İçeriğe Yönlendir

Focus II 2006 Ghia Teyp mp3 Sorunu

Ulaş Taş

Recommended Posts

Ulaş Taş
(düzenlendi)

Arkadaşlar konu çok basit. Focus II 2006 Ghia var Sony Müzik paketli mp3 cd si dolduruyorum gacur gucur ses çıkarıyor cd markası 

PHILIPS CD-R 700MB 50'LİK SPINDLE CR7D5SY50 bundan aldım track cd de sıkıntı yok ama mp3 de sıkıntı yaşatıyor. Princo Marka CD ile ayni işlemi yapıyorum mp3 çalıyor üstelik klasor klasör ayirdigim halde anlamadığım olay cd den cd ye fark mi var neden böyle atladığım bir durum mu var ?

tarihinde Ulaş Taş tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Adem Öztürk

Cd'niz temizmi acaba üzerine darbeler felan olursa yada elinizde çok bekleyen bir cd ise bu tip sorunlar yaşamanız normal ve hatta bence siz onu birde başka bir araçta veya cihazda deneyin bilgisayardada deneyin eğer bunlar sorunsuz okuyorsa sizin cihazın optik okuyucusu tozlanmıştır okumada zorlanır

Track dosyalar mp3 dosyaların boyutuna göre nerdeyse on misli büyüktür bu yüzden onları görmede okumada zorlanmiyor şahsi düşüncem böyle.

Yorum bağlantısı
Ulaş Taş
Bir saat önce, Adem Öztürk yazdı:

Cd'niz temizmi acaba üzerine darbeler felan olursa yada elinizde çok bekleyen bir cd ise bu tip sorunlar yaşamanız normal ve hatta bence siz onu birde başka bir araçta veya cihazda deneyin bilgisayardada deneyin eğer bunlar sorunsuz okuyorsa sizin cihazın optik okuyucusu tozlanmıştır okumada zorlanır

Track dosyalar mp3 dosyaların boyutuna göre nerdeyse on misli büyüktür bu yüzden onları görmede okumada zorlanmiyor şahsi düşüncem böyle.

Bende öyle düşündüm de cd üretim tarihi yeni 50 lik paket aldım. Farklı okuyucu da denemedim birde öyle deniyim ama farklı marka cd ile mp3 hazırlayınca sorunsuz çalışıyor 

Yorum bağlantısı
Önder Özcan
30 dakika önce, Ulaş Taş yazdı:

Bende öyle düşündüm de cd üretim tarihi yeni 50 lik paket aldım. Farklı okuyucu da denemedim birde öyle deniyim ama farklı marka cd ile mp3 hazırlayınca sorunsuz çalışıyor 

Önceki aracım track çalıyordu. princo marka cd leri çalmıyor, sony, philips gibi markaları sorunsuz çalıyordu. Arabada çalışmayan princolar laptopta, başka cd çalarda çalıyordu. Bazı teypler cd seçiyor.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ulaş Taş
23 dakika önce, Önder Özcan yazdı:

Önceki aracım track çalıyordu. princo marka cd leri çalmıyor, sony, philips gibi markaları sorunsuz çalıyordu. Arabada çalışmayan princolar laptopta, başka cd çalarda çalıyordu. Bazı teypler cd seçiyor.

Teyp Sony cd philips cd r da philips mp3 çekiyorum calmiyor track çekiyorum çalıyor. Princo cd mp3 çekiyorum çalıyor kafayı yiycem başka bi şekli mi var acaba 

Yorum bağlantısı
Adem Öztürk

Birde yazma hızına müdahale etme bilginiz varsa minimum hızda yazmayı deneyin birde böyle deneyin şansınızı.

Yorum bağlantısı
Ulaş Taş
37 dakika önce, Adem Öztürk yazdı:

Birde yazma hızına müdahale etme bilginiz varsa minimum hızda yazmayı deneyin birde böyle deneyin şansınızı.

Onuda denedim olumsuz 

Yorum bağlantısı
Adem Öztürk

Aynı cd'yi bide başka cdrw'de yazıp deneyin bence büyük ihtimalle cd'lerde sıkıntı var

Yorum bağlantısı
Adem Öztürk

Birzamanlar bende 50lik cd almıştım markasını hatırlamıyorum yazdığım cd'ler kimisi birkere çaldı kimisi hiç çalmadı [emoji4] daha sonra Philips aldım 5 yıldır kullanıyorum lazım oldukça yazıyorum sıkıntı yok ama yinede uzun ömürlü olmuyorlar

Yorum bağlantısı
Ulaş Taş

Evet arkadaşlar sorun çözülmüştür. Az önce bir Cd daha yazdırdım. Yalnız bu sefer Nero da ayrıntılar kısımda hız düşürme olaylarının altında bir sekme var Track-at-one & Direct-at-one diye ne ise yarar bilmem bi seçimi değiştirdim Track yazani Direct olarak değiştirdim hızı da 52 den 48 e düşürdüm şu an teyp çalıyor bir daha ki cd de hıza dokunmadan sadece seçeneği değiştiricem öyle de olursa bi problem yok bu arada 50 lik cd den 10 tanesi yalan ?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...