İçeriğe Yönlendir

C Max 1 - Egzozdan Gelen Yakıt Kokusu

Kamuran CANAKLI

Recommended Posts

Kamuran CANAKLI
(düzenlendi)

Merhaba, 2004 Trend C Max Dizel aracım var 267.000 kmye geldik. Araç hareket etmeden çalışırken egzozdan sürekli mazot kokusu geliyor neden olabilir ?

tarihinde İnan Çınar tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Metin Mustafa Oral

Sadece koku mu var duman yokmu? bana yakmayla ilgili bir sorun var gibi geldi ama bu durum ses değişikliği de yapar diye düşünüyorum, inşallah çözersiniz...

Yorum bağlantısı
Taner Gündüz

Enjektör pulları yapabilir kaçırdığı için yapar pulların değişmesi gerekli. veya en son ne zaman değişti

Yorum bağlantısı
Kamuran CANAKLI

geçen sene enjektörler komple değişti. (7 bin tl masraf yaptım) Hafif dumanda var ama aşırı rahatsız edici simsiyah değil.

Yorum bağlantısı
Kamuran CANAKLI

Bosch Servise gösterdim. Motor üst kapağını açıp sibopları kontrol edeceklerini söylediler. Siboplar kaçırıyorsa yaklaşık 2000-2500 TL masrafı olur ayrıca kapağı açınca motoruda test edeceğiz sonrası allah kerim dediler .

Yorum bağlantısı
(düzenlendi)

araçta bu koku hariç başka bir belirti varmı. çekişte düşüklük , titreme yakıtta fazlalık vs vs 

motor 40 bindede bitebilir 400 bindede garantisi yok malesef hiçbir marka ve modelin

tarihinde Ali Gök tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Kamuran CANAKLI
(düzenlendi)

yok sürüş gayet iyi. performansta bir sıkıntı yok. resimlerini çekip göndermişler

tarihinde Kamuran CANAKLI tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...