İçeriğe Yönlendir

Ka - Bu Kısımdan Su Boşaltıyor

Musa Değerli

Recommended Posts

Musa Değerli

Suyu kontrol edeyim derken suyun boş oldugunu farkettim sonra da arabaya su koyunca fotodaki yerden su akmaya başladı35bd6c1be1fe2da4fcb615de5c729a95.jpgbe61515cf455308726379f7223b3a94f.jpg

Yorum bağlantısı
Barış Kalkan

o tarafta sanki bir Y boru vardı diye hatırlıyorum bir ucu kalorifere giden benimki delinmişti,birde manifold girişinden belki akıtabilir.

Yorum bağlantısı
Musa Değerli

Suçluyu bulduk :) Kalorifer musluğundan gelen hortumun ucu buraya giriyormuş arayinca altta hortumu buldum.Bu haftaya böyle bir macera da ekledik :) Teşekkurler

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Gurur Aytekin

Bende en son tecrübelerime cam motoru tamiri ve kontak termiğini güclendirmeyi ekledim Musa hocam :)

Sani hocam cidden çok hoşlarmış ?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Musa Değerli

Benim sevdam twin morette :)Fena takipteyim :)

Evde tamirhane kadar alet edevat doldu :)Ama cidden ford Ka ya kimse masraflı araba demesin yok öyle bir masraf kendi kendimize ćözüyoruz :)

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
5 dakika önce, Musa Değerli yazdı:

Benim sevdam twin morette :)Fena takipteyim :)

Evde tamirhane kadar alet edevat doldu :)Ama cidden ford Ka ya kimse masraflı araba demesin yok öyle bir masraf kendi kendimize ćözüyoruz :)

Bu mudur?

hl_ka_twin.jpg

Yorum bağlantısı
Musa Değerli

Yok ikilisi.Hatta bunun için sportka tampondan vazgeçer rally camurluklar takabilirim sizin yolladığınız fotodaki27458ea2a51b960eb4e82a3f1be693be.jpg

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Musa Değerli

Ford Transit kalorifer giriş borusu gayet uygun hatta giriş birebir.Sadece boruyu kesmek gerekiyor o kadar da olsun artik :)4316aaadeff8799c8651afd9152c0e6a.jpg7c9b92d82c0f744a8bd485386c60981f.jpg

Yorum bağlantısı
Musa Değerli

Montajı da yaptım kolay oldu.Elim değmişken soğutma sıvısını da değiştirdim.Mis oldu kacak göcek yok :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Gurur Aytekin

Musa hocam farlarını ince zımparayla temizleyebilirsin ıslatarak fazla bastırmadan. Fotoğrafta sararmış duruyorduda çözüm olarak bunu önerebilirim :)

Yorum bağlantısı
Musa Değerli
23 saat önce, Gurur Aytekin yazdı:

Musa hocam farlarını ince zımparayla temizleyebilirsin ıslatarak fazla bastırmadan. Fotoğrafta sararmış duruyorduda çözüm olarak bunu önerebilirim :)

Farları zaten değiştireceğim için hiç el atmadım :)Sağolasın

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...