İçeriğe Yönlendir

Ford C-Max Titanium X 2013 Test Sürüşü

Onur_Aydın

Recommended Posts

Onur_Aydın

Auto channel olarak Ford C-Max testini gerçekleştirdik sormak istediğiniz soruları yorumlarda yazabilirsiniz iyi seyirler..

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
Onur_Aydın
9 saat önce, Ersin Özkaya yazdı:

Güzel çalışma emeginize sağlık.

Teşekkür ederiz :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Koray Demir

Onur bey emeğinize sağlık.
Naçizane eleştirim babında c-max başlangıçta ve sonda si meks olarak; orta kısımlarda ise ce maks olarak lanse edilmiş bir farkı yok elbette özdeş ifadeler sunum kalitesini arttırır. 2.29 da arka soğutma kanalları için buradaki sürücüler demişsiniz [emoji5]
Bir de şu bagajın söyleniş şivesi değişik geldi bana baaj/bağaj şeklinde çıkan gibi. Neticeten keyifli tanıtım için teşekkürler.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Onur_Aydın
1 saat önce, Koray Demir yazdı:

Onur bey emeğinize sağlık.
Naçizane eleştirim babında c-max başlangıçta ve sonda si meks olarak; orta kısımlarda ise ce maks olarak lanse edilmiş bir farkı yok elbette özdeş ifadeler sunum kalitesini arttırır. 2.29 da arka soğutma kanalları için buradaki sürücüler demişsiniz emoji5.png
Bir de şu bagajın söyleniş şivesi değişik geldi bana baaj/bağaj şeklinde çıkan gibi. Neticeten keyifli tanıtım için teşekkürler.

Teşekkür ederim ?? Montaj sırasında bende farkettim de iş işten geçmişti artık, yinede dikkatli izlediğiniz ve ilginiz içinde teşekkür ederim Koray bey.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...