İçeriğe Yönlendir

2014 1.5 tdci titanium x Fiesta Piyasası Nedir??

Çağatay Özsoy

Recommended Posts

Çağatay Özsoy

Merhaba Arkadaşlar,

Ev almayı planlıyorum arcımı satmaya kararverdim ama piyasası nedir ederi nasıl olur? 

Araç 2014 Model beyaz fiesta tinium x paket

19 Aralık 2014 de trafiğe çıktı şuanda 43 bin km de

Tüm bakımları yetkili serviste yapıldı, motor sağlığı için ilk 15 bin bakımı km gelmeden 6 ay önce 9 bin km de yapılmıştır, bu nedenle 2.bakımı 22 binde, 3. bakımı 37 binde yapılmıştır

Araç her zaman 2000-2500 bandında dikkatli hiç zorlanmadan kullanıldı, motor soğukken asla üst devirlere çıkılmadı, zaten pek üst devirde kullanmadım, eşe dosta gidecek bir araç.

3 adet kazası var,

1. Park yerinden geri geri çıkarken arkadan 30 km ile vurdular, arka tampon tamir edildi ve travers demiri değişti - karşı tarafın masrafıdahil 1200  tl 

2.Otobanda gece giderken önüme iricene bir lastik parçası çıktı, ön tampon, sol sis farı  değişti, sol yan alt marşapiyel düzeltilip boyandı - 3400 tl civarında 

3. işe giderken arkadan gelen birisi arabayı daha yeni almış trafikte ani olarak duramayıp 15-20km hız ile arkadan vurdu - sözdü nişandı derken daha yaptıramadım tahminimce 1000-1500 tl çıkar

tüm hasarların fotoğraf, fatura tutanakları mevcut olup dediğim dışında birşey yoktur. 

Araçta ekstra olarak Android 5.1 multimedia, sony dijital amfi ve önlerde JBL GTO-6508C  arkalarda ise sony Sony XS-GS1620C vardır.  ses sistemini kendim taktım plastik bi kaç parçada tırnak kırdım, herhangi bir sakıncası yok ama çıkmacılardan değiştirilebilir.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...