İçeriğe Yönlendir

Connect - Kapı Kilidini Açınca Yanan Lambalar

Muhammed Furkan Yılmaz

Recommended Posts

Muhammed Furkan Yılmaz

Merhabalar,2009 yeni kasa connectim var,bugün park lambalarını değiştirdim, sorun şu, önceden sanki kapı kilidini açtığımda farlarda yanıyordu, öyle hatırlıyorum, şimdi fark ettim sadece parklar ve sinyaller yanıyor, sizin araçlarda nasıl? 

Yorum bağlantısı
Buğrahan Büyükaydın
Merhabalar,2009 yeni kasa connectim var,bugün park lambalarını değiştirdim, sorun şu, önceden sanki kapı kilidini açtığımda farlarda yanıyordu, öyle hatırlıyorum, şimdi fark ettim sadece parklar ve sinyaller yanıyor, sizin araçlarda nasıl? 

Kapı kilidini açtığında sadece parklar yanar. Sinyaller de parklara modül ile bağlanmışsa parklar yandığı sürece onlar da yanar. Karşılama ışıkları diye geçer bunlar. Yani aracınızda herhangi bir değişiklik olmadı. [emoji5]
Yorum bağlantısı
Muhammed Furkan Yılmaz
2 saat önce, Buğrahan Büyükaydın yazdı:

Kapı kilidini açtığında sadece parklar yanar. Sinyaller de parklara modül ile bağlanmışsa parklar yandığı sürece onlar da yanar. Karşılama ışıkları diye geçer bunlar. Yani aracınızda herhangi bir değişiklik olmadı. emoji5.png

Ilginizden dolayı teşekkür ederim, ama hatırladığım parklar değildi, far yanıyordu,çünkü baya baya ışıtıyordu,Yarın eski parkları tekrar takıp denicem :)

Yorum bağlantısı
Uğur Kamil

Sadece parklar yanıyor connectlerde onun dışında birde arabadan inerken selektör yapıncaydı galiba(yenilerde denemedim) kapıyı kilitlediğinde belli bir süre kısa farları yakıyor.

Yorum bağlantısı
Buğrahan Büyükaydın
Sadece parklar yanıyor connectlerde onun dışında birde arabadan inerken selektör yapıncaydı galiba(yenilerde denemedim) kapıyı kilitlediğinde belli bir süre kısa farları yakıyor.

Uğur o senin dediğin de far anahtarını en sağdan en sola sonra tekrar en sağa hızlı bir şekilde çevirince yapıyor. Follow me home özelliği mi ne
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...