İçeriğe Yönlendir

Opel Astra H türkçe testi Auto Channel

Onur_Aydın

Recommended Posts

Onur_Aydın

Opel Astra H 2013 testini gerçekleştirdik merak ettiğiniz soruları yorumda yazabilirsiniz iyi seyirler.. AUTO CHANNEL

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Koray Demir

Başarılı olmuş tebrik ederim. Aracın fren performansı ve kliması hakkında ne izlenim edindiniz?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Onur_Aydın

Aracın frenleri çok tepkili dozajı ayarlamak zaman istiyor ama fren mesafesi continental lastikleriyle fena değil güven veriyor, kliması orta seviyede, çekimleri Mersinde yapıyoruz dışarda ciddi bi sıcaklık olmasına  rağmen başarılı bi soğutması var. Yorum için teşekkür ederim. :)

3 saat önce, Koray Demir yazdı:

Başarılı olmuş tebrik ederim. Aracın fren performansı ve kliması hakkında ne izlenim edindiniz?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Metin Akbal

Bende Astra J var. Mesai arkadasimin Astra H sini de kullandim. Frenleri ciddi anlamda iyiydi J kasaya gore. Eski VW ci olarak Astra J de frenleri biraz basarisiz bulmustum. Bastigin gibi durmuyor. Japon zaten japon fren denen birsey yok :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Onur_Aydın
On 31.07.2017 at 11:25, Metin Akbal yazdı:

Bende Astra J var. Mesai arkadasimin Astra H sini de kullandim. Frenleri ciddi anlamda iyiydi J kasaya gore. Eski VW ci olarak Astra J de frenleri biraz basarisiz bulmustum. Bastigin gibi durmuyor. Japon zaten japon fren denen birsey yok :)

aynen frenleri gayet hisli, vw için herhangi bişey söyliyemem ama dediğiniz gibi japonlarda fren ciddi anlamda çok zayıf :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...