İçeriğe Yönlendir

Sahibinden Orijinal Anılar

İbrahim Çelik

Recommended Posts

İbrahim Çelik

Biyoloji öğretmeniyiz ya çift çenekli bitkiler dersini işliyoruz. Tecrübeyle öğrenmenin de etkisi malum. Kuru yemişçinin yanından geçerken 100gr leblebi aldım. Örnek numune.

Leblebi nohuttan yapılır. Nohut çift çenekli bir bitkidir. 

Öğrencilere üçer leblebi dağıttım. Arkamı döndüm. O da ne sınıfın yarısı geviş getiriyor.

-Ne yaptınız olum?

-Yedik hocam çok lezzetli :good1:

- Bu leblebiyi yiyenleri disipline vereceğim.

Sınıfın yarısı dalgalandı.

-Yapmayın hocam yawwwwww. Ne diye disipline vereceksiniz? Suçumuz ne?

-Suçunuz ders araç gerecini yemek. :nea:

Bu daha bir şey değil.

Bunu öğretmenler odasında anlattım. Yıkıldı ortalık. Aradan bir kaç gün geçti. Beden eğitimi hocamız, Çocuklara yüzme dersi veriyor.

-"Çekil ibrahim hocam çocukların notunu yükselteceğim" diye beni bilgisayarın başından kışkışladı.

-Hayırdır dedim neden not yükseltiyorsun?

-Ders araç gerecini fazlalaştırmışlar. Herkese 10 puan fazla.  :sandalye:

• Beğen 10
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Selim Kaya
(düzenlendi)

Matematik notu da yükselmeli. Havuz problemini üst seviyeye taşımışlar.

tarihinde Recep Selim Kaya tarafından düzenlendi
  • Beğen 7
Yorum bağlantısı
İbrahim Çelik
Bir saat önce, Hayrettin Bahadir yazdı:

Anlamadım

Sana tavsiyem 500mg parasetamol. Üstüne sağlam bir fincan türk kahvesi. Kamyoncular yapıyor bunu.

Bir saat önce, Yasin Mümin Şimşek yazdı:

Umarım bedencinin ders araç gereci "havuz" değildir...

Ummadığın şeyler sık sık başa gelen olağan durumlardır.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hayrettin Bahadir
4 dakika önce, İbrahim Çelik yazdı:

Sana tavsiyem 500mg parasetamol. Üstüne sağlam bir fincan türk kahvesi. Kamyoncular yapıyor bunu.

Paracetamol ile Cafein yapar o etkiyi. Ayrıca Modiwake var artık

Yorum bağlantısı
İbrahim Çelik

Paracetamol ile Cafein yapar o etkiyi. Ayrıca Modiwake var artık

1300 km tek direksiyon yol gidiyordum yılda 6 kere çokça işime yaramıştır kendileri.

Çocuklar havuz suyuna ek yapmışlar. Diüretik etkili bir şeylerden şüpheleniyorum. Beden eğitimi hocamız iyi yakalamış. Karadenizli zekası.

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Anlamadım

Havuza amonyak takviyesi diyelim

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
İbrahim Aslıoğlu

Ben göreve başladığımda yengem bana: Mutlaka, yanında bir defter bulundur. Sınıftaki esprili olayları not et demişti. Yapmadım, şimdi pişmanım. 

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
1 saat önce, İbrahim Aslıoğlu yazdı:

Ben göreve başladığımda yengem bana: Mutlaka, yanında bir defter bulundur. Sınıftaki esprili olayları not et demişti. Yapmadım, şimdi pişmanım. 

Bir kitap çıkardı şimdiye.. 

Bu konu öğretmenlerin anıları olsun.. :)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
İbrahim Çelik
(düzenlendi)
11 saat önce, Mehmet Ozyurek yazdı:

Bir kitap çıkardı şimdiye.. 

Bu konu öğretmenlerin anıları olsun.. :)

Orijinal anılar diye bir konu açalım. Emmi. Biz defter yazdık. 12 arkadaş. Ameliyattan sonra okuyayım dedim. Ağrılardan gülemedim.

tarihinde İbrahim Çelik tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
İbrahim Çelik

Megan3

Ankara'dan bir araç buldum. Gittim beğenip aldım. Bir gün sonra plaka değişecek, evraklar çıkacak. Hava 35 derece Aksaray güneşi bunaltıyor. Bereket ki emniyette işler hızlı yürüdü 20 dk işimi halledip tek nüsha tescil belgemi ve plaka belgemi alıp ziyaretçi kartını emniyet girişine bıraktım ve emniyetin önündeki otoparka yollandım. Aracımın yanına geldim ve kapıya elimi attım. Tıssssss. araba açılmadı. :shok:

Eller selbes giriş vardı ya olmadı. Kartı cebimden çıkartıp tıkladım. Tıssss. Yine olmadı. :(

Bu arada ateşim yükseldi. Elimdeki evrakları arabanın sileceğine sıkıştırıp. Arabadan uzaklaştım tekrar geldim. Yok babam. Araba tanımıyor beni. Bi daha bi daha. Yok.

Aklıma manüel giriş geldi. Karttan anahtarı çıkarttım. Anahtar kapıda dönüyor kapı açılmıyor. Bu arada 15 dk uğraşmışım. Olmuyor olmuyor. :angry:

Yüksek ihtimalle içerisinden geçtiğim x-ray cihazı kartı bozdu. Diye düşünüyorum. Sinir kat sayım tavan yaptı ağzım kurumaya başladı.  

Kart eller serbest çalışmıyor. Açma tuşuna tıklıyorum olmuyor. Manüel giriş anahtarı boşa dönüyor. 

Kafam çalışmaya başladığında aklıma evdeki yedek anahtar geldi. Hemen arkadaşı aramak için elimi telefona attım. Gelsin beni eve götürsün. Kartı alıp arabayı kurtaralım. Bu arada aklıma sileceklerdeki evraklar geldi.

Sileceklerdeki evrakları alayım gölgeye geçeyim derken. Arabanın içine gözüm takıldı. Dikiz aynasında koku asılı. İyi ama benim arabada koku yoktu ki. Evrakları alıp arabanın arkasına geçtim. Plakalıklar boş. Tamam dedim ben de biraz önce plakaları çıkartmıştım.  :good1:

Kafam bulanık aracın arkasındaki kaldırıma doğru yürüdüm ki iki araba yan tarafta bir megan3 daha duruyor. :fiuw:

Evet o araç benim ki 30 dakikadır hırpaladığım oto başka oto. Aşağıya iki otonun resmini koydum yorum sizin.  :D

Masum araç.

aGn9p4.jpg

Asıl Oğlan

N1LaNa.jpg

• Beğen 20
Yorum bağlantısı
Fatih Aldemir

Dün ben de aynı renk aynı model bi c max ı zorladım sizin gibi [emoji23]

Yorum bağlantısı
İbrahim Çelik
Bir saat önce, Fatih Aldemir yazdı:

Dün ben de aynı renk aynı model bi c max ı zorladım sizin gibi emoji23.png

Yarım saat boyunca mı zorladın? Allahtan sahibi gelmedi.

Bir saat önce, Arif Aykın yazdı:

Dalgınlıkla oluyor ama tavanda mı dikkat çekmedi ?

Tavan mavan anlamam megan 3 beyaz ve plakalıkları boş kesin benim araba. :fiuw:

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Evren Erakçora

Babamda Şahin varken yanlışla Doğan nın bagajını açtığını gördüm. Anahtar açmıştı. Arabaların rengi bile farklıydı.

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Emre Şimşek

Demekki arabayı alır almaz bir sticker falan yapıştırmak lazım, karışır falan Allah korusun :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Okan Tansel
(düzenlendi)

:sandalye: olur böyle şeyler.

tarihinde Okan Tansel tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...