İçeriğe Yönlendir

Bu gün İstanbul

Remzi Karaca

Recommended Posts

Ahmet İhsan Akşen

Geçmiş olsun İstanbul dakilere, alışmak lazım bu hava olaylarına.

Yorum bağlantısı
Emre Demir

Yandık taklali arabalara dolu hasarın dan dolayı işlem var derler

Geçmiş olsun

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Durum cok fenaydi. Benim arabada da kaportada hasar mevcut. Gocukculerin yolu gözüktü.

Yorum bağlantısı
Önder Özcan

Görülmemiş bir olaydı. Bugün ceviz büyüklüğünde olan bir tanesi ayağımın dibine düştü ama yukardaki resimleri görünce şok oldum. Hepimize geçmiş olsun.

Yorum bağlantısı
Ahmet Ekici

Haberlerden gördüğümüz kadarıyla felaket olmuş. Yukarıdaki fotoğraflardan olayın vehameti anlaşılabilir. Çok sayıda aracın camları patlamış, kaportalar zarar görmüş.

Geçmiş olsun.

Yorum bağlantısı
Koray Demir
42 dakika önce, Mert Gülkokan yazdı:

Geçmiş olsunda polo grubuna bakıyorum arabaları 45 bin tl en az ama.çoğunun kaskosu yok istanbul gibi bir yerde kaskosuz araç kullanmak büyük deliliktir kaskosu olmayanlara da üzülmüyorum açıkcası

Bu zihniyetle muhatap olmamak adına kaskosuz kontak açmam.

41 dakika önce, Sani Gerşon yazdı:

Durum cok fenaydi. Benim arabada da kaportada hasar mevcut. Gocukculerin yolu gözüktü.

Geçmiş olsun.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Önder Özcan

Akşam üzeri yolumun üzerindeki oto camcının önü. Eminim heryerde durum aynıymıştır.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Batuhan Kılıç

bende 2 arabanın camları patladı, tavan ve kaputlar haşat oldu

Yorum bağlantısı
Özgen Acar

daha çok kessinler ormanları! bu kafayla gidersek bu tarz doğa olaylarına alışmamız gerekir

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Erdoğan Temur

Bizim sokakta bazı binaları dolu bu hale getirdi catılar arabaların üzerine uçmuştu.53262bacc6d236cdd561cd754d1a0277.jpgb7234198bb2b2f137322880eeadeb502.jpg05a60220469419609a1b786d3673dbf7.jpg9008120c53f085ed1e8b37632ef10449.jpg

LG-H850 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum bağlantısı
Mustafa Şimşek
6 saat önce, Özgen Acar yazdı:

daha çok kessinler ormanları! bu kafayla gidersek bu tarz doğa olaylarına alışmamız gerekir

Ülkemiz inşaat sanayii dalında birinci 

Orman ve yeşil itina ile talan ediliyor.

9 saat önce, Sani Gerşon yazdı:

Göçüklerin onarımı için önereceginiz servis var midir?

Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz

Herkese geçmiş olsun, Kartal tarafında sadece sağanağa yakalandım ancak daha batı yerlerde durum çok vahim. Araçların yan camları dahi kırılanlar olmuş.

Yorum bağlantısı
Barış Kalkan

Çok Geçmiş olsun,

avrupa yakası daha fazla etkilenmiş gibi,

maltepe de dolu yağmadı ,

denize akması gereken yağmur suyu yollarda kalmış ..

Yorum bağlantısı
Önder Özcan
3 dakika önce, Barış Kalkan yazdı:

Çok Geçmiş olsun,

avrupa yakası daha fazla etkilenmiş gibi,

maltepe de dolu yağmadı ,

denize akması gereken yağmur suyu yollarda kalmış ..

Benim de gözlemim o yönde oldu. Avrupa yakasına daha şiddetli ve daha büyük dolu yağdı. Anadolu yakası nispeten hafif atlatmış.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Büyük geçmiş olsun. Bu tip afetlere hazırlıklı olsak ne yapabiliriz ki? İnsanlar araçlarını nereye saklayabilir ki ? Yeterli kapalı otopark yok.. olanları da zaten sel basıyor..

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ali Gök

araba evin önündeydi akşam sokağa girerken bi tane eski kasa accent suriyede savaştan çıkmış gibiydi , arkasında bitanede marea vardı oda aynı eyvah dedim gitti araba sokağa ağaçlar devrilmiş nerde göremedim sora yanına vardım sıkıntı yok çok şükür. benim gördüğüm eski arabalar daha çok zarar görmüş modellei arabalarda bişe görmedim bizim sokakta

Yorum bağlantısı
Cem Işık
10 saat önce, Önder Özcan yazdı:

Akşam üzeri yolumun üzerindeki oto camcının önü. 

Sabah bu camcıya gittim.. 1 saate yakın sıra bekledim,sıra bana geldi(değişim değil,kayıt vs sırası) sigortam var dedim.. sigortalı arabalara hafta başı başlayacağız şimdi alamayız dediler.. hazır sıcak para veren müşteriyi kaçırmak istemiyorlar.. sildim defterden burayı artık.. fırsatçılığın da bu kadarı..

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...