İçeriğe Yönlendir

Geniş Bagajlı Dizel Araç

Cem Dilmen

Recommended Posts

Fatih Keskin
On 19.08.2017 at 00:25, Osman Bilgin yazdı:
Saygılar Abim:=)
herkesin 2011 sprinterlarda sıkıntı var motor dağıtıyor dediğine kulak asmadım, paramda 2012 ye yetmiyordu, biraz araştırdım, yapabilir yapmaya da bilir, 2012 de yapıyor kapalı kutu diyenler de oldu, bir şey olmaz ya dedim aldım,6 ay kadar sonra 13,5 bine motor yaptırdım.. aldığım fiyatında da aşağısında sattım.. artık biraz dinliyorum insanları:=) gerçi pek tutulmayan araçlara hala ilgim var, subaru, grand cherokee, gibi, konuşuyorum böyle ama yarın bir gün dsg  tiguana binersem şaşırmayın, öle de garibim :=)

Subaru için bişey diyemem ama grand cherokee 3.0 crd alınabilecek en iyi 4x4 yakıtıyla bakım masraflarıyla üzerine tanımam biraz da vergisi az olsa

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Osman Bilgin
9 saat önce, Fatih Keskin yazdı:

Subaru için bişey diyemem ama grand cherokee 3.0 crd alınabilecek en iyi 4x4 yakıtıyla bakım masraflarıyla üzerine tanımam biraz da vergisi az olsa

gülü seven dikenine, aslan besleyen yemine katlanır, diyelim...
benim gönlümde de yatıyor o aslan 2008-2011 arası 3.0 crdi, bu sene topu diktik, seneye kısmetse ya böyle bir aslan yada ekonomik gerçeklere yenik düşüp bir leoparcık 2.0 dizel subaru outback, yada daha da az vergi- yakamayan bir kedicik, 1,6 dizel s60 vb... 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...