İçeriğe Yönlendir

Fiesta VI - 2011 Model 62.000 KM 'de Triger Seti Degişmeli mi?

Salih akman

Recommended Posts

Salih akman
(düzenlendi)

Aracim 2011 model 1.4 tdci fiesta 62.000 km'de. Sizce triger setini degistirmem gerekli mi yoksa 90bine kadar gideri olur mu?

iyi forumlar

tarihinde Recep Selim Kaya tarafından düzenlendi
Metin biçimlendirme, varsayılan ayarlara getirildi.
Yorum bağlantısı
Koray Demir

Değişmesi gerekir aksi halde koparsa subaplar eğilir motor işlevsiz hale gelir. 5 yıl veya 90.000 km hangisi önce dolarsa.

Yorum bağlantısı
Salih akman

Triger seti iscilik haric ne fiyatlarda? Birde marka kalite varsa hangisi olmali? Biz 6. Yili bitirmek uzereyiz degistirsem dediginiz gibi iyi olacak 

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
6 saat önce, Salih akman yazdı:

Triger seti iscilik haric ne fiyatlarda? Birde marka kalite varsa hangisi olmali? Biz 6. Yili bitirmek uzereyiz degistirsem dediginiz gibi iyi olacak 

Anlaşmalı işyerimizden fiyat ve parça alabilirsiniz.. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Erkan

Herkesin kendi görüsune saygiliyim. Benim görusum degismeyin bekleyin. Ford tan ayrilan ustamin tavsiyesi 90 bin dolmadan degismeyin yonunde. Benim focus 2009 model 87000 km de ben 90 bin de degisecegim. 

Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Yavuz Akcay

Benim 2009fiestamin triger ve v kayışi 2017 yilinda 91bin kmde değişti usta ısrarla 90000km bekle demişti yila bakmadan. Karar sizin tabi.

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Salih akman

Gecen hafta 610 tl verip triger seti devirdaim v kayisi 2 adet z rot ve sol rot mili degistirdim. Uzun yola cok cikiyorum riske atmak istemedim kafa rahat

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
On 05.08.2017 at 23:10, Salih akman yazdı:

Gecen hafta 610 tl verip triger seti devirdaim v kayisi 2 adet z rot ve sol rot mili degistirdim. Uzun yola cok cikiyorum riske atmak istemedim kafa rahat

En güzelini yapmışınız.. 

(Gerekmedikçe kalın yazı tipi kullanmayalım lütfen :) ) 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...