İçeriğe Yönlendir

Baştan Sona Bir Modifiye Hikayesi.. Hyundai İ30 Evrimi.. :) 34 ZV 4021

Anıl Ercan

Recommended Posts

Osman Bilgin
(düzenlendi)

bende karşıyım önlerdeki koyu  filmlere sayılan sebeplerden dolayı ve ayrıca aldığım iki araçta da ön yan camlardaki filmleri söktüm, birinin komple birinin aynaları gelen kısmı kelebek vari yerdeki filmleri, geceleri park edeceğim zaman başta kendim göremiyordum , yani benim gözlerde sorun yoksa yanlarda koyu bir film de gece karanlıkta yan altlar aynadan yada direk zor görünüyor seçilemiyor. bir tek minibüsün ön camı beni çok bunaltıyordu önde klima yoktu, ziebart şeffaf olanı düşündüm, aracı satacağım için pahalı geldi 350 civarıydı o yüzden piyasa da olan ön cam filmi yaptırdım hafifti ama o bile geceleri sıkıntı olmuştu, satacak olmasam söküp  şeffaf takardım pişman olmuştum. 

tarihinde Osman Bilgin tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Alper Aytar

Öncelikle Maşallah diyorum aracınıza gerçekten güzel eklemeler yapmışsınız...Arkadaşlar genel olarak zaten izlenimlerini aktarmışlar bijon aralığının sıkıntılı olmasına bağlı olarak jantlar kötü diyeyim..:D

Güle güle kullanın elinize emeğinize sağlık..

Yorum bağlantısı
Anıl Ercan

Uzun süredir girmedim foruma tatildeydim :D

herkese cok teşekkür ederim. Bijon aralıgım cok sıkıntılı oldugundan İ30'a yakısan en güzel jant maalesef bu :) Cok az var cunku 5x114.3 bijon jant modeli. Aslında 5x112'de  oluyor saplamaları kastırarak takıyorlar fakat güvenli olmadıgı için saplama kırılma ihtimali oldugundan kesinlikle taktırmam.

Bi tane jant modeli var 5x114.3 biraz pahalı fakat cok hosuma gidiyor almayı dusunuyorum model bu 

https://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-otomotiv-ekipmanlari-jant-lastik-18inc-5x120-bmw-inforged-on-arka-farkli-jant-takimi-469765959/detay

bunun 5x114.3 ü

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
On 07.09.2017 at 08:20, Anıl Ercan yazdı:

Bi tane jant modeli var 5x114.3 biraz pahalı fakat cok hosuma gidiyor almayı dusunuyorum model bu 

https://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-otomotiv-ekipmanlari-jant-lastik-18inc-5x120-bmw-inforged-on-arka-farkli-jant-takimi-469765959/detay

bunun 5x114.3 ü

Araç üstünde görmek gerek.. pahalıymış.. 

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
  • 2 hafta sonra...
Anıl Ercan

Ne zamandır konuyu güncellemedik. Dün itibariyle uzun zamandır Cok istedigim fakat fiyatından mütevellit erteledigim inforged ifg31 marka jantlarımı cok sevdigim jant lastik işi yapan bi abimden cok uygun fiyata sıfır aldım. Ve hemen taktırdım :) 18 İnç Önler 8 Arkalar 9 Ofset. Orjinal İnforged oldugundan jantlar hafif. Cemberi ince oldugundan lastikleri kastırmıyor esneme payı ince yanak olsa bile bırakıyor. Bundan önceki Forgiato jantlarımın cemberi kalın oldugundan lastik asırı kasıyordu. Esneme payı kalmıyor araba cukurlarda vuruyordu. Cok sükür vurma problemim cok büyük olcude gitti :)

Ey6L0g.jpg

9Dqz7Z.jpg

zJlZZR.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Gök

altı çok fazla vurmuyormu bu arabanın. hep bu kadar basık arabalar yolda nasıl gidiyor merak etmişimdir

Yorum bağlantısı
Anıl Ercan

Aracımda air süspansiyon sistemi mevcuttur. normal yolda giderken arabayı 3.5 cm spor yay takılmıs kıvama getirip kullanıyorum park halindeyken yere sıfırlıyorum. 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...