İçeriğe Yönlendir

Fusion - Stop Ediyor Marş Yemiyor

Hamdi Yılmaz

Recommended Posts

Hamdi Yılmaz
(düzenlendi)

Selamınaleykum. 1 hafta önce 2005 1.6 lüx lpg li fusion aldım. Araç yolda giderken stop ediyor tekrar marşa bastığımda almıyor ikinci denemede marş alıyor. Ustaya gitmeden fikrinizi almak istedim sorun hakkında..

tarihinde İnan Çınar tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
İsmail Avcı
Selamınaleykum. 1 hafta önce 2005 1.6 lüx lpg li fusion aldım. Araç yolda giderken stop ediyor tekrar marşa bastığımda almıyor ikinci denemede marş alıyor. Ustaya gitmeden fikrinizi almak istedim sorun hakkında..
Hayirli olsun gecmis olsun.ayni aractan bende de vardi subaplar yandan kaciriyomus degistiginde sorun cozulmustu, sizdeki de budur demiyorum ama..
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
İsmail Avcı
Sübap maliyeti nedir kaça hallolur bilginiz var mı..
Ben 2013 yada 14 te 500 lira vermistim galiba
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Önce silindir kompresyonlarını ölçtürün.
Subap değişimi gerekirse 1000 lirayı bulur.

Yorum bağlantısı
İsmail Avcı
Önce silindir kompresyonlarını ölçtürün.
Subap değişimi gerekirse 1000 lirayı bulur.
Evet.benim adini hatirlamadigim bir suru zimbirti kontrol edilip sonunda subap diye teshis konulmustu,kucukten buyuge dogru bakmak lazim
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hamdi Yılmaz

Sübap maliyeti nedir kaça hallolur bilginiz var mı..

Sıkıntılı bi süreç desenize . Lpg beyni ile ilgili olabilir mi acaba..

Yorum bağlantısı
Hamdi Yılmaz

bugün üstaya gittim araçta vikars diye bi lpg kiti olduğunu söyledi. Test etti cihaza bağladı regilatör yani beyin sorunu olabilir dedi. Bujileri değişti lpg bakımı yapıp ayardan sonra gönderdi. Sıklaşırsa gel beraber cihaz bağlıyken teste çıkalım dedi. Bakalım hayırlısı..

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Hamdi Yılmaz

Aracın krank sensörünün soketi çıkmış o yapıldı ayrıca motora giden hortumlardan birini çatlamış motor hava alıyormuş. Usta sorun devam ederse rolanti motoruna bakacaz dedi şimdilik takipteyiz..

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...