İçeriğe Yönlendir

Tavsiye Edeceğiniz 3 Tekerli Motor

Okan Tansel

Recommended Posts

Okan Tansel

Merhaba Abilerim ,kardeşilerim bazı pilanlar doğrultusun da ulaşımla ilgili değişiklik yapmam gerekli şimdi ihtiyaç şu .

Mümkünse benzinli günlük 90 km yolda git gel yapa bilecek istedinde 110 km hızlara ulaşa bilecek. ola bildince güvenli ve makul fiyatalarda 3 tekerli motorsiklet tavsiyesine ihtiyacım var. bu konuya tamamen yabancıyım motor tutkunu arkadaşların yardımcı olacanı umuyorum .üstü kapalı olursa tabi tercih ama açıkta olsa sorun değil tasarım bizim işimiz kapatırız.:fiuw:

Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz

Günde 90 km motor üstünde yolculuk insanı yaşlandırmaz mı? Sürekli açık hava, yol titreşimi, yol stresi vs.

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Mert in modeli bile tam uygun değil aslında, 90 km. az değil, ayrıca 3 teker motor 110km hız, kormaya başladım bile...

yol uzun motor yanlış bence...

Yorum bağlantısı
Okan Tansel
(düzenlendi)

bu iyimiş mert

9 dakika önce, Köksal Yılmaz yazdı:

Günde 90 km motor üstünde yolculuk insanı yaşlandırmaz mı? Sürekli açık hava, yol titreşimi, yol stresi vs.

9 dakika önce, Ali Cihangiroğlu yazdı:

Mert in modeli bile tam uygun değil aslında, 90 km. az değil, ayrıca 3 teker motor 110km hız, kormaya başladım bile...

yol uzun motor yanlış bence...

90 km derken sabah gidiş 40 kmm civarı akşam dönüş 40 km Yani şimdi ne dersiniz ? ada atv mi bakmalı

tarihinde Okan Tansel tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Okan Tansel
12 dakika önce, Önder Özcan yazdı:

Şimdi oldu işte. Baştan 80 km desene. O iş kolay :crazy:

:hohoho:

7 dakika önce, Köksal Yılmaz yazdı:

Ben twingo bakardım :)

aslında iyi fikirde .bakayım inceleme aratırma

Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz
11 dakika önce, Okan Tansel yazdı:

:hohoho:

aslında iyi fikirde .bakayım inceleme aratırma

Abi tek kişi bineceksin çoğunlukla, sağ ön koltuğun oraya da güzel bir proje ile masa yaparsın(katlanır tip), sabah kahvaltını yapa yapa gidersin, uykuya daha çok vakit kalır :)

Yorum bağlantısı
Okan Tansel
Bir saat önce, Köksal Yılmaz yazdı:

Abi tek kişi bineceksin çoğunlukla, sağ ön koltuğun oraya da güzel bir proje ile masa yaparsın(katlanır tip), sabah kahvaltını yapa yapa gidersin, uykuya daha çok vakit kalır :)

:D

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Para olsa bundan alacağım ama işte, ah bee :) sende bundan al isterdim, tam işimizi görür, bırak 90 km. yi, dünya turu atardık bununla...

Enduroscooter :)

750 cc 6 ileri DCT oto şanzıman, abs-korumalar-jiroskop virajda rampada saçma vites değişmez, ne yaptığını bilir, dsg şanzımanın hatasız versiyonu :D hatta daha akıllısı...  240 kg. cik alet, telli jantı olan türünün tek örneği... Zondaaa X-ADV :rolleyes: 

ortlama yakıtı 90 la gidreken 3lt. den az, nc 750 olan versiyonu denemiştim, 160 la giderken tam gaz verdiğimde anlık tüketim 4.6 lt. ye çıkmıştı, sen düşün ne yaktığını, pardon ne yakmadığını :D

Hoouuundaaaa hayat onda (tabii adam gibi kullanmayı bilirsen)

a-honda-xadv.jpg

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Hüseyin Arık

Okan abi belki izlemişsindir ama ben yine de burdan hatırlatayım. Otopark.com editörü (?) Sinan KOÇ çok güzel bir motovlog serisi çekti. Kendisi sizin düşünceniz gibi üç tekerlekli bir motor seçti. Belki Yamaha tricity'nin reklamını yaptı belki de gerçekten kullanmak için aldı onu bilemeyiz ama çok yararlı bir video serisi oldu ben izlerken çok keyif aldım. bir inceleyin tavsiye ederim. 

https://www.youtube.com/watch?v=nb-ufju8JvA

Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
(düzenlendi)

Bende motorsikleti incelerim, Ama aralardan kaçma için motorsiklet bakıyorsanız 3 tekerliler sıkıntı. Atvler ise hızlı yolda devriliyor. 

Benim nacizane tavsiyom Yamaha Nmax 155 ... Bu motor 10 binlira. Tricity ise 16 binlira. 

Nmax 155 vtech acabilen 130 km hıza çıkan bir scouter. Scouterler oldukca dengeli cihazlardır. 3 tekere gerek kalmaz. 

tarihinde Ali Darbaz tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Darbaz

yamaha 155 cc motorları bluecore ve en son teknoloji... 

Nmax 155 veya Tricity 155 arasında seçim yapmanısı öneririm

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz
28 dakika önce, Mert Gülkokan yazdı:

Okan abi senin kilo durumu nedir ? Eskişehirde karşılaşmıştıkta o yüzde sorayım dedim

Sen+ben+holosko+bir miktar para :D

Yorum bağlantısı
Okan Tansel
2 saat önce, Ali Cihangiroğlu yazdı:

Para olsa bundan alacağım ama işte, ah bee :) sende bundan al isterdim, tam işimizi görür, bırak 90 km. yi, dünya turu atardık bununla...

Enduroscooter :)

750 cc 6 ileri DCT oto şanzıman, abs-korumalar-jiroskop virajda rampada saçma vites değişmez, ne yaptığını bilir, dsg şanzımanın hatasız versiyonu :D hatta daha akıllısı...  240 kg. cik alet, telli jantı olan türünün tek örneği... Zondaaa X-ADV :rolleyes: 

ortlama yakıtı 90 la gidreken 3lt. den az, nc 750 olan versiyonu denemiştim, 160 la giderken tam gaz verdiğimde anlık tüketim 4.6 lt. ye çıkmıştı, sen düşün ne yaktığını, pardon ne yakmadığını :D

Hoouuundaaaa hayat onda (tabii adam gibi kullanmayı bilirsen)

Abi bunlar iyide ben iki tekeri tehlikeli buluyom

1 saat önce, Halit Demir yazdı:

3 tekerli cabuk devrılır 2 tekerli alın tavsıyem

hımmm ilginç 

Bir saat önce, Hüseyin Arık yazdı:

Okan abi belki izlemişsindir ama ben yine de burdan hatırlatayım. Otopark.com editörü (?) Sinan KOÇ çok güzel bir motovlog serisi çekti. Kendisi sizin düşünceniz gibi üç tekerlekli bir motor seçti. Belki Yamaha tricity'nin reklamını yaptı belki de gerçekten kullanmak için aldı onu bilemeyiz ama çok yararlı bir video serisi oldu ben izlerken çok keyif aldım. bir inceleyin tavsiye ederim. 

https://www.youtube.com/watch?v=nb-ufju8JvA

bakayım kardeşim 

39 dakika önce, Ali Darbaz yazdı:

Bende motorsikleti incelerim, Ama aralardan kaçma için motorsiklet bakıyorsanız 3 tekerliler sıkıntı. Atvler ise hızlı yolda devriliyor. 

Benim nacizane tavsiyom Yamaha Nmax 155 ... Bu motor 10 binlira. Tricity ise 16 binlira. 

Nmax 155 vtech acabilen 130 km hıza çıkan bir scouter. Scouterler oldukca dengeli cihazlardır. 3 tekere gerek kalmaz. 

Valla kardeşim öle aralar ,maralar bana göre değil bildin şeridimde gider .kurallara uyarım gitimi gider, durdummu dururum.:)

38 dakika önce, Mert Gülkokan yazdı:

Okan abi senin kilo durumu nedir ? Eskişehirde karşılaşmıştıkta o yüzde sorayım dedim

Aynı . bir aydır diyet ve haftanın 5 günü egzersiz ve devam ediyorum .kilo düşmeye çalışıyorum

13 dakika önce, Recep Selim Kaya yazdı:

Benzinli olmasında ısrarcı değilseniz, şu ilandaki gibi elektrikli olanları uzun zamandır takip ediyorum.

yolda kalmaktan tırsıyom bunlarda

Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
(düzenlendi)
14 dakika önce, Okan Tansel yazdı:

Abi bunlar iyide ben iki tekeri tehlikeli buluyom

hımmm ilginç 

bakayım kardeşim 

Valla kardeşim öle aralar ,maralar bana göre değil bildin şeridimde gider .kurallara uyarım gitimi gider, durdummu dururum.:)

Aynı . bir aydır diyet ve haftanın 5 günü egzersiz ve devam ediyorum .kilo düşmeye çalışıyorum

yolda kalmaktan tırsıyom bunlarda

Trafikde aralardan kaçmak gibi planınız yok ise motorsiklet biraz sıkıntılı oluyor. Bir espirisi kalmıyor.. Öyle az buzda yakmazlar. 155 cc yamaha bile 3 litre benzin yakar.  Amacınız yakıttan tasaruf, ekonomik ulaşım sağlamak ise Yamaha Adress 110 cc öneriyorum. Lastikleri büyük bir scouter olduğu için konforlu sayılır. 

Bu arkadaşlar yağmurda iliklerine kadar ıslandılar . Hava durumlarını göz önüne alın. 

tarihinde Ali Darbaz tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Tufan Caliskan

Bir gün kendime bir iyilik yapıp Peugeot Metropolis 400i alacağım size de tavsiye ederim. Türkiye'de yok denecek kadar az. ama Avrupa'da satış rakamları benzerlerine göre yüksek denilebilir.

Yorum bağlantısı
Okan Tansel
11 dakika önce, Köksal Yılmaz yazdı:

Sen+ben+holosko+bir miktar para :D

+ külçe altın :hohoho:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...