İçeriğe Yönlendir

Toyota Kampanyası Hk.

mustafa çetinkaya

Recommended Posts

mustafa çetinkaya
(düzenlendi)

Toyota corolla kampanya yapmış ay sonuna kadar 1,33 life 62950 aracımı değiştirmek istiyorum acaba kullanan bilen varmı tavsiye edermisiniz bu aracı. Şu an 2001 focus ghia var

tarihinde mustafa çetinkaya tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Tuna İşgören

1.33 verimsiz motor corolla icin . Ayni paralarda atmosferik astra sedan edition plus tavsiye ederim

Yorum bağlantısı
Ramazan Turan

1.6 motor benzinli megane 4 sedan tavsiye ederim. Kullananlar memnun, opel astra megane 4 e göre biraz sert, megane daha yumuşak ve sessiz. 

Yorum bağlantısı
Selim Kaya

Motor işi bence beklentiyle alakalı. Sağ şeritte usul usul giderim, büyük araçların açtığı rüzgar boşluğunda binde bilmem kaç tasarruf ederim diye benim gibi düşünenlerdenseniz bu fiyat kafa karıştırcı. Ancak o araç en boş donanımda. Ortalaması 8 litre civarı tüketimi var. Yani ne kadar tasarruf ederim deseniz de LPG şart olacak gibi. Tek avantajı standart güvenlik donanımı olur.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
mustafa çetinkaya

opel de severim aslında ama malum siteye baktığımda çok sayıda opelin satıldığını görüyorum 2016-17 model bu yüzden bi anormallik sezdim açıkçası. renault grubu zorda kalmadıkça düşünmüyorum. aklımda olan modeller öncellikle toyota ve honda. yada wv golf jetta (ancak wv çok pahalandı) belki seat 

Yorum bağlantısı
Ahmet Türedi

Açıcası burda birisi bir araç önerdiğinde illaki o araca alternatifler sunuluyor.Şuana kadar çok nadir olarak önerilen araca onay veriliyor.

Bence al bin sorun olmaz.Her malın bir alıcısı var.Zaten bu motora baktığınıza göre beklentiniz çok yüksek değil.Alıp güle güle binebilirsiniz.Clio dan ucuz araba daha ne olsun.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Saim Ulaş Yılmaz

Donanımı, tasarımı içinize sindiyse alınabilir otomobillerden. Fiyat/Performans eğrisi çok yukarılarda.

Yerine benzinli focus önerebilirdim, 5 bin TL zam almış. Şu an bu fiyatlarda Corolla iyi bir tercih.

Yorum bağlantısı
mustafa çetinkaya

toyota istememin sebeplerinden biri motor olarak az sorun yaşayacağımı düşünmem

Yorum bağlantısı
Evren Erakçora

Klima ile zorlanır. Alınmaz değil fiyat bence uygun. Fiat egea da düşünebilirsiniz

Yorum bağlantısı
Özgen Acar

o kasada corolla çok tutulmasa da auris de tercih edebilirsiniz aynı fiyattı sanırım

Yorum bağlantısı
mustafa çetinkaya

auris baktım da arka taraf çok alçak geldi  ayrıca focus hb ten sonra bagaj vs sedan daha iyi olacak benim için. egea da bir bakayım

Yorum bağlantısı
Emre Şimşek

Motordan çok performans beklemiyorsanız alırsınız, beğenmezseniz de bir iki sene sonra en az aldığınız fiyata satarsınız. Corolla çok sevmem ben ama adamı zarar ettirmez bence gayet iyi.

Yorum bağlantısı
Gökhan Albayrak

Sıfır her zaman sıfırdır. Alınır da binilir de. 1.33 bakılıyorsa motordan beklenti minimum demektir. Toyota bakılıyorsa beklenti sorunsuzluk ve kolay elden çıkarma demektir. Bana göre böyle. Alternatifler de güzel araçlar. Değerlendirme yapmadıysanız yine de bir bakın. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Koray Demir
7 saat önce, Evren Erakçora yazdı:

Klima ile zorlanır. Alınmaz değil fiyat bence uygun. Fiat egea da düşünebilirsiniz

Egea çarpışma testi 3 yıldız corolla 5. Motor için güvenlikten sarfı nazar edilir mi?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Evren Erakçora

Avrupa donanımı puanda etkili, 1.33 de nasıl güvenlik donanımı var?

Yorum bağlantısı
Koray Demir
43 dakika önce, Evren Erakçora yazdı:

Avrupa donanımı puanda etkili, 1.33 de nasıl güvenlik donanımı var?

6 sigma Japon'lar güvenlikten taviz vermez temel bileşenler standarttır.

Yorum bağlantısı
Hakan Gürsu
12 saat önce, mustafa çetinkaya yazdı:

Toyota corolla kampanya yapmış ay sonuna kadar 1,33 life 62950 aracımı değiştirmek istiyorum acaba kullanan bilen varmı tavsiye edermisiniz bu aracı. Şu an 2001 focus ghia var

1,33  ile test sürüşü yapmıştım 1 ve 2 vites normal ama gerisi cidden yok bide içinde 2 3 kişi ve yüklü iken düşünemiyorum. Ama tabi bi test sürüşü yapın derim.

Yorum bağlantısı
Evren Erakçora
6 sigma Japon'lar güvenlikten taviz vermez temel bileşenler standarttır.

Daha çok "güvenirlik" diyelim. 10 sene önce teneke gibiydi kasaları.
Yorum bağlantısı
Muhammet Ergün

Geçen bir arkadaş Marmaris sakar rampası nda bagaj dolu 5 kişi ile zorlandiklarini söyledi.

Araç tüplü bir de yolun yapancisi.

Ama genel itibariyle bana 20 yıl yeter diyor.

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Caner Demir

babama coralla almam lazım en iyi ikinci eli istanbul'da nerede bulabilirim arkadaşlar. 2011 ya da 2012 model bakıyorum

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...