İçeriğe Yönlendir

Arac Danışma

Halit Demir

Recommended Posts

Halit Demir

Mrb herkese hali hazırda sorunsuz ca bındıgım otomatık getz ım var .adana osmanıye gıt gel 100 km ıslerımın cok olması sebebıyle guvenlik ve konfor acısından aracımı degıstırmek ıstıyorum.  2012 1.6 125 bg focus sedan titanyum otomatik vites alma niyetindeyim.bi arac buldum 34 bin km ilk sahibi(bı tanıdıgımın yegeninin aracı). Danışmak ıstedıgım powershıft ler nasıl bu model yıllarında uretılenler tavsıye eder mısınız. Butcemi bayagı sıkıştırıyorum bıde masraf dertleriyle ugrasacak durumda degılım.aracı kapımdan alma rahatlği ilk sahıbı artısı gıbı yonlerıyle 65 bin liraya verecek alırsam

Arac lpg li servıs bakımlı

Yorum bağlantısı
Halit Demir
12 dakika önce, Serkan Aktay yazdı:

Ben o paraya c-max dizel titanium x alırım. 

Otomatik arac gerekli 

Yorum bağlantısı
Halit Demir
21 dakika önce, Önder Özcan yazdı:

Fiyat biraz yüksek gibi. 60 gibi rakamlara alınamaz mı?

60 lara manuel i nı bulmak zor .garantısı bıtmış powersıft alınır mı esas sorum fıyatının 1 en fazls 2 lira fazla oldugunu dusunuyorum 

Yorum bağlantısı
Önder Özcan
3 dakika önce, Halit Demir yazdı:

60 lara manuel i nı bulmak zor .garantısı bıtmış powersıft alınır mı esas sorum fıyatının 1 en fazls 2 lira fazla oldugunu dusunuyorum 

Ben 1 ay önce aldım :)

Yorum bağlantısı
Halit Demir
Şimdi, Önder Özcan yazdı:

Ben 1 ay önce aldım :)

Cevap hangısıne ıdı ? 60 lara mı yoksa garantısı bıtmış otomatıge mi 

Yorum bağlantısı
Tuna İşgören

O paraya 1.2 tsi dsg leon mk3 alırım tam bir f/p aracıdır. Led paket bulunursa tadından yenmez

Yorum bağlantısı
Halit Demir

Bi aklimda hic ugrasma git sifir benzinli ov elentra al diyor tavsiyelere acigim

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Hakan Gürsu
5 saat önce, Halit Demir yazdı:

Bi aklimda hic ugrasma git sifir benzinli ov elentra al diyor tavsiyelere acigim

Bence mantıklı, yakıttan şikayet edersenizde LPG taktırırsınız olur biter.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Halit Demir

Koskoca elentra ya da bi hiz sabitleme koymamis hele o teybin goruntusu ne hal kol dayama yok vs vs 

Yorum bağlantısı
Halit Demir
1 saat önce, Önder Özcan yazdı:

Garantisiz powershift. 40 binde ama.

Yani abi ? Sen olsan kafaya takmadan alir miydin

Yorum bağlantısı
Önder Özcan
4 saat önce, Halit Demir yazdı:

Yani abi ? Sen olsan kafaya takmadan alir miydin

Aldım diyorum ya :)

Biraz kullandım, sahibiyle konuştum, güvendim, gözümü karartıp aldım. Ama yarın ne olur Allah bilir.

Yorum bağlantısı
Metin Akbal

Bayiden cikar cikmaz 60 km de yolda kalan araclar var sonucta bu is kismet isi :)

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

Paranız cebinizde kalsın gidin focus 2.5 otomatik titanium alın.100 binde felan

Yorum bağlantısı
Abdurrahman Tekin
On 16.07.2017 at 00:38, Halit Demir yazdı:

Mrb herkese hali hazırda sorunsuz ca bındıgım otomatık getz ım var .adana osmanıye gıt gel 100 km ıslerımın cok olması sebebıyle guvenlik ve konfor acısından aracımı degıstırmek ıstıyorum.  2012 1.6 125 bg focus sedan titanyum otomatik vites alma niyetindeyim.bi arac buldum 34 bin km ilk sahibi(bı tanıdıgımın yegeninin aracı). Danışmak ıstedıgım powershıft ler nasıl bu model yıllarında uretılenler tavsıye eder mısınız. Butcemi bayagı sıkıştırıyorum bıde masraf dertleriyle ugrasacak durumda degılım.aracı kapımdan alma rahatlği ilk sahıbı artısı gıbı yonlerıyle 65 bin liraya verecek alırsam

Arac lpg li servıs bakımlı

Vesileyle getz satılık mı hocam :)

Yorum bağlantısı
Halit Demir
Bir saat önce, Abdurrahman Tekin yazdı:

Vesileyle getz satılık mı hocam :)

Satilik aynen 2 ay garanti benden .bu garantiyi galeri bile vermez?

Yorum bağlantısı
Abdurrahman Tekin
1 saat önce, Halit Demir yazdı:

Satilik aynen 2 ay garanti benden .bu garantiyi galeri bile vermez?

mesaj yazdım üstad. görüşelim .

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...