İçeriğe Yönlendir

Bir Öğrencinin Detailing Malzemeleri...

Ebrar Tüfek

Recommended Posts

Buğra Höngül
Aracım focus 3 farlarımın dış camında matlaşmalar var ne önerirsiniz ne yapmam gerekir
Soft99 light one'ı tavsiye ederim www.kimyasaladamlar.com sitesinde bulabilirsiniz.
Yorum bağlantısı
Onur Bulut
3 saat önce, Yasin Mümin Şimşek yazdı:
4 saat önce, Onur Bulut yazdı:

Bu ürünü alsam mi diye düşünüyorum uygulama sonrası sonuç araştırdığım kadarıyla güzel. Fiyatıda iyi ama bu forumdaki ustalar geçici parlaklık verdiğini söylemişler kararsız kaldım

Çok pahalı birşey değil.Al dene kendin ver kararını ben gayet memnunum uygulaması kolay etkisi uzun sürüyor.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Celal Maraşlıoğlu
9 saat önce, Buğra Höngül yazdı:
9 saat önce, Celal Maraşlıoğlu yazdı:
Aracım focus 3 farlarımın dış camında matlaşmalar var ne önerirsiniz ne yapmam gerekir

Soft99 light one'ı tavsiye ederim www.kimyasaladamlar.com sitesinde bulabilirsiniz.

Uygulama için makine lazım mı yoksa ellerimle halledebileceğim birşey mi?

Yorum bağlantısı
Aydın Sert
9 saat önce, Buğra Höngül yazdı:
10 saat önce, Celal Maraşlıoğlu yazdı:

Buğra Hocam ben bu üründen çok memnun kalmadım. Aldığım sonuç anlık. Bir kaç gün sonra esi haline dönüyor farlar. Başka tavsiyen var mı?

Yorum bağlantısı
Buğra Höngül

Ben daha sorun yaşayanı sizin anlattığınız gibi görmedim. Eğer verim anlamadıysanız zımpara tavsiye ederim en iyisidir.

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Ben kendi aracımda kullandım, zımpara sonrası soft99 kullandım, halen cillop gibi duruyor, geçenlerde ranger ın farlara el attım, onada bastım zımparayı, uygulama sonrası cillop oldu...

soft 99 u sararmış ve elinizi sürdüğünüzde pütürlü gelen fara sadece içinden çıkan pastayı sürüp uygularsanız işe yaramaz, 2. günü eski haline geliyor güneşte, zımpara şart:

sağlam fara uygularsanız gayet güzel koruyucu oluyor, zımparadan kormayın, gayet basit çok basit hemde :)

Yorum bağlantısı
Aydın Sert
15 saat önce, Ali Cihangiroğlu yazdı:

Ben kendi aracımda kullandım, zımpara sonrası soft99 kullandım, halen cillop gibi duruyor, geçenlerde ranger ın farlara el attım, onada bastım zımparayı, uygulama sonrası cillop oldu...

soft 99 u sararmış ve elinizi sürdüğünüzde pütürlü gelen fara sadece içinden çıkan pastayı sürüp uygularsanız işe yaramaz, 2. günü eski haline geliyor güneşte, zımpara şart:

sağlam fara uygularsanız gayet güzel koruyucu oluyor, zımparadan kormayın, gayet basit çok basit hemde :)

Ali abi o zaman senden uygulama ayrıntısı rica ediyorum:)

Hangi malzemeleri, hangi sırayla kullanacağım?

Farlarım bu şekilde;

JlJE6B.jpg

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...