İçeriğe Yönlendir

1.6 Mondeo Titanium?

İsmail Avcı

Recommended Posts

Bahadır Akdemir
4 dakika önce, Mehmet Ozyurek yazdı:

Evet, Mertol değiştirmişti ama ne balatası takmıştı hatırlamıyorum.. Evin otoparkından çıkarken yakmıştı.. 

Focus 1 balatası takmıştı.yüzeyi daha geniş diye ve yanlış hatırlamıyorsam  olumluda sonuç almıştı

Yorum bağlantısı
Servet Aydın
1 saat önce, Köksal Yılmaz yazdı:

@Mustafa Serhat arkadaşımızda var, yine bir gün maslak sanayide sucuk yiyoruz, aracını da ilk kez gördüm, tek sıkıntısı çekiş idi. Kasaya uygun motor olması taraftarıyım. Her binişte sinir harbi yaşayıp arabadan soğumak var işin ucunda.

Gitmiyor dediği aracı ben kullandım. Örnek verdiğim modeo onun aracı ve LPG ile denedim. Gayette iyi gidiyor. Emmi dedi ya, 2500 deviri geçen yok diye. Mustafa öyle kullanıyor zaten ::

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
5 dakika önce, Bahadır Akdemir yazdı:

Focus 1 balatası takmıştı.yüzeyi daha geniş diye ve yanlış hatırlamıyorsam  olumluda sonuç almıştı

Kesinlikle olumlu sonuç almıştı.. Satana kadar tekrar değiştirmemişti.. 

Şimdi, Servet Aydın yazdı:

Gitmiyor dediği aracı ben kullandım. Örnek verdiğim modeo onun aracı ve LPG ile denedim. Gayette iyi gidiyor. Emmi dedi ya, 2500 deviri geçen yok diye. Mustafa öyle kullanıyor zaten ::

Mertol 240 görmüştü.. :fiuw:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz
13 dakika önce, Servet Aydın yazdı:

Yani gitmiyor :p

Yüksek devirde hangi aracı kullansak gider

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...