atmamda bi problem olurmu, zararı olur mu arabaya? 

Yorum bağlantısı
Fevzi Göktaş

2006 connectte 2-3 defa yaptım, bie defa yolda bıraktı servis geldi o da takviye yaptı.

Bir sorun olmadı. Yalnız bir ucu şaseye bağlanma daha iyi olur diye biliyorum

Yorum bağlantısı
Muhammed Furkan Yılmaz

Birde bu durumda yarım depo mazot varken,kalan yakıt mesafesi 0 yazıyor,neden acaba 

Yorum bağlantısı
Fevzi Göktaş

Biz de yol bilgisayarı yok. Ama teyp Code istiyordu,, değerler sıfırlanıyor demek ki

Yorum bağlantısı
Eray Çalışkan

Takviyede ne gibi bir sıkıntı olabilir ki? Doğru bağlantıları yapın + - kutupları birbirine değdirmeyin sakın. Bİr de akü bittiyse yol bilgisayarında yazan hiç bir şeyi dikkate almayın motor şanzıman arızası bile yazar :D 

Yorum bağlantısı
Muhammed Furkan Yılmaz

Teşekkür ederim ilginizden dolayı 

Yorum bağlantısı
Ahmet Ekici

Yanlış takviye sonucu arkadaşımın aracı 2000 liralık masraf açtı. Ehil birileri yapsın.

Yorum bağlantısı
Serkan Aktay

Takviye alınan aracın, takviye yapıldıktan sonra bir müddet çalışıp, takviye yapılan aracın daha sonra çalıştırılması daha iyi diye biliyorum. Sanırım boşalan akü biraz dolup daha kolay marş alıyor. 

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
14 saat önce, Serkan Aktay yazdı:

Takviye alınan aracın, takviye yapıldıktan sonra bir müddet çalışıp, takviye yapılan aracın daha sonra çalıştırılması daha iyi diye biliyorum. Sanırım boşalan akü biraz dolup daha kolay marş alıyor. 

Bunda amaç şarj dinamosunun üretimi dengelemesi.. Doğru bir hareket. 

Yorum bağlantısı
Muhammed Furkan Yılmaz

Ilk takviye deneyimimde sorunsuz hallettim,tekrar teşekkürler hepinize,sora sora öğreniyoruz :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...