İçeriğe Yönlendir

Yeni Kasa Honda Civic Araçlarda Çıkan Kronik Kaporta Göçmesi Sorunu

Emrah Altun

Recommended Posts

Mehmet Ozyurek
A3'e niye bakıyorsun?

Tüm araçlarınkini aradım.
Kim nasıl şasi yapıyor diye ve c sınıfına baktım hep.

Yorum bağlantısı
Tahir İlter

Honda servislerinin göçük düzeltme işlemi için sembolik bir ücret talep edeceği bilgisi geldi kulağıma. Göçükle ilgili servise müracaat eden ve ücret istenen oldu mu ? 

Yorum bağlantısı
Tahir İlter
33 dakika önce, Mert Gülkokan yazdı:
36 dakika önce, Tahir İlter yazdı:
Honda servislerinin göçük düzeltme işlemi için sembolik bir ücret talep edeceği bilgisi geldi kulağıma. Göçükle ilgili servise müracaat eden ve ücret istenen oldu mu ? 

Çok bilgi kirliliği var hatta paylaştığım açıklamanın da fake olduğu söyleniyor

Bilgi kirliliğinin tek nedeni Honda Türkiye gibi görünüyor. Sürekli baştan savdı gibi sorunlu araçları ve araç sahiplerini. 

Yorum bağlantısı
Ergün Kol

Mehmet bey ABD, Avustralya ve Malezya'da da aynı göçük sorunu var.

Yorum bağlantısı
Ramazan Turan

Servis 50 liraya göçüğü düzelteceğiz demiş, şaşırtıcı :D 

Yorum bağlantısı
Ayhan Şentürk

Bu akşam park halinde duran bir civicin yanından gecerken göz atayım dedim. Özellikle şöför tarafında ciddi göcükler vardı. 2-3 adet tokmakla dövülmüş gibi.

Yorum bağlantısı
Tahir İlter
19 saat önce, Ayhan Şentürk yazdı:

Bu akşam park halinde duran bir civicin yanından gecerken göz atayım dedim. Özellikle şöför tarafında ciddi göcükler vardı. 2-3 adet tokmakla dövülmüş gibi.

Sürekli gördüğüm bir Honda var.Göçükler gittikçe artıyor ve belirginleşiyor gibi. 

Yorum bağlantısı
22 dakika önce, M.Fatih Yüce yazdı:

Benim bildiğim göçükler en çok Nevşehir'de oluşmuş :) En büyüğüde Ihlara vadisi galiba :D

Florasanımla orayada gitmiştim ıhlara vadisi ateş ediyor ?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Coşku Mert

nerede bi fc5 görsem dikkatimi çekiyo; incelerken bigün kaza yapıcam diye korkuyorum :) 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Akan Belen

İster istemez etkilemiştir satışını ama sadece bilinçli tüketici anlamında. Eminim birçok kişi böyle bir sorun olduğunu bilmeden gidip satın alıyordur halen daha. Listeye bakınca ilk sıralar filo zaten. Gerçi artık corolla da filoya araç veriyor. Geçen bir yazı okumuştum Toyota ile ilgili. Filo satışları kapsam dışı kalırsa encok satan 3 sınıfı araç corolla diye. Kendi aracımi övmüş oldum biraz ama [emoji23][emoji23]
Bizim arkadaşların civic kere halen bir sıkıntı yok. Ama stresi yetiyor hergün göçük varmı diye bakıyorum diyor arkadaş

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Cavit Çırakoğlu

Bugün kırmızı bir Civic gördüm. Bariz 6- 7 metreden belli oluyordu. Yazık gerçekten. 

Yorum bağlantısı
Ergün Kol

Göçük olan Skoda Suoerb videosunu yayınlayınca benim açmış olduğum Skoda Octavia konusu silinmiş. Ortada bir sürü kanıt varken benim açmış olduğum Octavia göçük konusunu silenler bu konuyu da silecek mi?

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Göçük olan Skoda Suoerb videosunu yayınlayınca benim açmış olduğum Skoda Octavia konusu silinmiş. Ortada bir sürü kanıt varken benim açmış olduğum Octavia göçük konusunu silenler bu konuyu da silecek mi?

2 gündür soruyorum.
Skodamda göçük var diyen var mı ?
Yok
2 gündür soruyorum.
Skodada göçük gördüm diyen var mı ?
Sizden başka Yok.
Attığınız videodaki göçüğü görebilen var mı ?
Yok
Bu konu skoda forumunda konuşuluyor mu ?
Yok
Bu konu facebook skoda grubunda konuşuluyor mu ?
Yok.
Göçük için servise baş vuran skodanın plakasını istedik. Veren var mı ?
Yok.
Skoda göçük konusu donanım haber ve bu forumda var sadece ve ikisini de yazan sadece sizsiniz. Başka kimse var mı ?
Yok

Markayı kötülüyorsunuz, bu durum forum kurallarına aykırı. Bu sebeple kapattım.

Honda konusunu kapatmayacağım.
Cumhurbaşkanına kadar çıktınız, hepimiz gördük. Bu konu bir karalama değil. Soruna çözüm arama konusuna dönüşmüştür.
Bu sebeple kapatmayacağım.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Ergün Kol

Konu içinde bir sürü göçüklü Octavia videosu var. Ancak gözlerinize perde indiği için bir siz göremiyorsunuz.

Plakası bile takılmamış sıfır araç fotoğrafı var hemde Skoda facebook sayfasında kendileri paylaştılar. Linkini de attım ancak gözlerinize perde indiği için 10 metreden gözüken göçüğü göremiyorsunuz.

Skoda facebook sayfasında 20 kişinin mesaj yazdığı yerde 5 kişi aracımda göçük var diyor. Ancak gözlerinize perde indiği için bunları da göremiyorsunuz.

Facebook sayfasının linkini attım adamın adı belli mesajı orada duruyor plakasını merak eden gider sorar elalemin plakasından bana ne?

Sen gördün mü diyordunuz gördüğüm ilk Superb'nin iki C sütununda da nal gibi göçük vardı. Zifiri karanlıkta videosunu çektim. Ancak gözlerinize perde indiği için ışığın göçük içinde atlamasını göremiyorsunuz.

Bu firmadan ne gibi bir çıkarınız ya da korkunuz var bilmiyorum ama gözünüzün gördüğünü inkar ediyorsunuz. Skoda sahipleri benim aracimda göçük var bu nedenle servise götürdüm diyor gelip bana marka kötülüyor diyorsunuz.

Üyeliğimi tamamen silin bu kadar marka fanatiği olan bir foruma bir daha girmeyeceğim.

Yorum bağlantısı
Erdal Aydın

DH den tanimasam vallahi ciddiye alırdım, fakat tanıyorum maalesef. Burası dh gibi olmadığı için rastgele ve tutarsız sallamalariniz burada yer bulamaz. Honda fanliginiza Honda sahibi kişiler bile itiraz eder, çünkü buradaki kişiler ve yazılan herşey gerçek.
Siz DH de vaga sallamaya devam edin, ilgiyle takip edeceğim.
Bu arada TSI motor sizin atmosferik motorunuzdan her türlü daha verimli.[emoji6]

• Beğen 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Almışın eline telefonu. Işık kırılan her yere göçük diyorsun.
Kaput da yapıyor onu.
O da sıcaktan mı eriyor.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Konu ile ilgili son sözümü yukarıya yazdım, aşağıya da alıntıladım
Aksini iddia eden aşağıdaki sorulara üç gündür cevap vermeliydi. Üç gündür aynı şeyleri soruyorum.

2 gündür soruyorum.
Yok
2 gündür soruyorum.
Sizden başka Yok.
Yok
Yok
Yok.
Yok.
Skoda göçük konusu donanım haber ve bu forumda var sadece ve ikisini de yazan sadece sizsiniz. Başka kimse var mı ?
Yok

Cumhurbaşkanına kadar çıktınız, hepimiz gördük. Bu konu bir karalama değil. Soruna çözüm arama konusuna dönüşmüştür.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ayhan Şentürk
15 saat önce, Mehmet Ozyurek yazdı:

2 gündür soruyorum.
Yok
2 gündür soruyorum.
Sizden başka Yok.
Yok
Yok
Yok.
Yok.
Yok

Hakkaten bende araştırdım. Skodalarda problem yok..

Yorum bağlantısı
M.Fatih Yüce
34 dakika önce, Ayhan Şentürk yazdı:

Hakkaten bende araştırdım. Skodalarda problem yok..

Problemli arabalar gerçekten var ama esas problem artık insanların kafalarında, bu sosyal medya denilen ne idüğü belirsiz ortamda.

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...