İçeriğe Yönlendir

Focus 1- Direksiyon Kutusundan Gelen Ses

Halil İbrahim Bilgiç

Recommended Posts

Halil İbrahim Bilgiç

selam arkadaşlar.aracımın ön tarafından bir süredir ses geliyordu geçen hafta sanayiye gittim z rotları dediler.tamam dedim değiştirdim ama ses gitmedi.dün sanayiye yolum düşmüşken özel ford servisine gittim ve aracımdaki lokurtuyu gösterdim direksiyon kutusu dediler oradan da ve aklıma yattı aslında o yüzden olacağı.sizlerin de fikirlerini almak istedim başına gelen vardır mutlaka.ön taraftan lakur lukur ses geliyor yamalı yollarda falan ve direksiyonu ani çevirmelerde ses yapıyor neden olabilir mafsal diyen de var sizler ne diyosunuz ?

Yorum bağlantısı
Ersin Özkaya

Muhtemelen aynı seslerden muzdarip iz.bende geçen yıl ön takımı tamamen değiştirdim ama düzelmedi.galiba benimkinde de direksiyon kutusu sorunu var ama hiç ustası nasıl göstermedim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Rot balansçı gördü mü.. Bu tür durumlarda tespitte rot balansçılar daha iyidir.. 

Yorum bağlantısı
Halil İbrahim Bilgiç
2 saat önce, Mehmet Ozyurek yazdı:

Rot balansçı gördü mü.. Bu tür durumlarda tespitte rot balansçılar daha iyidir.. 

gördü mehmet abi ön takımda bi sorun yok z rot yapar dedi değiştirdik ama yine aynı 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Yalaza

Selamın aleyküm 3 gündür kafayı yiyeceğim sağ önden gelen lokurtu yüzünden amartisör,amartisör kulesi,takozlar değişti ses gitmedi direksiyon kutusu yapıldı Burcu değişti ses 6 km sonra tekrar başladı ve 3 tamirci 2 öndüzenci baktı ama sonuç koca bir 0 varmı fikrin olan nedir bu

Yorum bağlantısı
  • 3 ay sonra...
Murat TAŞ
Selamın aleyküm 3 gündür kafayı yiyeceğim sağ önden gelen lokurtu yüzünden amartisör,amartisör kulesi,takozlar değişti ses gitmedi direksiyon kutusu yapıldı Burcu değişti ses 6 km sonra tekrar başladı ve 3 tamirci 2 öndüzenci baktı ama sonuç koca bir 0 varmı fikrin olan nedir bu
Çok geç olacak ama bende de ayni sorun vardi ve bana da direksiyon kutusu vsss bi dünya sey dediler ve inatla rot kolunu değiştir dim. Ses vsss bişey kalmadi bilginize.

GM 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...