İçeriğe Yönlendir

Yeni Kasa Honda Civic Araçlarda Çıkan Kronik Kaporta Göçmesi Sorunu

Emrah Altun

Recommended Posts

Çağlar Bayur

geçiştirmesi ayroı hadise, borusan a X drive nedir alatımını ben yapmıştım zorda kalınca

• Mutlu 3
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
On 13.09.2017 at 09:34, Önder Özcan yazdı:

Caponlar taş mı yiyecek :angry:

Mazda satsınlar zengin olsunlar...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Gökhan Albayrak

Satış elemanlarının yeni stratejisi "Bu yeni üretim, bunda o hata yok" bu cümle. Yeni Honda alacak biri plazanın bu cümleyi kullandığını söyledi. İnşallah yeni mağduriyetler olmaz.

Yorum bağlantısı
Sadık Taşyürek
3 dakika önce, Gökhan Albayrak yazdı:

Satış elemanlarının yeni stratejisi "Bu yeni üretim, bunda o hata yok" bu cümle. Yeni Honda alacak biri plazanın bu cümleyi kullandığını söyledi. İnşallah yeni mağduriyetler olmaz.

valla Hoca, bu işler inşallaha maşallaha kaldıysa o iş yaş.  :)

Yorum bağlantısı
Gökhan Albayrak
2 dakika önce, Sadık Taşyürek yazdı:

valla Hoca, bu işler inşallaha maşallaha kaldıysa o iş yaş.  :)

Adam yıllarca para biriktirmiş belki de yıllarca kredi ödeyecek... Hevesle sıfır araba alacak, heyecanla teslimat bekleyecek. Alacak, hevesi heyecanı geçmeden arabada göçük olacak. Yılları heba olacak. Çok üzücü bir durum. Allah kimseyi bu duruma düşürmesin. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Gökhan Albayrak
Bir saat önce, Remzi Karaca yazdı:

Honda müşterilerine Civic yetiştiremiyormuş

https://www.cnnturk.com/otomobil/honda-yeni-civici-yetistiremiyor

"Tam otomatik şanzımana göre daha verimli olan CVT vites kutusu 22 kg daha hafif olmasının yanı sıra, performans ve ekonomiyi bir arada sunmayı başarıyor."

Bu cümleyi okuduğum zaman reklam kokan bir yazı olduğu açıkça ortaya çıkıyor. 

Yorum bağlantısı
Remzi Karaca

Külliyen yalan, şuan piyasayı süpüren Megane 4

"Tam otomatik şanzımana göre daha verimli olan CVT vites kutusu 22 kg daha hafif olmasının yanı sıra, performans ve ekonomiyi bir arada sunmayı başarıyor."

Bu cümleyi okuduğum zaman reklam kokan bir yazı olduğu açıkça ortaya çıkıyor. 

...muş dedik zaten ???
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Koray Demir
Şu an param olsa c sınıfından bir araç seç deseler honda olmaz ama
Pejo 308
Ford focus
Megane 4
Skoda octovia
Opel astra bunlar arasında seçim yapardım. Dediğiniz gibi her yer megane 4 kaynıyor ve iç dış çok güzel olmuş

Piyasadaki Megane 4 yaygınlığı filo şirket araçlarından kaynaklı dci+edc sağolsun. Bir de artık Fluence yerine üretiliyor.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

İki arkadaşım aldı. Geçenlerde baktık pütürlenme başlamış ve gün geçtikçe de artıyor.

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya
On 12.09.2017 at 16:59, Sani Gerşon yazdı:

HB alsınlar? Bu kadar sıkıntı mı?

Herkes senin gibi bekar mı canım. Biz evli ve çocuklu aileleriz. Bize büyük araç lazım. Hele ki Türk aileleri Aile ziyaretine bir bavulla gider utanmasa kamyonla dönecek :D

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
Herkes senin gibi bekar mı canım. Biz evli ve çocuklu aileleriz. Bize büyük araç lazım. Hele ki Türk aileleri Aile ziyaretine bir bavulla gider utanmasa kamyonla dönecek [emoji3]
Hb nin bagaji daha kullanisli? Pandizot bile sökersin :)
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya
5 saat önce, Sani Gerşon yazdı:

Sedannnnnn Kardeşim. ??

Yorum bağlantısı
Gökhan Albayrak
7 saat önce, Sani Gerşon yazdı:

Psikoloji ;)

• Beğen 2
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Mehmet Ozyurek

Yıkayıp kurularken bezi fazla bastırmış olabilir. Dış etken olduğu konusunda ben de hem fikirim.. :)

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Gökhan Albayrak

En mantıklısı muhabbet esnasında araca yaslanmışlar yada kol dayamışlar, ondan ;) 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
26 dakika önce, Gökhan Albayrak yazdı:

En mantıklısı muhabbet esnasında araca yaslanmışlar yada kol dayamışlar, ondan ;) 

Tabi.. dirsek temasını hafife alıyor bu Hondacılar.. 

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Şu yazılan raporu Honda TR yazdırmıyorsa bayiilerine, bende bi şey bilmiyorum... Test aracını düzeltirlerken gördük, 0km araçları gördük, ayıptır yahu...

Yorum bağlantısı
Ali Gök

ya arabayı ıslak mendille silin diyorlar o kadar hala suyla yıkıyor hondacılar arabalar eğilip bükülüyor. :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Sanırım bu sorunu merkezden hallettiler yeni parti araçlarda belki de bu sorun yok.. 3-5 aylık olan araçlarda sıkıntı var ve bunu da kullanıcı hatası gibi geçiştirmeye çalışıyorlar. Bir süre sonra gelin bakın bayilerde ki araçlara hiç bir sorun yok diyecekler..Çünkü hepsinin eline sorunsuz olanlar gelecek..

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...