İçeriğe Yönlendir

Elektrikli Süpürge Alacağım

Fatih Aldemir

Recommended Posts

Fatih Aldemir

Arkadaşlar kullanmakta olduğumuz süpürge epeyce eskidi. Çokça da ses çıkarıyor. 

Sesi çok çıkmayacak, küçük ama çekiş gücü kuvvetli bi süpürge almam lazım. 600 liraya kadar tavsiyelerinizi bekliyorum :) 

Ben bunu buldum ama nedir ne değildir emin değilim :

http://urun.n11.com/elektrikli-supurge/vsz4g230-siemens-a-sinifi-toz-torbali-supurge-P153780194

Sessiz süpürgeler kadar sessiz olmasa da az sesi çıkan bişey lazım. Evde 7 aylık bi patron var :D 

Yorum bağlantısı

dyson-philips-nilfisk arasında bütçenize göre seçim yapabilirsiniz..Bende Philips maraton aldım 3 yıl önce...

Yorum bağlantısı
Ersel  Yıldız

Asagida linkini atacak oldugum urunu siddetle tavsiye ediyorum. Markasi electrolux. Cekis gucu super ötesi. Abartisiz soyluyorum ki en yuksek modda is yapmanız mumkun degil. Zira haliya birakmayacak sekilde yapisiyor makine. Yeni yikanmis olan halinizdan bile cikan tozu gorunce eski makinenizin hicbir ise yaramadigini dusunursunuz. Gayet sessiz çalışıyor. Ayrica toz torbasiz ki torba ile ugrasma derdi yok. Verilerine gore Halidan, parkeden toz cekme performansi ve filtresinden tozu absorbe etmesi diğer makinelerin bir tık ustunde. Bence tek olumsuz yanı su : spor yay atilmis gibi alti alçak olmasi :) O da abartilacak kadar değil..

http://urun.gittigidiyor.com/ev-elektronigi/electrolux-zspcclastr-silent-performer-800-w-toz-torbasiz-supurge-262216254?pkw=&pmt=&sc_gcsp=gg&ggmktg=PaidSearch*PLA*633377644*35184525207*98487584727*{type}*262216254*pla-77411946807&gclid=EAIaIQobChMIv8a-2_nV1QIVAuEbCh3MqABAEAQYAiABEgJ9AfD_BwE&mpch=ads&scxid=14489-145818-2357-0

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Fatih Aldemir

İlginç. :) Ben de dün gece en son tam da linkini attığınız modeli incelemiştim.
Bu ikisi arasında kaldım
n11'de Electrolux ZSPCCLASS Silent Performer Süpürge 500,00 TL yerine 378,00 TL
http://urun.n11.com/elektrikli-supurge/electrolux-zspcclass-silent-performer-supurge-P163082722
n11'de Electrolux SilentPerformer ZSPCSILETR 800 W Toz Torbasız Elektrik 679,00 TL yerine 549,90 TL
http://urun.n11.com/elektrikli-supurge/electrolux-silentperformer-zspcsiletr-800-w-toz-torbasiz-elektrik-P101465319

Yorum bağlantısı
Ahmet Türedi

Süpürge alırken enerji tüketimi ve çekiş gücüne bakın.Avrupa normlarına göre 4AAAA sınıfında olanlar çok iyidir.Ancak bu tarz süpürge bulmak baya zor. rowentanın  Rowenta Silence Force 4A RO6477 bu ürünü arkadaşa aldık bukadar sessiz ve güçlü süpürge ben görmemiştim.Ama halıda emiş gücü A sınıfı olduğu için açıkcası erkek gücü ile bile süpürge yapmak zor oluyor.Bayanlar için yorucu bir alet.Arkadaşım abartıyor sanmıştım evlerinde denedim tek el tam güçte çalışamıyorsunuz.

Süpürgelerin güçleri fazla görünüp verimsiz olanları var.Sadece yazan değerlere bakmayın halıda sert zeminde süpürme sınıflarınıda kontrol edin.800 w lık süpürge C sınıfı halı süpürürken 750 w lık A sınıfı süpürüyor.Ses 70 db üstünde ise sesli sayılır.

bunlara dikkat ederseniz en iyi ürünü tercih edebilirsiniz.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ayhan Asil

Ben de sulu sistem Arnika bora 5000 kullanıyorum. Gayet güzel öneririm.

Yorum bağlantısı
Fatih Aldemir
8 saat önce, Ahmet Türedi yazdı:

Süpürge alırken enerji tüketimi ve çekiş gücüne bakın.Avrupa normlarına göre 4AAAA sınıfında olanlar çok iyidir.Ancak bu tarz süpürge bulmak baya zor. rowentanın  Rowenta Silence Force 4A RO6477 bu ürünü arkadaşa aldık bukadar sessiz ve güçlü süpürge ben görmemiştim.Ama halıda emiş gücü A sınıfı olduğu için açıkcası erkek gücü ile bile süpürge yapmak zor oluyor.Bayanlar için yorucu bir alet.Arkadaşım abartıyor sanmıştım evlerinde denedim tek el tam güçte çalışamıyorsunuz.

Süpürgelerin güçleri fazla görünüp verimsiz olanları var.Sadece yazan değerlere bakmayın halıda sert zeminde süpürme sınıflarınıda kontrol edin.800 w lık süpürge C sınıfı halı süpürürken 750 w lık A sınıfı süpürüyor.Ses 70 db üstünde ise sesli sayılır.

bunlara dikkat ederseniz en iyi ürünü tercih edebilirsiniz.

Tavsiye ediyor musunuz etmiyor musunuz Roventayı? :D 

Yorum bağlantısı
Ahmet Türedi
5 saat önce, Fatih Aldemir yazdı:

Tavsiye ediyor musunuz etmiyor musunuz Roventayı? :D 

Alın ama süpürme işi size kalabilir onuda göze alın :)

Yorum bağlantısı
Fatih Aldemir
Alın ama süpürme işi size kalabilir onuda göze alın [emoji4]
[emoji23] [emoji23]
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...