İçeriğe Yönlendir

Focus III - Resimdeki Parçadaki Yağlanmanın Sebebi Nedir?

Celal Maraşlıoğlu

Recommended Posts

Mehmet Ozyurek
1 saat önce, Önder Özcan yazdı:

Koray güzel cevaplar yazıyor da, biraz karamsar bir havası var :biggrin: Arabayı yaktırır sonunda gibi geliyor bana :)

Tüm kronikleri öğrenirsin ama :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Önder Özcan
30 dakika önce, Ayhan Onaran yazdı:

200 tl orjinal parçası.. dün değişim yaptırdım.. 900 tl yetkili servis fiyatıdır..

Tek mi değiştirdin Ayhan ikisini de mi? 900 çifti için denmişti sanırım. Ama o da çok pahalı. Muhtemelen dediğin gibi, servis fiyatıdır, işçilik dahil.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
1 dakika önce, Önder Özcan yazdı:

Muhtemelen dediğin gibi, servis fiyatıdır, işçilik dahil.

Bu servisin fiyatı neden bu kadar saçma. Neden insanları bu kadar aptal görüyorlar.

200 liraya satanın en az % 30 kar ettiğini varsayılan bir parçayı 900 liraya satmanın mantığı ne ?

50 liralık buji kablosunu 800 liraya satmanın mantığı ne ?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Önder Özcan
3 dakika önce, Mehmet Ozyurek yazdı:

Bu servisin fiyatı neden bu kadar saçma. Neden insanları bu kadar aptal görüyorlar.

200 liraya satanın en az % 30 kar ettiğini varsayılan bir parçayı 900 liraya satmanın mantığı ne ?

50 liralık buji kablosunu 800 liraya satmanın mantığı ne ?

FORT için konuşuyorum. Bir test arıcını, bir kaç davetiyeyi, 3-5 stikırı anahtarlığı, bir pazar kahvaltısını, kendilerinin bile düzenlemediği bir forum organizasyonuna 1-2 temsilci göndermeyi çok görmesinin mantığı neyse, Özyürek'e belki de hayatının en radikal kararını aldırmasının mantığı neyse, servis işletmeciliği mantığı da o: Yok saymak. İnsanı, müşteriyi yok saymak...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran
Bir saat önce, Önder Özcan yazdı:

Tek mi değiştirdin Ayhan ikisini de mi? 900 çifti için denmişti sanırım. Ama o da çok pahalı. Muhtemelen dediğin gibi, servis fiyatıdır, işçilik dahil.

Fotoğraftaki yağ kaçıran parça. Yani üst motor takozu(kulağı) parça fiyatı. Orjinali 200 tl bulunabiliyor.

Yorum bağlantısı
Önder Özcan
9 dakika önce, Ayhan Onaran yazdı:

Fotoğraftaki yağ kaçıran parça. Yani üst motor takozu(kulağı) parça fiyatı. Orjinali 200 tl bulunabiliyor.

Evet, tam karşı tarafında da var ya bir tane. Ondan sormuştum.

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran
1 saat önce, Celal Maraşlıoğlu yazdı:

Ayhan bey nerden aldınız ve nerde taktırdınız

Şaşmaz da ustam değiştirdi. Şazmaz dan temin ettik parçayı da.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...