İçeriğe Yönlendir

HGS'den Sürekli Geçmediğim Halde Para Düşmesi

Ali Gök

Recommended Posts

Çok enteresan bir durumla karşı karşıyayım. 

kuzey çevre otoyolu adında saat başını geçmiyor 15 kuruş para kesiyorlar.  hgs müşteri hizmetlerini arıyorum diyorlarki yavuz sultan selim köprüsü işletmesini arayacaksınız. 

oranında telefonu 25 dakka hatta bekliyorum açılmıyor tam sahtekarlık. bu işe ne çözüm bulmam lazım polisemi gideyim napim. durmadan 15 kuruş para düşüyor  araba evin önünde yatarken 

ne yapmam lazım anlayan varmı bu işlerden 

Yorum bağlantısı
(düzenlendi)

onuda anlamadım ki

motorlar kaç kuruşa geçiyor acaba.   benim sürekli geçtiğim bi yer vardı sabit 80 kuruş kesiodu mal of istanbulun arka tarafında istoç mu ne adı ordan geçince kuzey çevre otoyolu 80 kuruş diordu. 

şimdi aynı yerden 15 kuruş kesiyorgeçmediğim halde araba evin önünde yatıyor. 3 günde 25 30 defa kesmiş hortumu bağlamışlar yani bana

37 dakka hatta bekledim en son birisi açtı mail atın bakalım dedi kapattı 

tarihinde Ali Gök tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Adnan Çakır

Hesabı kapattırın yeni hgs alın

Hortum ki ne hortum geçen pazar Riva dan dönerken yeni köprü yolu dan geldim Ümraniye dan çıktım 9 tl nakit aldılar

Yorum bağlantısı
Önder Özcan

:unsure2: Avrupa- Anadolu köprü geçişlerinde ogs-hgs  işlerine bakan binalar var ya, oralara yolun düşer mi? Bence oralardan yüzyüze halletmeye çalış.

Filmlerde kamera görüntüsünü kaydedip, hep aynı sahneyi  oynatırlar ya, monitörleri izleyen de geçmişi izlediğini farketmez, senin iş ona dönmüş :biggrin: Sen tam geçerkenki kamera görüntüsü takılmış, paso senin plakayı okuyo hgs :biggrin:

Yorum bağlantısı

anlamadım gitti. mail attım bakıyoruz die dönüş geldi otomatik msj. bi sonuç çıkmazda bizim hgs yi hortumlamaya devam ederlerse mecburen düşecek yolumuz. 

soyguncularla başımız resmen belada yav

Yorum bağlantısı
M.Fatih Yüce

Bence suçlu sensin.Satılığa çıkarttın güzelim aracı oda sana ceza veriyor :D Arazi işine soyunanlara bir baksana hepsinin ahı gitmiş vahı kalmış. Senin gibi genç yakışıklı olsalardı dağda bayırda ne işleri olurdu onların :hohoho:

Yorum bağlantısı
13 dakika önce, M.Fatih Yüce yazdı:

Bence suçlu sensin.Satılığa çıkarttın güzelim aracı oda sana ceza veriyor :D Arazi işine soyunanlara bir baksana hepsinin ahı gitmiş vahı kalmış. Senin gibi genç yakışıklı olsalardı dağda bayırda ne işleri olurdu onların :hohoho:

araba küstü heralde bana :D :bravo:

Yorum bağlantısı
Sami Demirpaz
Bir saat önce, Ali Gök yazdı:

hortumu bağlamışlar yani bana

Koltuktan düştüm, yeni iş yerinde açıklayamıyorum pc den neye bakıp bu kadar güldüğümü..

Yorum bağlantısı
25 dakika önce, Sami Demirpaz yazdı:

Koltuktan düştüm, yeni iş yerinde açıklayamıyorum pc den neye bakıp bu kadar güldüğümü..

la bağlamışlar hortumu işte konuyu açtığımdan beri 4 5 tane daha çektiler  bunun adı nedir başka 

Yorum bağlantısı
Tahir İlter

Sahte plaka durumu olabilir belki. Mümkünse geçtiğinize dair kamera görüntülerini isteyin. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
19 dakika önce, Tahir İlter yazdı:

Sahte plaka durumu olabilir belki. Mümkünse geçtiğinize dair kamera görüntülerini isteyin. 

sorun şu 15 kuruş motosiklet bile yokki geçen başka bişey var 

Yorum bağlantısı
Hayrettin Gücin

@Ali Gök Bey sizin yazınızdan sonra telefonumdan HGS uygulamasını kontrol ettiğimde benden de 15 kuruş kesildiğini gördüm .Düşündüm taşındım, hatırladım Benimki sanırım kesinti tarihine göre ,oğlum arabamı alıp İstanbul'dan Manisa'ya geldi Ben de yeni yapılan Bursa otoyolunda ne kadar fiyat aldığını görmek için o gece cep telefonundaki HGS uygulamasına girerek baktım. Sanırım benden kesilen 15 kuruş uygulamaya bakma parası bana göre PTT nin saçma sapan lık parası uygulamayı ücretsiz Sunuyorsun Ondan sonra da vayy sen uygulamaya baktın diye para kesiyorsun Tabii bunu sisteme de taşıyacağım benim tespitim bu kadar

[emoji15]

Yorum bağlantısı
Hayrettin Gücin

@ali gök

HGS müşteri hizmetlerini az önce aradım olayı izah ettim sizin durumunuzu da izah ettim ama ona cevap alamadım Benim 15 kuruş şöyleymiş birinci ayda bir geçiş yapmışım Kuzey Çevre yolundan sekizinci ayda o geçişten on beş kuruş iade edilmiş geriye Yani devlet 8 ayda anca tahakkuk ettirip geri iade edebildi anlamadığımız bir durum söz konusu oradaki geçişin 15 kuruş olan geçişimin başında eksi vardı eksi diyor geri iade yi gösterir diyor.

Yorum bağlantısı
45 dakika önce, Hayrettin Gücin yazdı:

@ali gök

HGS müşteri hizmetlerini az önce aradım olayı izah ettim sizin durumunuzu da izah ettim ama ona cevap alamadım Benim 15 kuruş şöyleymiş birinci ayda bir geçiş yapmışım Kuzey Çevre yolundan sekizinci ayda o geçişten on beş kuruş iade edilmiş geriye Yani devlet 8 ayda anca tahakkuk ettirip geri iade edebildi anlamadığımız bir durum söz konusu oradaki geçişin 15 kuruş olan geçişimin başında eksi vardı eksi diyor geri iade yi gösterir diyor.

hocam size hgs yi arayınca yine iyi açıklama yapmışlar bana direk kuzey çevre otoyolu o yavuz sultan selim köprü ve otoyol işletmesini arayacaksın dediler.  saatlerce hatta bekledim onlarda mail at dediler bi açıklama bile yapmadılar

şimdi ben her bakiyeme bakmak için uygulamayı açtığımda paramı kesiyor anlamadım ?

bende eksi vs yok. bahse konu olan geçişten 8 ay her gün geçtim. ilk 2 ay 65 kuruştu  sora 80 kuruş kesmeye başladı zam geldi dedik . inceledim 26 tane 65 kuruş kesmiş benden. 2 gündür 25 tane 15 kuruş daha kesmiş acaba onları mı 80 kuruşa tamamlıyor 

ne olduğu ile ilgili hiçbişey anlamadım. attığım maile lütuf edip dönüş yapılırsa belki anlarım

[url=https://hizliresim.com/mkmaAZ

mkmaAZ.jpg

Yorum bağlantısı
Semih Nigri
40 dakika önce, Ali Gök yazdı:

bu aralar Avrasya tünelinde de hgs sıkıntısı yaşanıyor

mkmaAZ.jpg

Yorum bağlantısı
Hayrettin Gücin

Ali bey İlk başta ben de uygulamaya her baktığımda para kesiliyor gibi algıladım ama elemanın yaptığı açıklamadan sonra o 15 Kurşun Bana iade olduğunu gördüm Çünkü başında eksi vardı
Ama Anlaşılan o ki her şeye nane olan bu Kuzey Oto yol, Kuzey Çevre Yolu olayı ,size söyleneni Aynen bana da söylediler

Bence sonuç olarak siz durumu e devlet üzerinden bimer e yazın. Kesin cevap ve sonuç alırsınız

Yorum bağlantısı
28 dakika önce, Hayrettin Gücin yazdı:

Ali bey İlk başta ben de uygulamaya her baktığımda para kesiliyor gibi algıladım ama elemanın yaptığı açıklamadan sonra o 15 Kurşun Bana iade olduğunu gördüm Çünkü başında eksi vardı
Ama Anlaşılan o ki her şeye nane olan bu Kuzey Oto yol, Kuzey Çevre Yolu olayı ,size söyleneni Aynen bana da söylediler

Bence sonuç olarak siz durumu e devlet üzerinden bimer e yazın. Kesin cevap ve sonuç alırsınız

bende iade değil kesinti var. hgs bakiyem sürekli azalıyor 

dönüş alamassam bimere yazacağım aynen

Yorum bağlantısı
Adem Öztürk

Plakaniz kopya olabilir, birde özel şirketin yaptığı bağlantı yollarından geçerseniz yani gişeler hariç ordanda para kesiliyor örneğin İkitelli Başakşehir bağlantı yolundan 80 kuruş felan ama sizinki çok düşük

Yorum bağlantısı
Emre Şimşek
11 saat önce, Ali Gök yazdı:

bende iade değil kesinti var. hgs bakiyem sürekli azalıyor 

dönüş alamassam bimere yazacağım aynen

Ali Bey bimere yazmak için gecikmeyin zaten cevaplar 1-2 ayda anca geliyor...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

en baştaki kibarlığımdan sonuç alamayınca facede duvarlarına yazdım. ardından birisi aradı bilgilerimi aldı. maildede ayrıntılı herşeyi yazmıştım.   sonra başkası aradı plakamı sordu mailde olduğunu arayan arkadaşlarada ilettiğimi belirtip tekrar söyledim. ardından biri daha aradı yine plakamı sorunca artık tepem attı gerekeni söyledim. az önce bi hanım efendi son derece kibar bişekilde aradı  durumu araştırdığını yarım saate durumun ne olduğunu çözeceğini kendisine bi sorum olursa da aradığı cep telefonundan kolay ulaşabileceğimi belirtti.

bakalım bekliyoruz  mesele 3 5 lira meselesi değil mesele enayi yerine konmaya çalışılması .  yapsınlar açıklamasını adam gibi emin olalım neye çektiklerine  bayramda yola çıkacam hgs de 10 kuruş eksik kalsa dünya ceza kitlicekler sonra uğraş dur.

hayırlısı bakalım sonuçlanınca bildireceğim yine.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...