İçeriğe Yönlendir

Otomobil test kanalım "Auto Channel"

Onur_Aydın

Recommended Posts

Onur_Aydın

Değerli forum kullanıcıları öncelikle herkese merhabalar, yeni bir projeye başladım. 2. El araç tanıtımı,araçların olumlu olumsuz yönlerini, incelediğim araçların kondisyonunu teknik özelliklerini, fiyat, performans ve yakıt ilişkisini incelediğim test videoları yayınlamaya başladım. Bu inceleme testleri 2.el araç alacaklara bir fikir olması dileğiyle İyi seyirler..

https://www.youtube.com/channel/UCxCy4W2To67toMoWXCwp5lA

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Serkan Aktay

Hayırlı olsun. Eleştirilecek bayağı yönü var videonun. A3 araç ama hangi a3? 1.0-1.2-1.4 tsfi yada 1.6 tdi? Bunlardan biriyse de hangi donanım? İnsanların en çok merak ettiği ne yakar? yoldaki performansı nasıl? Hızlanma nasıl? jantlar lastikler ne? motor uyumu kasaya nasıl? Bu araç inceleme konusunda çıta artık çok yüksek. Mesela esp yi devreye sokamadım diyorsun. Mesela neler yaptın da girmedi? Bunu seyreden bunu görmek ister. İlk videon sanırım ileride muhakki daha da başarılı olacaksın. 

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Onur_Aydın
10 dakika önce, Serkan Aktay yazdı:

Hayırlı olsun. Eleştirilecek bayağı yönü var videonun. A3 araç ama hangi a3? 1.0-1.2-1.4 tsfi yada 1.6 tdi? Bunlardan biriyse de hangi donanım? İnsanların en çok merak ettiği ne yakar? yoldaki performansı nasıl? Hızlanma nasıl? jantlar lastikler ne? motor uyumu kasaya nasıl? Bu araç inceleme konusunda çıta artık çok yüksek. Mesela esp yi devreye sokamadım diyorsun. Mesela neler yaptın da girmedi? Bunu seyreden bunu görmek ister. İlk videon sanırım ileride muhakki daha da başarılı olacaksın. 

Teşekkür ederim, eksiklerin farkındayım açıklamaya yazdım araç hakkında bilgiyi, eleştirinizi dikkate alacam çok faydalı bir eleştiri oldu benim için, inşallah gelecek diğer videolarımızda daha iyisini yapmaya çalışcaz. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serkan Aktay

Evet açıklamalarda varmış motoru. Ben hiç böyle birşey yapmadım ama şu şeklide başlasa sanki daha ilgi çekici olabilir mi? ''İlk test konuğumuz 2013 model  200,000 km de Auidi a3 tdi xxx '' gibi. Sadece kişisel görüşüm. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Onur_Aydın
7 dakika önce, Serkan Aktay yazdı:

Evet açıklamalarda varmış motoru. Ben hiç böyle birşey yapmadım ama şu şeklide başlasa sanki daha ilgi çekici olabilir mi? ''İlk test konuğumuz 2013 model  200,000 km de Auidi a3 tdi xxx '' gibi. Sadece kişisel görüşüm. 

Başlangıçta aracı tanıtıyoruz diğer videolarımızıda çektik ama daha paylaşmadık, kısa bi tanıtımla yani detaylı açıklamayı araç içinde yapmaya çalışıyoruz yani düzeni bu şekilde kurduk  ama eksik bilgileri ilerliyen videolarda gidermeye çalılcaz. Teşekkür ederim yorum için.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...