İçeriğe Yönlendir

C Max 2 - Sony Teyp Kapanmıyor

Bekir Çelik

Recommended Posts

Bekir Çelik

Merhaba arkadaşlar.

Şöyle bir durum var 2 gündür:

Araci calistirdim, teybi actim ilerledim, teybi kapatma butonuna basiyorum kapanmiyor. Araci stop ettiriyorum yine kapanmiyor. Sofor kapisini acinca kapaniyor.

Dun anaryaya attim vitesi, geri gorus kamerasi devreye girmedi. P butonuyla aktiflestirdim.

Ne oluyor araca? Asiri sicaklardan kafasi mi karisti ki? 40 küsür dereceydi burasi. 4 bin km sonra bakimi var, orda gostersem mi yoksa beklememeli miyim?

Yorum bağlantısı
Emre Sutay
Merhaba arkadaşlar.

Şöyle bir durum var 2 gündür:

Araci calistirdim, teybi actim ilerledim, teybi kapatma butonuna basiyorum kapanmiyor. Araci stop ettiriyorum yine kapanmiyor. Sofor kapisini acinca kapaniyor.

Dun anaryaya attim vitesi, geri gorus kamerasi devreye girmedi. P butonuyla aktiflestirdim.

Ne oluyor araca? Asiri sicaklardan kafasi mi karisti ki? 40 küsür dereceydi burasi. 4 bin km sonra bakimi var, orda gostersem mi yoksa beklememeli miyim?

Bende sony yok ama araci stop ettikten sonra kapiyi acinca kapaniyor teyp.. Orda bir problem gorunmuyor.
Diger kapatma butonuna bastiginiz halde kapanmamasi sira disi bir olay.

Gecen hafta bende kontagi actigimda radyodan ses geliyordu araci calistirdim ses gelmez oldu. Frekans degistirmeye calsitim degismedi kapatmaya calistim kapanmadi. Kilit yani.. Kontagi kapatip yine actim ses geldi calistirinca yine ses gitti.. 5-6 kez aynisi olunca üstelemedim daha fazla isime gittim. Aksam ustu hersey normaldi radyoyu dinleye dinleye eve geldim ama ben delirdim [emoji16]

Velhasil sicaklardan araclarin beyninde karisiklik oluyor galiba..
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Emre Sutay
Teybi söküp tekrar takmak gerek.. 
Klasik Türk çözümü [emoji4]

[emoji23]
Cidden işe yariyo mu acaba [emoji57]
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Bekir Çelik
(düzenlendi)

Su an aractayim. Derece 41 gosteriyor. Araci calistirdim teyp acildi. Sogutma diye uyari verdi kapandi komple teyp ekrani. Demek ki sicaklardan.

tarihinde Bekir Çelik tarafından düzenlendi
Imla
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Fevzi Göktaş

Kutup başını söküp takın, teybin sifresini biliyorsanız. Belki bir etkisi olur. Connectte ise yariyordu

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serkan Aktay

Bir iki tokatlayın. Bu da Türk çözümü :D

1 yıl önce otomatik vitesin ışıkları yanmıyordu, bir tokat attım hala çalışıyor:)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Aydın Perçem

Sonylerin açma kapama tuşu bazen takılıyor, bir köşeden basılı kalıyor. Kapanmazken kontrol edin, tuş basılı ise kapanmıyor teyp.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Bekir Çelik

Abiler sıcaklardan olduğuna kâni oldum. Soğuduktan sonra akşam denedim epey tıkır tıkır çalıştı. O günden sonra da sorun etmedi. Demek ki aşırı sıcaklarda biraz kafa karışıyor.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Abiler sıcaklardan olduğuna kâni oldum. Soğuduktan sonra akşam denedim epey tıkır tıkır çalıştı. O günden sonra da sorun etmedi. Demek ki aşırı sıcaklarda biraz kafa karışıyor.

Sıcaktan yapar. Uzun süre yüksek ses müzik dinleyince de ısınır ve benzer sorunlar gösterir.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Murat Kavuk

Bence sıcaktan değildir, 41 derecede yamuşursa Antalyadakiler bütün bir yaz kafayı yer. Ancak bu teybin zaman zaman kafasının karıştığına ben de şahit oldum. Geçmeyen bir sıkıntı olursa, menülerde reset opsiyonu olduğunu unutmayın .. Tuş takımları da biraz hassas, yıkamacılara sildirmeyin.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...