İçeriğe Yönlendir

Afyon Dinar- Denizli Çivril- Gümüşsu, kiralık ev

Osman Bilgin

Recommended Posts

Osman Bilgin

Dinar da ve gümüşsu da kiralık ev lazım, olmadı çok avantajlı bir durum da çivrilde de olabilir (benim evime bahçeme de sahip çık burada otur kira istemez diyenler çıkabiliyormuş), iş yerim gümüşsu ya yakın bir yer olacak.. Bununla ilgili her türlü yardım/teklif değerlendirilir, tavsiyeler dinlenir..
dinar da doğalgaz olduğundan tercihim orası gibi ama pahalı 400-450 gibi, diğer yerler de kaloriferli evlerde 250-300 arası bulunur diyorlar. 
kombili olmaz ise, biraz baktım; anlık sıcaklık şofbeni ve termosifon su ısıtıcılar var, kullanan ve tavsiye edecekler var mı?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Fırat Önal

Dinardayım ben. Dinarda ev bulunur. Doğalgaz var. Nasıl bir ev olacak? En iyisi numaramı özelden yazayım.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Sermet Gündoğdu

Çivril deyim ben de yardımcı olurum.İş yeri tam olarak nerede olacak?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Osman Bilgin

iş gümüşsu ya yakın bir yer de toprak madeni..
ev, tercihen 1+1 kombili, eşyalı da olur eşyasız da, arada 50-100 lira oynarsa eşyalı fazlası için eşyalı değmez diye düşünüyorum, tek kendim kalacam, daha ziyade otel gibi kullanacak gibi görünüyorum.. lokantalara marketlere yakın olsa iyi olur, 
gümüşsu da kalabilme ihtilamilim de var ama ben imkanları zayıf diye pek düşünmüyorum, tam net lik bu hafta belli olur..

Yorum bağlantısı
Fırat Önal

Dinarda tokilerde oturuyorum. Ben 500 e kalıyorum. Metrekaresi büyük olduğu için. Aynı burda 85 m2 tokiler sana uygun. 300-350 ye bulunur. Dinar yol üstü gelişmiş bir yer. Sosyal hayat fena sayılmaz. Çarşı merkezde de ev bulunur. 400 gibi rakamlara.

Yorum bağlantısı
Osman Bilgin

kombili, yeni sayılcak, temiz, uygun fiyat olduktan sonra mevki çok öenmli değil,benim de ilk aklıma gelen toki evleri oldu..  ne kadar küçük olsa o kadar iyi olur.. yarın dinar dayım nasipse, boş vaktim olursa görüşür inşaAllah, yalnız olmayacağım çünkü, oradan da konyaya geçeceğiz ama haftaya falan yalnız geleceğim ve kalacak gibi geleceğim, o zaman zaten görüşürüz Sen istemesende ;) :=) 

Yorum bağlantısı
Sermet Gündoğdu

Çivril e gelirsen görüşürüz inşallah.Gümüşsu da kalma imkanı sıkıntı.Dinar ya da Çivril daha iyi olur.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Osman Bilgin

haklısınız, bugün görecem kısmetse gümüşsu yu, görüşürüz inşaAllah..

Yorum bağlantısı
Fatih Ozen
23 saat önce, Fırat Önal yazdı:

Dinardayım ben. Dinarda ev bulunur. Doğalgaz var. Nasıl bir ev olacak? En iyisi numaramı özelden yazayım.

fırat hcm c.tesi sizin oradaydım suçıkanda güzel biryermiş,]]

osman bey bende çivril ilçeye bağlı çalışmaktayım

fakat kiralar çok yüksek diyorlar

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Osman Bilgin

bugün oradaydım, gökgöl de, dinar ve çivrilin ortasında, Fırat Hocamla da tel de görüştük, dinarda tutmaya karar verdim, ekonomik bir şeyler temiz yeni.. ne kadar küçük o o kadar iyi:=)

6c7e2993d9a817396b31492130e3ce07.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Fırat Önal
fırat hcm c.tesi sizin oradaydım suçıkanda güzel biryermiş,]]
osman bey bende çivril ilçeye bağlı çalışmaktayım
fakat kiralar çok yüksek diyorlar

Ayıp etmişsin hocam. Genelde haftasonları dinarda kalmıyorum ıspartaya geçiyorum. Ama bu hafta dinardaydım. Keşke haber verseydiniz.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Fatih Ozen
On 26.07.2017 at 22:29, Fırat Önal yazdı:

Ayıp etmişsin hocam. Genelde haftasonları dinarda kalmıyorum ıspartaya geçiyorum. Ama bu hafta dinardaydım. Keşke haber verseydiniz.

nasip hocam sonra inş.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...