İçeriğe Yönlendir

BMW 320 ied Nasıl Bilirsiniz

Erkam Elma

Recommended Posts

Erkam Elma

Herkese merhabalar.10 yılı aşkın süredir sadece dizel araçlar edinmiş biri olarak BMW dünyasının kapılarını aralamak istiyorum.İlgilendiğim model malum benzinli,2015 -2016 model donanım olarak tatmin edeceğini düşündüğüm sport line veya luxury donanıma bakıyorum.Sizlerden ricam yakıt beni pişman ettirir mi veya eksileri neler olabilir aktarabilirseniz sevinirim?

Yorum bağlantısı
Batuhan Kılıç

istanbulda şehiriçi sakin kullanımda 9-11 litre arası yakabilen bir araç, gazlayınca tabi artıyor ama ortalama değerler bu, performansı gayet iyi, özellikle yeni nesil 1.5 turbo benzinli 318 lerden çok daha üstün bu konuda, yol tutuş frenleme vs konularda zaten malum şekilde çok başarılı bir araç, 40. yıl modeli en dolusu, fiyat uygun olsun diyorsasn piyasada ağır hasar kayıtlı olanlarına da bakabilirsin, bir çamurluk hasarından bile borusan bu araçlara bir dünya masraf çıkarıyor ondan perte çıkıyor

Yorum bağlantısı
Murat Atagenç

Araba güzel zaten. Yakıtın size etkisini biz bilemeyiz ama önemliyse 320d bakacaksınız.

Aslan besleyen yemine katlanır derler :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Batuhan Kılıç
22 dakika önce, Murat Atagenç yazdı:

Araba güzel zaten. Yakıtın size etkisini biz bilemeyiz ama önemliyse 320d bakacaksınız.

Aslan besleyen yemine katlanır derler :)

ama bu aslan değil, 1.6 turbo peugeot motorlu bir bmw o kadar

Yorum bağlantısı
Murat Atagenç
8 dakika önce, Batuhan Kılıç yazdı:

ama bu aslan değil, 1.6 turbo peugeot motorlu bir bmw o kadar

Turbo öyle :)

Bmw 6 silindirden başlar ama eskidendi maalesef.

Yorum bağlantısı
Emre Öğüt

şuan en gözde olan 2 araç var FR leon ve F30.. ikiside şimdiden çok çakalda çakal derken tabi zengin çocuklarının makineleri

Yorum bağlantısı
Ali Yasir Bilici

İED olması çok fazla birşey değiştirmiyor Turbo Zf Bmw üçlüsü oldumu yakıt biraz problem oluyor.İç trim sesleri malesef çoğu F30 da var,içi de baya dardır fakat tipi güzel gidişi performanslı araç gibi eğlenceye de gayet müsait.Tercih edicek olsaydım ya 40.yıl ya da Luxury Line tercih ederdim.Makyajlıların Far ve Stop grubu harika bir görsel şölen veriyor.Fakat olayın şu yanı da var ; Artık her mahalle başına 2 3 adet F30 ve F10 düşüyor.Ciddi ciddi Luxury Line bir İED almayı düşünüyordum fakat malesef ki çevredeki genç ve dip basık drift sever apaçi kitle beni F30 ve F10 dan ciddi derece soğuttu. 

Allah gönlünüze göre versin

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Murat Atagenç
(düzenlendi)

Geneli beyaz, Türkiye paketli ya da M (geneli de çakma M) araçlar.

Özel bir renk ve jant ile ayrışacaktır.

Yok bu farklılık benim için yeterli değil diyenler için alternatif;

http://www.jaguarturkey.com/xf 

tarihinde Murat Atagenç tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mesut Eyibil
On 24.07.2017 at 14:20, Erkam Elma yazdı:

Herkese merhabalar.10 yılı aşkın süredir sadece dizel araçlar edinmiş biri olarak BMW dünyasının kapılarını aralamak istiyorum.İlgilendiğim model malum benzinli,2015 -2016 model donanım olarak tatmin edeceğini düşündüğüm sport line veya luxury donanıma bakıyorum.Sizlerden ricam yakıt beni pişman ettirir mi veya eksileri neler olabilir aktarabilirseniz sevinirim?

Valla aracı tanımıyorum ama fiyat konusuna gelirsek bu araçlara verilen paralara acıyorum resmen, sanırım çok fakir düşünceye sahibim,140-180 bandında verebileceğim param olsa idi direk 120-140bin bandında BMW i3 en full olanı alır hem yakıt parası hem MTV vermem rahat rahat dolaşırdım,şahsi fikrim, yine de hayırlı olsun.

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Volkan Dinçel

Yakıtı üzmez ş.arası 110-120 bandında 6 civarı yakar ş.içinde yoğun trafikte 10 civarı yakar..7.5 saniye civarı 0-100 ü var..yazılımla 6.5 saniyelere çekebilirsiniz..ZF kusursuz çalışıyor..Bende Modernline paketli vardı..Şu fiyatlara bakınca f/p oranı en yüksek araçlardan birisidir..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...