İçeriğe Yönlendir

Fomoco Orijinal Ford Tedarikçisi mi

Emre Akbas

Recommended Posts

Emre Akbas
(düzenlendi)

Merhaba çoğu kişinin başına gelen hız sensör problemi benim başıma da geldi sensörü alacağım ama aklım karıştı 2 seçenek var otosan alcağım ama biraz tuzlu parçacı fomoco marka önerdi  daha uygun fordun yurt dışı tedarikçisi %100 orjinal diyor bu doğrumudur. Bir de otosan ürünlerinde sorun çıkınca otosan test yapıyor gerekiyorsa yeniliyor bu markayı aldığımızda bir sorun çıktığında otosan bakarmı

tarihinde Emre Akbas tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Eren Gökmen

FOrd MOtor COmpany orjinaldir. Otosan yan sanayi satiyordur diye tahmin ediyorum. Disaridan getirdiginiz parcayi otosan yenilemez ancak bozuk cikarsa aldiginiz yere basvurabilirsiniz

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Otosan bazı parçaları burada veya çinde ürettiriyor. Otosan markasıyla satıyor. 

Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz
3 dakika önce, Mehmet Ozyurek yazdı:

Otosan bazı parçaları burada veya çinde ürettiriyor. Otosan markasıyla satıyor. 

Eskiden Nasoto (otosan ın tersi olduğunu yıllar sonra anlamıştım) markası vardı Emmi hatırlar mısın? Dayımlar parçacılık yaparken raflarında lacivert-beyaz kutuları görürdüm :)

Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz
19 dakika önce, Mehmet Ozyurek yazdı:

Sen o kadar eskimisin be. :p

Ben bile bilmiyorum bunu

Abi bilyalı ile rampa aşağı kaydığım günlerdi :flowers:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
41 dakika önce, Köksal Yılmaz yazdı:

Abi bilyalı ile rampa aşağı kaydığım günlerdi :flowers:

Duramayıp uçtuğun oldu mu hiç. 

3 bilyalı mı yapardın 4 mü :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Önder Özcan
32 dakika önce, Mehmet Ozyurek yazdı:

Duramayıp uçtuğun oldu mu hiç. 

3 bilyalı mı yapardın 4 mü :)

Abim 3 bilyalı, şimdiki scooterların tahtasını yapardı. Yokuşa ihtiyaç olmazdı, ayakla ittirmeye devam. :)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz

Abi ben hep 4 teker yaptım. 3 tekerli köyde yaparlardı. Genelde eski transitlerin bozulan bilyaları gelirdi dayımlardan. Öne 2 küçük arkaya 2 büyük :) arada dereye uctugum doğrudur. Evin karşısı zeytinlik bahçesiydi orda oynayarak büyüdüm, tabi sonra site oldu.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
15 saat önce, Köksal Yılmaz yazdı:

Abi ben hep 4 teker yaptım. 3 tekerli köyde yaparlardı. Genelde eski transitlerin bozulan bilyaları gelirdi dayımlardan. Öne 2 küçük arkaya 2 büyük :) arada dereye uctugum doğrudur. Evin karşısı zeytinlik bahçesiydi orda oynayarak büyüdüm, tabi sonra site oldu.

Ben de hep 4 tekerli yapardım.. Direksiyon taktığım da olmuştu.. Biraz daha büyümesem direksiyon kutusu da koyardım ben ona ama büyüdüm işte.. 

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Önder Özcan
36 dakika önce, Mehmet Ozyurek yazdı:

Ben de hep 4 tekerli yapardım.. Direksiyon taktığım da olmuştu.. Biraz daha büyümesem direksiyon kutusu da koyardım ben ona ama büyüdüm işte.. 

:biggrin::biggrin:

Arifin manchestere attığı golü konuşuyorduk, nerelere geldik  :biggrin:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...