İçeriğe Yönlendir

Ailenin Yeni Naylon Üyesi

Ersen Tapan

Recommended Posts

Ersen Tapan

4 adet 205-45-17 petlas marka2017 42. hafta üretimi kışlıklarımızı bugün taktık. Herşey dahil 1250 tl tuttu. Ölçülerden dolayı diğer markalar tane başına 500-600 tl bandında olduğu için ve daha öncede memnun kaldığım için petlas tercih ettik.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serkan Karadağ

Lastikleriniz hayırlı olsun. Bende bu gün kış lastiklerini taktım. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 10 ay sonra...
Ersen Tapan

Uzun bir aradan sonra bir değişikliği paylaşalım. 
Geri görüş kamerası için tüm altyapı hazır. Sadece kamera alınıp takılıyor. Gizli menüsünden geri görüş kamerası aktif hale getiriliyor. İşlem bu kadar basit. 

Bu işlerde adı çok duyulmuş bir firma var. 200 tl karşılığında size kamera, kablosu , orjinal soketi, tornavidasi, delik için uç ve montaj ile ilgili videoyu gönderiyor. Yaklaşık 1 saat içinde kendim taktım ve sorunsuz çalıştı. 
Eli yatkın olanlar ve bu işin içinde olanlar çok daha uygun fiyata kamera alıp soketlere bağlantı yapıp maliyeti düşürebilir. 

Kamera aynı fabrika montajlı nasılsa öyle çalışıyor. Hiçbir kablo vs kesilmesine gerek kalmıyor.

Yanlız başıma yaptığım için hiç fotoğraf falan çekmedim montaj aşamasında. 

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
15 dakika önce, Ersen Tapan yazdı:

Geri görüş kamerası için tüm altyapı hazır. Sadece kamera alınıp takılıyor. Gizli menüsünden geri görüş kamerası aktif hale getiriliyor. İşlem bu kadar basit. 

Bu işlerde adı çok duyulmuş bir firma var. 200 tl karşılığında size kamera, kablosu , orjinal soketi, tornavidasi, delik için uç ve montaj ile ilgili videoyu gönderiyor. Yaklaşık 1 saat içinde kendim taktım ve sorunsuz çalıştı. 
Eli yatkın olanlar ve bu işin içinde olanlar çok daha uygun fiyata kamera alıp soketlere bağlantı yapıp maliyeti düşürebilir. 

Kamera aynı fabrika montajlı nasılsa öyle çalışıyor. Hiçbir kablo vs kesilmesine gerek kalmıyor.

Firma adı ne? Bakalım neler varmış :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Cem Işık

Ben de kamera aldım 3-4 ay oldu, bagajda geziyor benimle beraber. Gözümü karartıp girişmem gerek.

Güle güle kullan Ersen, eline sağlık

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Sami Demirpaz

200 liraya orjinal çalışan kit güzelmiş. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ersen Tapan
22 dakika önce, Sani Gerşon yazdı:

Firma adı ne? Bakalım neler varmış :)

Procar diye bir firma.  Facebooktan aratırsan rahat bulursun. Kendiside montaj yapıyor istanbulda. 

18 dakika önce, Cem Işık yazdı:

Ben de kamera aldım 3-4 ay oldu, bagajda geziyor benimle beraber. Gözümü karartıp girişmem gerek.

Güle güle kullan Ersen, eline sağlık

Matkabı aldım elime beklemedeyim :police:

4 dakika önce, Sami Demirpaz yazdı:

200 liraya orjinal çalışan kit güzelmiş. 

Aynen çok uyguna halloldu. 

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
1 dakika önce, Ersen Tapan yazdı:

Procar diye bir firma.  Facebooktan aratırsan rahat bulursun. Kendiside montaj yapıyor istanbulda. 

İrtibata geçmişim zamanında, yardımcı olamamışlar bana :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ersen Tapan

Medianav üstünde uzman demekki sadece.

İrtibata geçmişim zamanında, yardımcı olamamışlar bana [emoji4]
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
2 saat önce, Ersen Tapan yazdı:

Kamera iyidir.. 

İyi yapmışın. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ersen Tapan
9 saat önce, Servet Aydın yazdı:

Selaaamm

Slm nbr ?:vampir:

Yorum bağlantısı
Alişan YILMAZ

Hayırlı olsun, kazasız belasız binin maşallah.

Yorum bağlantısı
  • 6 ay sonra...
Ersen Tapan

dc8923b4fd2aab18579142d9eb61a065.jpg

Sabah eşim bizim naylonla maddi hasarlı bir kazaya karıştı. Çok şükür cana gelen birşey yok. İki sürücüde dalgınlıklarının kurbanı olmuş . 
Araç yetkili servis de Onarıma alındı. Araya bayram tatilinin girmesi nedeniyle 1 ay kadar sürecek sanırım onarım. 

• Üzgün 5
Yorum bağlantısı
Önder Özcan

Aaaa, geçmiş olsun. Nooluyo  foruma. Sabah Servet 1, bu 2

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu

geçmiş olsun Ersen Rabbim beterinden saklasın inşallah. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sami Demirpaz

Geçmiş olsun, kötü olmuş. Allah büyüğünden korusun.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...