İçeriğe Yönlendir

İstanbul Seramik Kaplama Tavsiyesi

Cemal Cangöner

Recommended Posts

Cemal Cangöner

Arkadaşımda 2011 Range Rover Discovery var. Seramik kaplama yaptırmak istiyor.

Araç şu anda Göktürk te.

3. havalimanındaki şantiyemize de gidip gelecek. Bu nedenle gerçekten iyi bir uygulama gerekli.

Tavsiye edebileceğiniz yer var mı ?

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Abi, Gebzeye gelir mi araç. Referans olacağım yer var. Onlarca aracın işlemini yapan yer.

Kendi araçlarım dahil

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Buğra Höngül
Araç şu anda Göktürk te.
3. havalimanındaki şantiyemize de gidip gelecek. Bu nedenle gerçekten iyi bir uygulama gerekli.

Paddock detailinge gidebilirsiniz selamımı söyleyin ilbeye yardımcı olacaktır
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Okan Tansel
(düzenlendi)

Köksalla İstanbulda değilmi . ondan iyi kimse yapamaz bence .Birde Buğra.

Ben istanbulda yaşıyor olsam tek tercihim köksal olurdu hem işçiliği iyi hemde hesabı kolay sorulur birşey oldunda ve tabi fiyatlarıda makul bence.

tarihinde Okan Tansel tarafından düzenlendi
  • Beğen 3
Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz
27 dakika önce, Okan Tansel yazdı:

Köksalla İstanbulda değilmi . ondan iyi kimse yapamaz bence .Birde Buğra.

Ben istanbulda yaşıyor olsam tek tercihim köksal olurdu hem işçiliği iyi hemde hesabı kolay sorulur birşey oldunda ve tabi fiyatlarıda makul bence.

Sağol abim, eskisi kadar vakit ayıramıyorum ben o yüzden Borayı özellikle tavsiye ettim. İlbey de bizim buluşmalardan sonra iyi yol kat etti gibi görünüyor.

Yorum bağlantısı
Okan Tansel
35 dakika önce, Köksal Yılmaz yazdı:

Sağol abim, eskisi kadar vakit ayıramıyorum ben o yüzden Borayı özellikle tavsiye ettim. İlbey de bizim buluşmalardan sonra iyi yol kat etti gibi görünüyor.

Ben anlamam Köksal der geçerim.:hohoho:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Cemal Cangöner

İlginize teşekkürler arkadaşlar. Verdiğiniz adreslerle görüşüp birine uygulama yaptıracağız.

Yorum bağlantısı
Mustafa Arıkan

Paddock İlbey işinde iyidir. Artı olarak F&F Car Clean ve Tokyo Garage'de işçilikleri oldukça iyidir.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sadık Taşyürek

Seramik kaplamanın Nano boya koruma gibi belli bir kullanım ömrü mutlaka vardır diye düşünüyorum.

Peki bu seramik kaplama da ekonomik ömrünü doldurduğunda, hani şu güneş yanığı olarak gördüğümüz araçlardaki boya vernik atması gibi kimi yerde kalkar, kimi yerlerde kalkmazsa araçta nasıl bir görünüm oluşur. böyle bir risk var mı.?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Buğra Höngül

Seramik kaplama düşündüğünüz gibi olmuyor sizin bahsettiğiniz vernik yanması seramik nano işlemlerinde böyle bişey olması mümkün değildir içiniz rahat olsun :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 2 ay sonra...
Mustafa Uysal
On 20.07.2017 at 10:13, Cemal Cangöner yazdı:

Araç şu anda Göktürk te.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...