İçeriğe Yönlendir

Focus 2,5 - Silecek Tavsiyesi

Macit Aliyev

Recommended Posts

Emre Şimşek
23 saat önce, Lemi Sam yazdı:

Muz tipi silecekmi tavsiye edersiniz daha mı iyi siliyor, pek anlamıyorum da.

Muz en düzgünü bence. Her noktaya eşit baskı yapıyor. Bizim arabalarda muz harici silecek görmedim.

Şahsen RBW kullanıyorum memnunum.

Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Lemi Sam

Merhaba,

peki sadece silecek lastiği alıp takan var mı, bu tür b,rşey tavsiye eder misiniz ,sanayide belli bir marka var mı lastik olarak, tavsiye edeceğiniz?

Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen
Merhaba, benim de focus ghia 2007 aracımın silekleri eskidi, iz bırakıyor.
Yeni almak istiyorum ancak orjinal pahalı sanırım.
Dün bir avm de 9 aparatı olan ve her markaya uygun olduğu yazan bir silecek gördüm
Yalnız hangi ölçü bunu bilmiyorum kendi sileceğimi o yüzden almadım.
ınch cinsinden rakamlar vardı, hangi ölçü olan uygun bilen var mı acaba focus2 ler için.
En buyuk inc li olanı alsan daha mı iyi temizler.

Bir de orjinal dışındaki her markaya uyan modeller arasında hangisini tavsiye edersini acaba?

Tesekkurler.

Focus MK2 ölçüleri bunlar
26" (650mm) & 17" (425mm)
Yorum bağlantısı
Emre Şimşek
Focus MK2 ölçüleri bunlar
26" (650mm) & 17" (425mm)
Piyasada satilanlarin geneli 65x40. Gerçek ölçü kitapçıkta mı yazar?
Yorum bağlantısı
Emre Şimşek
20 dakika önce, Koray Demir yazdı:

Ford serviste satılan oem silecek. Ölçüleri 650/425 mm dir kitapçıkta da bu şekilde yazar.

Bu resmi iş yerindeki bilgisayarımda göremedim ama birazdan kitapçığa bakacağım. Ne yazıkki piyasada Focus 2 için satılan Bosch'lar ve çok marka 65 - 40 cm. 

RBW kargo hariç 16,05 tl demişler. Kargo dahil maksimum 25'e gelecek. Ama onun da boyu 66 - 43. Arabada ufak bir ölçüm yapmam gerekecek.

Yorum bağlantısı
Koray Demir
Bu resmi iş yerindeki bilgisayarımda göremedim ama birazdan kitapçığa bakacağım. Ne yazıkki piyasada Focus 2 için satılan Bosch'lar ve çok marka 65 - 40 cm. 
RBW kargo hariç 16,05 tl demişler. Kargo dahil maksimum 25'e gelecek. Ama onun da boyu 66 - 43. Arabada ufak bir ölçüm yapmam gerekecek.

Tekrar yükledim
tapatalk_1447923548370.jpeg Bence uyar rbw ler.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen
İki ölçüde var bu sitede, 400mm olan 17 lira daha ucuz.
https://www.sileceksepeti.com/Ford-Focus-Silecek-Takimi-20042011-Bosch-Aerotwin-A977S,PR-17275.html
Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen
(düzenlendi)

Bende rbw kullanıyorum sanırım, şoför tarafı iyi, yolcu berbat ama iki yaz gördü. Yine rbw alırım sanırım güneşli günler azalsin bakalım.

Eklenme: 35 liraya silbak var oda güzel kullanmıştım ama kargo ne kadar bilmiyorum.

https://www.bu firman?n reklam?na izin vermiyoruz..com/focus-on-silecek-supurgesi-tk-banana-tipi-20052011-pid-10928.html

tarihinde Emre Şimşek tarafından düzenlendi
l
Yorum bağlantısı
Emre Şimşek

Silbak, Otosan'ın yetkili tedarikçisidir diyor. Yani bu ürünler üzerinde Ford logosu bulunmayan orijinallerdir. Bu da denenebilir.

Ne kadar para verirsem vereyim buranın sıcağını ve güneşini görünce eskiyor. Ben o nedenle yüksek fiyatlara bakmıyorum.

Yorum bağlantısı
Koray Demir

Otosan'ın fason olarak yerli piyasaya veya genellikle Çin'de ürettirdiği ürünler Türkiye dışında özellikle Avrupa'da satılabilir niteliklere haiz değildir. Fomoco yerine Ford Otosan bandrollüdür ve oem ürünle aynı kalitededir diyemiyoruz maalesef.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Macit Aliyev

Peki arka sileceği komple değilde, sadece lastiğini değiştirip kullanabilir miyim?

Yorum bağlantısı
  • 2 ay sonra...
Özkan Yenigün
1 saat önce, Köksal Yılmaz yazdı:

Önceki yorumlarım aynen devam ediyor, alınır kullanılır :good1:

Tşkler Alıp deneyelim bakalım...

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Peki arka sileceği komple değilde, sadece lastiğini değiştirip kullanabilir miyim?

Arka silecek için genelde bu yol izleniyor.
Yapılabilir.
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...