İçeriğe Yönlendir

Sahibinden Orijinal Anılar

İbrahim Çelik

Recommended Posts

Abdullah Aladı

Geçen gün arkadaşın markette oturuyoruz.
Birden benim siyah focus yavaş yavaş ilerlemeye başladı. Kapıları açık bırakmıştım herhalde bir arkadaş şaka yapıyor diye bakmadım. Araba önce durdu ama inen olmadı. 3-4 dakika sonra bakayım dedim içinde bir amca kan ter içinde kalmış anahtarı yerine yerleştirmeye çalışıyor ama benim araba anahtarsız olduğu için kontakta kapak var. Sonra kapıyı açtım kolay gelsin amca dedim hayırdır falan... bekliyorum kapı açık
Amca döndü sağolasın yeğen arabayı çalıştıramadım dedi. Amca akşama kadar yine çalışmaz o dedim Benim araba istersen anahtarları vereyim öyle dene dedim. Amca kıpkırmızı oldu utandı zaten hava da sıcak. Ya benim araba otomatik zaten dedi indi arabadan.
Sonra benim arabanın arkasında duran siyah sedan Honda cıvıc ı göstererek işte ya burda benim araba dedi ve arabasına gitti. Sadece renkler benziyor arabaların siyah hb focus ve siyah sedan cıvıc amcanın kafa çok dalgınımı anlaşılan.

• Beğen 22
Yorum bağlantısı
Tahir İlter

Benim en çok telefonla konuşurken telefonu nereye koydum diye aradığım oluyor.

• Beğen 7
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
10 saat önce, İbrahim Çelik yazdı:

Orijinal anılar diye bir konu açalım. 

Top sende ;)

Yorum bağlantısı
Fatih Aldemir

Bi arkadaşım benimle telefonla konuşurken "bi dakka telefonumu bulamıyorum" dedi. Sessizce bekledim ne yapacak diye. Sonra bastık kahkahayı [emoji23]

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz

İşten yorgun geldiğim bir günde çorapları kirlilik yerine klozete atıyordum, son anda uyandım :D

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Gökhan Albayrak

Geçmiş olsun, sahibi sizi görmediği için şanslısınız. Hırsız yaftası yiyebilirdiniz.

Yorum bağlantısı
Yaşar Demirci

Her zaman işe servis müdürünün aracı ile beraber gidiyoruz olay günü işe geç gittiğimden kendi aracım ile gittim. Akşamda servis müdürünün aracı ile beraber eve geldim. Bir baktım benim araba park yerinde yok. Panikledim tabi bir kenara zor oturdum aklımdan çok kötü şeyler geçti. Bir süre sonra araç ile işe gittiğim aklıma geldi servis bekçisi ni arayarak aracın serviste olduğunu ögrenince rahat bir nefes aldım

• Beğen 6
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
3 dakika önce, Yaşar Demirci yazdı:

Her zaman işe servis müdürünün aracı ile beraber gidiyoruz olay günü işe geç gittiğimden kendi aracım ile gittim. Akşamda servis müdürünün aracı ile beraber eve geldim. Bir baktım benim araba park yerinde yok. Panikledim tabi bir kenara zor oturdum aklımdan çok kötü şeyler geçti. Bir süre sonra araç ile işe gittiğim aklıma geldi servis bekçisi ni arayarak aracın serviste olduğunu ögrenince rahat bir nefes aldım

Aynı olayı forumdan bir üyemiz yaşadı ve beni aradı.. 

Abi araba yok. kaskoyu sen yapmıştın. Ne yapmamız gerekiyor demişti. :)

İsmini vermeyeceğim. kendi görürse yazar belki :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Nihat Palolu
11 dakika önce, Yaşar Demirci yazdı:

Sizinki yine iyi, yanlış hatırlamıyorsam forumdan biri arabayla gidip otobüsle geri dönmüştü :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
İbrahim Çelik
2 saat önce, Mehmet Ozyurek yazdı:

Haha... :bravo: :hohoho:

Emmi bu konu anıların anlatıldığı konu olsun. Başka bir konu açıp. oradan da link yaparız.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
İbrahim Çelik
2 saat önce, Gökhan Albayrak yazdı:

Geçmiş olsun, sahibi sizi görmediği için şanslısınız. Hırsız yaftası yiyebilirdiniz.

Gökhan süpersin. Çok da severim. Uzun uzun dinledim.

1 saat önce, Hayrettin Bahadir yazdı:

Kafeini fazla kaçırmışsınız hocam :)

Hayrettin 1000 mg Parasetamol 2 fincan türk kahvesi. Sonuç...

Yorum bağlantısı
Hayrettin Bahadir
10 dakika önce, İbrahim Çelik yazdı:

Hayrettin 1000 mg Parasetamol 2 fincan türk kahvesi. Sonuç...

Sonuç; bütün beyaz arabalar benim ;)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Gökhan Albayrak
1 saat önce, Mehmet Ozyurek yazdı:

İsmini vermeyeceğim. 

Emmi, biri geldi ama? :)

Yorum bağlantısı
İbrahim Aslıoğlu

Başkasının beyaz torosuna binip eve gelen akrabam var. Polisin ve araba sahibinin eve gelmesiyle, başkasının arabasına binip eve geldiğini hep birlikte öğrendik.

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
Emre Şimşek

Bizimkiler biraz zengin galiba, elalemin Mercedes'inin kapısını zorlarken balkondan sahibi "buyrun" çekti :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Önder Özcan

Çok yıl önce. İstanbul silivrikapıda renault servisi (kuzenlerimin) Enişteleri de kuzenlerle beraber çalışıyor, motor ustası. 2-3 km ötede, Yedikuledeki diğer renault servisiyle genelde işleri olur paslaşırlar. Enişte Yedikuleye gitmek için servisteki müşteri araçlarından beyaz bir broadwaya atlayor, bir iş için komşu servise gidiyor. İşini hallediyor işyerine geri dönüyor. Akşama doğru bir müşteri gelip aracının durumunu soruyor. Hangi araçtı  nerdeydi derken beyaz broadway ortada yok, kayıp. Ara tara sonuç yok, üstüne serviste sahipsiz bir kırmızı broadway var. Bakıyorlar bir araç kayıp bir araç fazla. İşin içinden çıkamıyorlar.

Akşam mesai bitim saatinde yedikuledeki servisten bir telefon, "sizde eksik araba-fazla araba var mı, bugün sizden buraya gelen oldu, yanlış arabyala dönmüş olabilir mi?"

Olabilir tabi olmaz mı :biggrin::biggrin:

Ancak gelen telefondan sonra olanlara uyanıyorlar.

• Beğen 9
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
2 saat önce, Gökhan Albayrak yazdı:

Emmi, biri geldi ama? :)

Yok o değildi :)

Yorum bağlantısı
Hasan Yıldız

Evleneli 3 ay kadar olmustu,Yorucu bir gorev donusu anamin evine gittim
-Anne corba var mi?
-Dur yapam iki dakka da
bir kase corba ictim kanepeye uzandim tam uyuyacam
valide:
-hanimini da getirseydin
-hanim ,evet hanim!!!
Insan arabasini unutur anlarim da Neyse aramizda :)

• Beğen 19
Yorum bağlantısı
H.Cenk Bayrakçı

Meşhur bir kitap vardır bu tarz komik anılarla dolu..."Dikkat yazılı var" diye. Şu şekilde espriler vardır... :D Öğrencilerin yazdığı gerçek cevaplardan derlenme....

kasabayı kim yönetir şerif ve adamları ile ilgili görsel sonucu

-Kasabayı kim yönetir?
Şerif ve adamları. (Kamil/İlkokul-5)
Kasabayı ihtiyarlar heyeti ve köy bekçisi yönetir. (Yavuz/Ortaokul-2)

-Dört halife devrinde --Hakem Olayını-- açıklayınız.
Hazreti peygamber efendimiz zamanında yapılan maçta kavga çıkmış. Müşrikler Müslümanlara saldırmış, bu olaya hakkem de karışmış. En son kararı da hakkem vermiş. Onun için bu olaya hakkem olayı denilmiştir. Maçlarda üç hakkem vardır. Maçı kontrol eden hakkem, orta hakkem, yan hakkem. (Cemal/Ortaokul-2)

-Madenlerle ilgili kuruluşlarımız nelerdir?
İki tanedir. Maden delik arama enstitüsü ve perakende Anonim Ortaklığı (PAK). (Arzu/Ortaokul-2)

-Boğazlarımızın derinliği ne kadardır?
İstanbul boğazı az biraz derindir, çanakkale boğazı ise çok çok az biraz derindir ve aralarında dünya kadar fark olmasıdır. (Seyit/Lise-2)

-Ova nedir?
Dümdüz ve ucsuz bucaksız şahane yerlere ova denir. (Hakan/Ortaokul-2)

-Mübarek geceler hangileridir, yazınız?
1.           KINA GECESİ
2.           GERDEK GECESİ
3.           DOLUNAY GECESİ (Hatice/İlkokul-5)

-Yönümüzü nasıl buluruz?
Yolda gidiyorum bir adama rastladım aha bu yoldan gideceksin dedi giderim. (Recep/Ortaokul-2)

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
Ertan Alptekin
10 dakika önce, Hasan Yıldız yazdı:

-Anne corba var mi?
-Dur yapam iki dakka da
valide:
-hanimini da getirseydin
-hanim ,evet hanim!!!

Tam bir bomba hikaye :)

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
28 dakika önce, Hasan Yıldız yazdı:

-Anne corba var mi?
-Dur yapam iki dakka da
valide:
-hanimini da getirseydin
-hanim ,evet hanim!!!

Tamam bu durum aramızda sır olarak kalacak... 

Yorum bağlantısı
Okan Tansel

Geçen hafta spora gittim .salonun dolapları bir kısmı yeşil bir kısmı beyaz üstlerindede numara var. Giyindim dolaba asma kilidi astım .Salonun kendi sattı kilitler var şifreli ondan aldım .Bir çok kişidede var .Tam iki adım atım havluyu almayı unuttum döndüm dolaba şifreyi giriyorum açılmıyor.Başka şifre giriyorum açılmıyor .gir, gir, gir, açılmıyor 10 dk uğraştım .herşey dolabın içinde .baktım olmuyor ufak aptes sıkıştırdı stresten gittim lavaboya dınnnn ula benim dolabın kapa beyaz dı yeşil olan değilki ,ve benim dolap uğraştım dolabın 90 derce sağında arada 5 tanede daha dolap var .sonunda açtım huhaaaaaa.:hohoho:

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...