İçeriğe Yönlendir

Motosiklet Kask Kamerasi Tavsiyesi

Eren Gökmen

Recommended Posts

Eren Gökmen

Siteyi biraz inceledim ama iyice kafam karisti. Bir de youtube videolarinda kalite düsüyormus galiba...

Ihtiyacim olan sey: kaska takilabilecek, giderken diger araclarin plakalari net olacak, f/p ürünü, maksimum bütce 100€

Yardimci olacak herkese simdiden tesekkürler

Yorum bağlantısı
Barış Kalkan

eken h9 aksiyon kamera tavside edebilirim bir çok motorcu da gördüm, bende denizde orda burda kullanmak için aldım birde arabada test ettim gayet iyi.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Eren Gökmen

Tesekkürler. Eken h9 kafama yatti gibi amkov da olabilir. incelemeye devam. 

Yorum bağlantısı
Eren Gökmen

tesekkürler @Olgu Erhan

iyice kafam karisti yine. galiba bu isin mercedesi go pro hero5 ama cok pahali olmasina karsin videolarda kendisinden cok daha ucuz kameralara göre cok daha büyük bir netlik sunmuyor gibi görünüyor,. Bu durum youtubedan mi kaynaklaniyor? Görüntüler cok camur gibi...

xiaomi bildigim, begendigim ve bazi ürünlerini kullandigim bir marka. Dedigim gibi benim icin önemli olan motorla giderken diger arabalarin plakalarinin okunabilmesi. Eger bu istegi karsilamayacaksa bütceyi biraz daha yükseltebilirim. Youtubeda isin icinden cikamadim ben

Yorum bağlantısı
Olgu Erhan
tesekkürler [mention=58668]Olgu Erhan[/mention]
iyice kafam karisti yine. galiba bu isin mercedesi go pro hero5 ama cok pahali olmasina karsin videolarda kendisinden cok daha ucuz kameralara göre cok daha büyük bir netlik sunmuyor gibi görünüyor,. Bu durum youtubedan mi kaynaklaniyor? Görüntüler cok camur gibi...
xiaomi bildigim, begendigim ve bazi ürünlerini kullandigim bir marka. Dedigim gibi benim icin önemli olan motorla giderken diger arabalarin plakalarinin okunabilmesi. Eger bu istegi karsilamayacaksa bütceyi biraz daha yükseltebilirim. Youtubeda isin icinden cikamadim ben

Kafayı karıştırma. Herigo comdan xiaomi 4K al miss gibi cihaz. Xiaomi Yi nin üst modeli çok beğendiğim bir kamera.

50ec8eb9f58689fca858fbe42e81fdcc.jpg
Yorum bağlantısı
Eren Gökmen
8 dakika önce, Olgu Erhan yazdı:

Kafayı karıştırma. Herigo comdan xiaomi 4K al miss gibi cihaz. Xiaomi Yi nin üst modeli çok beğendiğim bir kamera.

Benim de gönlümde bu var ama cok tuzlu namussuz :) olmadi simdilik idare edip biraz fiyatinin düsmesini bekleyeyim

Yorum bağlantısı
Olgu Erhan
Benim de gönlümde bu var ama cok tuzlu namussuz [emoji4] olmadi simdilik idare edip biraz fiyatinin düsmesini bekleyeyim

valla fiyatının hakkını veriyor. GoPro hero 5 fln diyince bu çok daha ucuz. Ben aylardır kullanıyorum elimden çok aksiyon kamera geldi geçti bu kamerayı asla satmıyorum. Ödünç isteyene bile vermiyorum :)
Yorum bağlantısı
Eren Gökmen
18 dakika önce, Olgu Erhan yazdı:

valla fiyatının hakkını veriyor. GoPro hero 5 fln diyince bu çok daha ucuz. Ben aylardır kullanıyorum elimden çok aksiyon kamera geldi geçti bu kamerayı asla satmıyorum. Ödünç isteyene bile vermiyorum :)

Gopro  almam :) xiaomi daha iyi. Go prodan bahsetmemin nedeni internette tatminkar bir görüntü bulamamam. en yüksek kaliteye ayarlamama ragmen camur gibi görüntüsü var. yi 4k herkesin begenisini kazanmis ve tabiki yine bir xiaomi klasigi olarak muadillerinin yari fiyatina satiliyor. Gerci onunda görüntüleri cok net görünmüyor youtube üzerinden. kayipsiz video var mi sende?

sanirim yine xiaomide karar kildim ama simdi yi1 mi alsam yoksa 4k nin fiyatinin düsmesini mi beklesem. yi 1 de stabilizer olsaydi iyi olacakti

Yorum bağlantısı
Olgu Erhan
Gopro  almam [emoji4] xiaomi daha iyi. Go prodan bahsetmemin nedeni internette tatminkar bir görüntü bulamamam. en yüksek kaliteye ayarlamama ragmen camur gibi görüntüsü var. yi 4k herkesin begenisini kazanmis ve tabiki yine bir xiaomi klasigi olarak muadillerinin yari fiyatina satiliyor. Gerci onunda görüntüleri cok net görünmüyor youtube üzerinden. kayipsiz video var mi sende?
sanirim yine xiaomide karar kildim ama simdi yi1 mi alsam yoksa 4k nin fiyatinin düsmesini mi beklesem. yi 1 de stabilizer olsaydi iyi olacakti

https://www.dropbox.com/s/0vuuk9ysn950wo8/Yi4K_YDXJ0002.rar?dl=1

https://www.dropbox.com/s/wqk4bojqlpug5fm/4K_Yi2_Yuzen_Kopek.rar?dl=1

https://www.dropbox.com/s/vhx2kq1ym2dz9u5/Yi4K_Denizden.rar?dl=1
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Olgu Erhan
büyükmüs boylari. aksam bakarim tesekkürler

1080P 60 Fps izle bak, bence Youtube ta bile süper görünüyor. Zaten 4K abartı net olduğu için genelde hep 1080P 120 fps çekiyorum videoları :)

Yorum bağlantısı
Eren Gökmen

Dün aksam bilgisayarda izlemeye calistim ama takila takila oynatti. Sanirim bilgisayar kaldirmadi. Tv hic acmadi.

Telefonda baktim, netlik cok iyi gorunuyor. Youtube videolari ile karsilastirdim telefondan. Ekran kucuk oldugu icin youtube videolari baya iyi gorunuyor ama kayipsiz videolar gibi degil. Fark, kucuk telefon ekraninda bile belli oluyor.

Fiyatinin dusmesini bekleyip xiaomi 4k alacagim. Yalniz bu yi2 nin 2 ayri versiyonu var galiba. Kayipsiz videolar hangisinden?

Simdi baktim biri 4k digeri 4k+ diye geciyor. Bir de yi lite var o da 4k mis

Yorum bağlantısı
Olgu Erhan
Dün aksam bilgisayarda izlemeye calistim ama takila takila oynatti. Sanirim bilgisayar kaldirmadi. Tv hic acmadi.
Telefonda baktim, netlik cok iyi gorunuyor. Youtube videolari ile karsilastirdim telefondan. Ekran kucuk oldugu icin youtube videolari baya iyi gorunuyor ama kayipsiz videolar gibi degil. Fark, kucuk telefon ekraninda bile belli oluyor.
Fiyatinin dusmesini bekleyip xiaomi 4k alacagim. Yalniz bu yi2 nin 2 ayri versiyonu var galiba. Kayipsiz videolar hangisinden?
Simdi baktim biri 4k digeri 4k+ diye geciyor. Bir de yi lite var o da 4k mis

Görüntü Mpbs değeri 60 üstünde o yüzden sağlam sistem olmadan takılır, izleyemezsin. Klitle codec pack kur google aratıp faydası olur pc ye.

4k+ olan değil bendeki düz 4K yeni modeli pahallı ve gereksiz bence.

Fiyatın düşmesini bekleyelim o zaman.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Serhat Işık

Arkadaşlar. Action kamerasın bataryası en fazla 30 dk yada 45 dk. Çekim yapıyor.bu normal midir? Bu kameradan nasıl verim alabilirim bilgi verebilir misiniz.

9a74afeafd4cb28b85070bbe1f8a4285.jpg

Yorum bağlantısı
Serhat Işık

Marka bulamadım abi. Ama servet abi bilir. Toprağımdan almıştım da.[emoji4]

Yorum bağlantısı
Olgu Erhan
Arkadaşlar. Action kamerasın bataryası en fazla 30 dk yada 45 dk. Çekim yapıyor.bu normal midir? Bu kameradan nasıl verim alabilirim bilgi verebilir misiniz.

9a74afeafd4cb28b85070bbe1f8a4285.jpg

Powerbank kullanın,

b7ddf74f5acfdc4caee76827f293d577.jpg
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serhat Işık

Tek çare bu olsa gerek. Ama aksiyon kameraları nin geneli benim yazdığım gibi midir?

Yorum bağlantısı
Olgu Erhan
Tek çare bu olsa gerek. Ama aksiyon kameraları nin geneli benim yazdığım gibi midir?

Yi 2 4K kamerası tek pille 96 dk çekim yapabiliyor.

Xiaomi Yi kamerasına 2400 mahlık pilini alırsan 3.5 saat kayıt yapabilirsin. ( Bizzat test ettim )

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serhat Işık
12 saat önce, Olgu Erhan yazdı:

Yi 2 4K kamerası tek pille 96 dk çekim yapabiliyor.

Xiaomi Yi kamerasına 2400 mahlık pilini alırsan 3.5 saat kayıt yapabilirsin. ( Bizzat test ettim )

diyelim ki powerbank aldık. ama bisiklet ile sürüş anında şarj yapmak olanaksız. çünkü su geçrimez kabının içindeki kameraya hiçbir şekilde kablo bağlantısı yapamıyorsun. bunu nasıl çözebiliriz?

Yorum bağlantısı
Olgu Erhan
diyelim ki powerbank aldık. ama bisiklet ile sürüş anında şarj yapmak olanaksız. çünkü su geçrimez kabının içindeki kameraya hiçbir şekilde kablo bağlantısı yapamıyorsun. bunu nasıl çözebiliriz?

Su geçirmez kaba koymayarak :) ben öyle yapıyorum.

Yorum bağlantısı
Serhat Işık
1 dakika önce, Olgu Erhan yazdı:

Su geçirmez kaba koymayarak :) ben öyle yapıyorum.

Bisiklete nasıl monte ediyoruz peki? çünkü kamerada hiç bir bağlantı  yada montaj yeri yok.

Yorum bağlantısı
Olgu Erhan
Bisiklete nasıl monte ediyoruz peki? çünkü kamerada hiç bir bağlantı  yada montaj yeri yok.

Tripod bağlantı deliği varsa 3-4 $ lık bir parça ile takılır.

Yoksa çerçeve almak lazım aliexpresste modele uygun bulunur.
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...