İçeriğe Yönlendir

Golf 7 Dolu Sırasında Ağaç Düşmesi

Tuluhan Şıpka

Recommended Posts

Tuluhan Şıpka
(düzenlendi)

Aracıma dolu sırasında üstüne maalesef ağaç dalı düştü. Tavan direğinde az bir çökme var. Bunu çekerek düzeltebilirler mi acaba? Yoksa hiç dokundurtmasam mı? Teşekkürler şimdiden...

http://AkNXGv.jpg

tarihinde Metin Akbal tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Geçmiş olsun. O kısmın çekilerek düzeltilmesi mümkün değil diye biliyorum. Kıvrımlı ve sert bir kısım..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Benim megane imda vardi bu tip bi durum. Duzeltiliyor ancak dalgali kaliyor. Hic yoksa iyidir.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tuluhan Şıpka

Götürdüm ustaya ... Çekerek düzeltmeye çalıştı silikonlu bir sistemle fakat çok bir farkı olmadı...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Fatih Aldemir

geçmiş olsun. Bence çok rahatsız edici gibi değil. Çok şükür küçük bi çöküntü olmuş.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Çok takma kafaya, ama düzeltmek istersen usta silikon sıktı demişsinya, o sıcak silikondur büyük ihtimal, silikon yerine siyah silikon sık, bekle kurusun, cam silikonu yada siyah PU mastik, yani, onunla asıldınmı kopmaz çeker düzeltirsin, sonra silikonu araya jilet sokarak kes çıkar çekme aparatını, kalan silikona çıkmaz derler, çıkar, mazota batırdığın bezle ovala eriyip çıktığını göreceksin....

çektirme dışında yol yok gibi, puntolayıp çekerler, ama boya gider, sonrası metal dolguyla o kısım düzeltilir (macun kullanmayacaklar) boyanır ve anlaşılmaz bile, ama yapacak usta lazım, ayrıca galvaniz iç kısımdan zarar görür, içten pas başlar, uzun vadede çürür o kısım, tabii 8-10 senede....

neyse en kolayı çektirme, olmadı aynen bırak bence...

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tuluhan Şıpka

Teşekkür ederim değerli yorumlarınız için...Bu götürdüğüm usta boya ve kaporta konusunda iyi gerçekten fakat düzeltemedi...Biraz şu adamların ellerindeki işler azalsın malum çok araç zarar gördü maslakta boyasız kaporta düzeltme yapan yerlerden birine gidip göstermeyi düşünüyorum..

Ama dediğiniz gibi böylede kalabilir sadece benim tarafta olduğu için gözüme batıyor fazla:)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...