İçeriğe Yönlendir

Tablet Tavsiyesi

Alpay Sumer

Recommended Posts

Alpay Sumer

2 yasindaki Ogluma tablet almam lazim.. cogunuzun 2 yasinda cocuga tablet mi olurmus dedigini duyar gibiyim.. ama yapacak bisey yok alisti birkere alikoyamiyoruz..Telefonun hizini farkettiginden yavas tableti duvarda kirdi.. hem fiyat olarak hemde kullanisliklik acisindan tavsiye edilebilir urun isimleri ve modeli paylasirsaniz sevinirim...

Yorum bağlantısı
Ümit Kaan

Samsung tab3 lite t113 olabilir, alacağın tablete muhakkak armor kılıf ve temperli ekran koruyucu taktır, kırılmaya karşı büyük ölçüde koruyor, yoksa ne alırsan al kısa zamanda kıracağı kesin.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Harun Kocaçalışkan

İkinci el bir tablet alın ya da eğer kırabilirseniz bedavaya yenisini verdikleri amazon fire kids edition alın.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ersen Tapan

Samsung tab3 t113 en mantıklı seçim olur. Boyutu dolayısıyla hem kullanışlı olur hemde çalışma süresi olarak 7-8 saat dayanan şarjı ile günü çıkarır.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mesut Eyibil

apple dan şaşmayın, 2 sene önce ipad mini almıştım ilk jenerasyon hala kullanıyor oğlum şuanda satmak istesem çok rahat 400 tl fiyata veririm diye düşünüyorum ama kararsızım tekrar masraf yapmamak için 2.el ipad mini son jenerasyonlardan fln bulup alın hem siz hemde çocuğunuz çok rahat uzun süre kullanırsınız.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tuna İşgören

ipad mini 2 retina derim.. benimde oglum 2.5 yaşını biraz gecti ve 6-7 aydir kullanıyor cok memnunum.. pil performansi cidden çok iyi temiz 2.el bulabilirsiniz

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Alpay Sumer
15 saat önce, Harun Kocaçalışkan yazdı:

İkinci el bir tablet alın ya da eğer kırabilirseniz bedavaya yenisini verdikleri amazon fire kids edition alın.

cok guzel bir oneri.. Biraz bakindim fakat turkiye mensei li bir site bulamadim.. Turkiye satisi mi yok? yada benmi yanlis yerde ariyorum ?? 

Apple in fiyati biraz tuzlu geldi..Okadar butceyi tablete vermek biraz riskli... zarar gorse bile icim  cok yanmasin :biggrin:  samsungun tavsiye ettiginiz modeline bi bakinayim.. 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...