İçeriğe Yönlendir

Double Din Teyp Hakkında Yardım - Tavsiye

Ebrar Tüfek

Recommended Posts

Ebrar Tüfek

afc8a672237529d7dc3a4b57739073e4.jpg

753eca619dc35c61eddc4b23d3298966.jpg

Selamlar fotoğraftaki cihazı satın almak istiyorum malum öğrenciyim fiyatı çok makul geldi. 4500 watt mono amfi ile çalıştırdığım 2000 watt subwooferim var bu cihazı alsam sub ve amfiyi sorunsuz çalıştırırmı aracım 2009 model peugeot 308

Orjinal teyp var şuanda üzerinde. Ayrı çerçeve almam gerekecek bu teyp benim aracımdaki yuvaya sığarmı. Yarın oto elektrikçiye gidicem yukarda özellikleri yazıyor pek konuya hakim değilim sizce benim işimi görürmü

9d4b4726f7d1d5cf3b65d3c5f7cab0b3.jpg

Yorum bağlantısı
Ahmet Ekici

Newfron markanın ürünlerine bir bakın, sitesinde aracınıza uygun ürün bulabilirsiniz belki.

Yorum bağlantısı
Ebrar Tüfek
Bir saat önce, Ahmet Ekici yazdı:

Newfron markanın ürünlerine bir bakın, sitesinde aracınıza uygun ürün bulabilirsiniz belki.

Ben bu marka ile ilgili bilgi almak istemiştim newfron hiç duymadım samsunda distribütörü yoktur kesin internetten satın almayacağım sadece bu model ile alakalı bilgi almak için yazmıştım

Yorum bağlantısı
Fatih Öztürk2

Yakın zamanda bende double din teyp aldım. Marka konusunda bir öneride bulunmayacağım ancak windows ce işletim sistemli bir cihaz almanızı tavsiye etmem. Android işletim sistemi olan bir cihaz almanızı tavsiye ederim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ebrar Tüfek
Bir saat önce, Fatih Öztürk2 yazdı:

Yakın zamanda bende double din teyp aldım. Marka konusunda bir öneride bulunmayacağım ancak windows ce işletim sistemli bir cihaz almanızı tavsiye etmem. Android işletim sistemi olan bir cihaz almanızı tavsiye ederim.

Bu benim attığım windows ce mi oluyor. 

Yorum bağlantısı
Fatih Öztürk2
4 saat önce, Ebrar Tüfek yazdı:

Bu benim attığım windows ce mi oluyor. 

İşletim sistemini yazmamış ama çok büyük ihtimalle windows ce işletim vardır. Android olsaydı mutlaka yazardı. Ayrıca android ler biraz daha pahalı olur.

Yorum bağlantısı
Ebrar Tüfek

İşletim sistemini yazmamış ama çok büyük ihtimalle windows ce işletim vardır. Android olsaydı mutlaka yazardı. Ayrıca android ler biraz daha pahalı olur.

Ce nin olumsuzlukları varmı. Androidler daha pahalı olduğu için biraz daha ucuz model tercih ediyordum CE de donma takılma vs oluyormu. Bide bu çıkış gücü verilerine göre 4500 watt amfi ve 2000 watt subwooferi kaldırırmı 4 kanallı bi multimedya sistemi ama wattı düşük galiba
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Ce ler cok kisitli donanimla cikiyor. Donma olmaz ama hic bir özelleştirmeye imkani yok. Android leri tablet gibi kullanabilirsiniz.

Yorum bağlantısı
Ebrar Tüfek
On 8/2/2017 at 23:57, Sani Gerşon yazdı:

Ce ler cok kisitli donanimla cikiyor. Donma olmaz ama hic bir özelleştirmeye imkani yok. Android leri tablet gibi kullanabilirsiniz.

Android olanlara telefonumun internetini bağlayıp google playdan obd uygulaması yükleyip kullanabilirmiyim peki o motor bilgileri ekranda çıkarmı yoksa obd2 soketine takılan cihazdan almam da gerekirmi

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Obd yazilimini yukleyebilirsiniz tabii ki ama, araçla iletisime gecmesi icin obd cihazina her türlü ihtiyacınız var.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ekin Güney

Double dinlerin çoğunun arkasında direk anfi bağlantısı mevcuttur. Anfisiz bu teyplerden iyi ses alamassın. Cihazın fiyatının uygun olmasının sebebi navigasyonsuz olduğu için. Buna çerçeve ve bağlantı soketide lazım işçilikte alcaklar senden senin yerinde olsam satan yerlerden garantili olarak taktırırım taktırmasıyla 600 civarına pazarlık yapabilirsin diye düşünmekteyim.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...