İçeriğe Yönlendir

Connect - 6006 CDC Kapanıp Açılma Sorunu

Bekir Memur

Recommended Posts

Bekir Memur

Merhabalar.

Müzik çalarda cd ile müzik dinlerken yaklaşık 2 şarkı sonra müzik çaları tamamen kapatıp radyoyu açıyor. 

Radyoda müzik dinlerken böyle bir sorun yok sadece cd deyken yapıyor.

Sorunu daha önce yaşayıp çözen varmı acaba?

Yorum bağlantısı
Bekir Memur
Bir saat önce, Sani Gerşon yazdı:

Isınıyor olabilir mi acaba?

Kışın böyle yapmıyordu geçen sene yazın bir kaç kez böyle yaptı fakat ortalama 30 dakika kullandıktan sonra.

Isınmadan dolayı yapıyorsa teknik olarak neresinde sıkıntı olabilir acaba

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

6006 lar icinden cd degisen modelse zaten çok sorunlu bi modeldi diye hatırlıyorum. Ben olsam hic ugrasmaz double din teyp bakardim kendime.

Yorum bağlantısı
Ersen Tapan

Tp idi sanırım, trafik ile ilgili bir ayar. Onu kapatıp deneyin, trafik yayını yakalamak için cd yi kapatıyor olabilir. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Bekir Memur
6 saat önce, Ersen Tapan yazdı:

Tp idi sanırım, trafik ile ilgili bir ayar. Onu kapatıp deneyin, trafik yayını yakalamak için cd yi kapatıyor olabilir. 

Şuan ekranda tp yazıyor abi kurcaladım ama tp ayarını bulamadım 

Yorum bağlantısı
Ersen Tapan
3 dakika önce, Bekir Memur yazdı:

Şuan ekranda tp yazıyor abi kurcaladım ama tp ayarını bulamadım 

Radyodayken deneyin,illaki biryerde vardır.Başıma gelmişti kendi kendine geçiyordu. Tp de olmazsa diğer özelliklerde deneyin. 

Yorum bağlantısı
Bekir Memur
(düzenlendi)
Bir saat önce, Ersen Tapan yazdı:

Radyodayken deneyin,illaki biryerde vardır.Başıma gelmişti kendi kendine geçiyordu. Tp de olmazsa diğer özelliklerde deneyin. 

30 dakika boyunca kurcaladım araç sahibinin plakası ismi vs gibi yerleri bile keşfettim ama malesef bulamadım abi

EDİT: evet onunla aynı abi o kısmıda kurcaladım her seçeneğini denedim fakat tp yazısı ekrandan gitmedi aynı zamanda radyomodundaykende denedim olmadı

tarihinde Bekir Memur tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Bekir Memur
2 saat önce, Ersen Tapan yazdı:

Kullananlardan cevap gelmesini bekleyelim. 

şuan tekrar arabaya gittim tp yazısı kayboldu 

Yorum bağlantısı
Muhammed Furkan Yılmaz
22 saat önce, Bekir Memur yazdı:

Merhabalar.

Müzik çalarda cd ile müzik dinlerken yaklaşık 2 şarkı sonra müzik çaları tamamen kapatıp radyoyu açıyor. 

Radyoda müzik dinlerken böyle bir sorun yok sadece cd deyken yapıyor.

Sorunu daha önce yaşayıp çözen varmı acaba?

Tp veya ta ile Alakası olduğunu düşünmüyorum, onlar bazı otobanlarda ve özellikle tünellerde (yavaşlayın,farlarınızı yakın vs. Gibi uyarıların yapıldığı zorunlu radyo kanalı) teybi kapatmadığın sürece hangi modda olduğu önemli değil teybin, zorunlu olarak uyarı yayınını dinletir sana.Aynı anda 1 den fazla cd takılıysa diğerlerini çıkar tek cd ile dene,teybin özelliği aynı anda 6 cdyi birden içine alabiliyor,bide teybin içinde cd bırakma eve giderken, malum sıcak, teybe de cdyede zararı olur 

Yorum bağlantısı
Bekir Memur
Bir saat önce, Muhammed Furkan Yılmaz yazdı:

Tp veya ta ile Alakası olduğunu düşünmüyorum, onlar bazı otobanlarda ve özellikle tünellerde (yavaşlayın,farlarınızı yakın vs. Gibi uyarıların yapıldığı zorunlu radyo kanalı) teybi kapatmadığın sürece hangi modda olduğu önemli değil teybin, zorunlu olarak uyarı yayınını dinletir sana.Aynı anda 1 den fazla cd takılıysa diğerlerini çıkar tek cd ile dene,teybin özelliği aynı anda 6 cdyi birden içine alabiliyor,bide teybin içinde cd bırakma eve giderken, malum sıcak, teybe de cdyede zararı olur 

aynı anda birden fazla cd yi alabileceğini ilk defa duydum fakat içeride tek cd var şuan

Yorum bağlantısı
Muhammed Furkan Yılmaz
Bir saat önce, Bekir Memur yazdı:

aynı anda birden fazla cd yi alabileceğini ilk defa duydum fakat içeride tek cd var şuan

Benimde tesadüfen öğrendiğim bir özellikti eski aracımda,kullanıcılarında bi çoğu bilmiyor zaten 

Yorum bağlantısı
Bekir Memur
23 saat önce, Muhammed Furkan Yılmaz yazdı:

Benimde tesadüfen öğrendiğim bir özellikti eski aracımda,kullanıcılarında bi çoğu bilmiyor zaten 

demekki o cd player o yüzden okadar büyükmüş :D elimde 4 cd vardı hepsinide aldı :D

Yorum bağlantısı
Muhammed Furkan Yılmaz
13 saat önce, Bekir Memur yazdı:

demekki o cd player o yüzden okadar büyükmüş :D elimde 4 cd vardı hepsinide aldı :D

Sanırım, 2 tane daha alır ve değiştirerek kullanabiliyorsunuz :)

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Faruk Kaya

amcamın aracındaki ford 6000 cd teypte de cd hiç çıkmıyor. Cd çalıyor. Bunu nasıl çıkarabiliriz? Servise gitme şartı mı var yoksa :)

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
amcamın aracındaki ford 6000 cd teypte de cd hiç çıkmıyor. Cd çalıyor. Bunu nasıl çıkarabiliriz? Servise gitme şartı mı var yoksa [emoji4]

Teybi sökmek gerek. Düğme oksitlenmiş olabilir.
Hiç tepki vermiyor mu ?
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...