İçeriğe Yönlendir

OGS-HGS Geçiş Hareketleri

Erdoğan Temur

Recommended Posts

Erdoğan Temur

Merhabalar,

HGS geçiş hareketlerinde boğaz köprüsü geçişleriniz görünüyor mu ?

Bende görünmüyor. Geçtikten sonra yönlendiriliyor olarak görünüyor sonra listeden kayboluyor.

qWpLJV.png

Yorum bağlantısı
İnan Çınar

Bankalardan alınan hgs etiketlerine ait kullanımları nasıl görebiliriz?

Yorum bağlantısı
Yalçın Dağlıoğlu
4 dakika önce, İnan Çınar yazdı:

Bankalardan alınan hgs etiketlerine ait kullanımları nasıl görebiliriz?

e-devlet üzerinden ilgili sayfaya girdiğinizde sayfa başında yazar. 

Yorum bağlantısı
İnan Çınar

Bende bu şekilde çıkıyor. Hangi tarihte nereden geçmişim,kaç tl kesilmiş bunu gösteren liste lazım bana.d3ac8f347be2d5df206c2cf596946443.jpg

Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen

Sitesinde iki liste halinde görünüyor hepsi, Geçen baktım bomboştu liste, şimdi bakmadım.00e9f20517f0e30c39d6db7801d033e6.jpg

Yorum bağlantısı
İnan Çınar

Ptt den alınan hgs lerde böyle ayrıntılı liste çıkıyor sanırım

Yorum bağlantısı
Erdoğan Temur
19 dakika önce, İnan Çınar yazdı:

Ptt den alınan hgs lerde böyle ayrıntılı liste çıkıyor sanırım

Bende ptt den aldım. 

Yorum bağlantısı
Emin Önal
(düzenlendi)
1 saat önce, Ersen Tapan yazdı:

https://hgs.ptt.gov.tr/hgs.jsf

Ben bu sayfadan görebiliyorum. Bankadan almıştım etiketi.

Evet bende bankadan almıştım ve buradan bakıyordum.

9 aydır bakmıyormuşum, konuyu görünce kontrol ettim, kaçak geçiş, hatalı çekim vs. hiçbirşey yok.

Bakiyemi de kontrol etmiş oldum ;)

Bu arada 2017 yılı içinde Mart-Haziran arası 15 Temmuz Şehitler köprüsünden yaptığım geçişler listemde görünüyor.

tarihinde Emin Önal tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Erdoğan Temur

Benimde aklıma nereden düştü biliyor musunuz? [emoji4]

Gecen gün mtv ödemek için vergi dairesine gitmiştim adamın biri yan veznede 8 bin tl hgs cezası ödüyordu [emoji4] ara sıra kontrol etmekte fayda var.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
22 saat önce, Erdoğan Temur yazdı:

Benimde aklıma nereden düştü biliyor musunuz? emoji4.png

Gecen gün mtv ödemek için vergi dairesine gitmiştim adamın biri yan veznede 8 bin tl hgs cezası ödüyordu emoji4.png ara sıra kontrol etmekte fayda var.

Kamyoncu o.. 

Şoför takip etmemiş, karta para yatırmamış..  ve tüm geçişler 11 kat yazılmış.. Geri dönüşü yok. indirim yok, af yok.

Yorum bağlantısı
  • 3 yıl sonra...
Tansu Kalafatoğlu

Merhaba. Dün gece çamlıca’dan girip adapazarı’ndan çıktım. Benim bildiğim 7 lira civarı kesilmesi gereken ücret 22,5 yazılmış. Bu neden oldu? 

54-CC161-D-DBA0-4190-97-B9-06-C265-E0-B8

Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Mustafa Tüfekçi yazdı:

giriş okumamis

Plaka okuyunca düzelir heralde diye düşünüyorum. 

Yorum bağlantısı
Öner Kurukuz
(düzenlendi)
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Merhaba. Dün gece çamlıca’dan girip adapazarı’ndan çıktım. Benim bildiğim 7 lira civarı kesilmesi gereken ücret 22,5 yazılmış. Bu neden oldu? 

Benim sıklıkla karşıma gelen bir durum.

Sakaryalıyım ve Çamlıca'dan girip Akyazı'dan çıktığımda bende de 22.5 tl görünüyor . (ama o kadar düşmüyor HGS den)

Girişte kamera okumadığı için çıkışta en uzak mesafe ücreti kesiyor.

1 hafta içinde plaka tanıma sistemi girişini ve çıkışını teyit edip rakamı düzeltiyor ve hgs bakiyenden normal tutar düşüyor.

Ayrıca Çamlıca-Adapazarı 7 tl değil 7.5 tl olması gerek.

tarihinde Öner Kurukuz tarafından düzenlendi
harf hatası
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

HGS ve OGS tam bir keşmekeş. SÜrücüye saygı kalmamış. Ya kaldır kardeşim ücret tabelalarını ya da tamir et. Vatandaşa saygısızlık. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

bşakasına ait hgs/ogs kullanılırsa, plakaya ait olmayınca güzel kilit. nedense bu giriş okuyucuları sık sık okumuyor

Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
(düzenlendi)
Mehmet Göktürk yazdı:

HGS ve OGS tam bir keşmekeş. SÜrücüye saygı kalmamış. Ya kaldır kardeşim ücret tabelalarını ya da tamir et. Vatandaşa saygısızlık. 

Bunun yüzünden çağrı merkezinde gereksiz eleman da çalıştırıyorlar. Bir çok kişi bunlardan dolayı arıyor. 

Ptt’yi aradım. Son 72 saati göremiyoruz dediler. Karayolları hgs’siyi aradım. Girişi okumamış. Kamera kayıtları ile doğru ücret kesilecektir merak etmeyin dediler

tarihinde Tansu Kalafatoğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Selçuk Keleş

Garanti OGS'm var, cihaz okumada sorun yok ama ama son bir aydır geçişlerimi listelemiyor, plakadan okuyup bakiye de düşmüyor. KGM sitesinde kaçak geçiş de görünmüyor. İki paralel evren arasında sıkıştım kaldım :) 

Banka, KGM ile görüşeceksiniz dedi, çağrı merkezinde 55. sırayı duyunca kapattım telefonu, hadi hayırlısı. :) 

Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Şimdi baktım. Düzelterek 7,5TL çekmiş. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Selçuk Keleş

Dün akşam KGM çağrı merkezi, sistemlerinde 12 Temmuz'dan beridir sistemde bir çalışma olduğunu, geçiş hareketleri güncellenmeyenlerin Ağustos sonunda toptan görünüp hesaptan düşeceğini belirtti. 

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Selçuk Keleş yazdı:

Dün akşam KGM çağrı merkezi, sistemlerinde 12 Temmuz'dan beridir sistemde bir çalışma olduğunu, geçiş hareketleri güncellenmeyenlerin Ağustos sonunda toptan görünüp hesaptan düşeceğini belirtti. 

12 Temmuz - 11 Ağustos... Tam bir ay.. 

Bence bu bir çalışma değil.. Çökmüş ve düzeltemiyorlar demekki. 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...