İçeriğe Yönlendir

Fiesta V - Park Sensörü Montajı

Esat Kostak

Recommended Posts

Esat Kostak

İyi Akşamlar arkadaşlar;

A101 den 39,99 TL'ye Piranha marka park sensörü aldım. Daha önce takan/taktıran arkadaşlar kabloları nerden geçirdiler elektiriği nerden aldılar yardımcı olurlarsa çok makbule geçer. Şimdiden çok teşekkür ederim :)

Yorum bağlantısı
Koray Demir

Elektrik geri vites ampulünden alınacak. Kablolar orjinal kablo yerleri ve kapı trimlerinden yahut döşeme altından geçer.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ahmet Ekici

Bu hafta a101'e gelen o park sensörünü bende gördüm ancak ekran olmadığı için almadım. Custom da ekran vardı. Kolay oluyordu. Vito da park sensörü yok zor oluyor. Bakalım ne yapacağız.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Okan Tansel

Montaj korayın anlattı gibi lakin teknoleji çağındayık yahuu .meşhur ehtiyara sor sana videolu bile anlatır .:sandalye:

Not : meşur ehtiyar = google

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Cihat

ekransız olması daha iyi bence çirkin bir görüntü oluyor ekran olunca. geri vites lambasına giden kabloyu bulacaksın önce multimetre ile ölçerek rahatça bulabilirsin, sensörün kutusuna gidecek elektriği o kablolardan sıyırarak paralel alacaksın scotch lock kullanabilirsin sıyırmaktan korkuyorsan. kabloyu döşemenin altından bagaja indir. daha sonra sensör yerlerini dikkatlice delip kabloları arabanın altından bagaja vereceksin bunun için arabanın orjinalinde bulunan plastik grommet ile kapatılmış delikleri kullanabilirsin, arabanın altına yattığında rahatca görürsün. sensör kablolarını bagajdan sensör kutusuna götür bağla daha sonra herşeyi görünmeyecek şekilde sakla buzzer i de güzel bir yere yapıştır. hadi hayırlı olsun :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Murat Atagenç

Forumda arama yaparsanız gözlerin orijinal yerlerini gösteren görseller vardı.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Esat Kostak

Değerli fikirlerleriniz çok teşekkür ederim arkadaşlar montajdan sonra resimlerini atarım, iyi forumlar...

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...